Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Apzināta Jēkabpilī demontētā lielgabala iespējamā atrašanās vieta Daugavā; organizēs izcelšanu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Māras priesteris
M
Пусть пушка лежит на дне Даугавы. По-моему, пушку можно заменить идолом Богини Мары. На Руси люди из древне поклонялись Богине Маре. Мара это могущественная славянская Богиня. Она владычица Нави. Она являться покровительницей всех ведьм и колдунов. Идол Богини Мары будет оберегать это место гораздо лучше, чем старая и ржавая пушка. Великая сила Богини Мары успокоит души умерших солдат. Для Латвии 9. май — это трагедия, а не праздник, потому что 9. мая Советский Союз оккупировал Латвию повторно. Поэтому отнесёмся к этой проблеме уважительно… С уважением, жрец Богини Мары (Dievietes Māras priesteris) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. #БогиняМара #Чернобог #Навь #язычество #ЯзыческиеБоги #Māra #Černobogs #SlāvuDievi #iecietība #saticība #miers #Skolnieciņš
Skolnieciņš no svētmeža
S
Lai arī 2. pasaules karš sen jau ir beidzies, tomēr, par nelaimi, padomju okupācijas rēgi joprojām mājo manā mīļajā latvju zemītē. Pavisam nesen naktī no 23. februāra uz 24. februāri Jēkabpilī, Rīgas ielā 205, pazuda padomju laika lielgabals. Nezināmas personas demontēja pieminekļa fragmentu, kas izveidots par godu Sarkanās Armijas karavīriem. Paldies Dieviem! Beidzot šis vergturu, apspiedēju un iekarotāju (okupantu) piemineklis ir nozudis prom no tautas acīm! Melnais bruņinieks ir kritis! Lai slavēts Latvju Dievu dēls Lāčplēsis! Es no visas sirds atbalstu tos cilvēkus, kas veica šī padomju laika rudimenta demontāžu un utilizāciju! Lai Latvju Dievi jūs svētī! Tā kā šis piemineklis stāv kopš 1976. gada, Krustpils parkā ir vēroja slikta, nekrotiska aura. Šī zeme ir apgānīta ar PSRS laika militārismu, despotismu un imperiālistiskajām ambīcijām. Taču šo bēdīgo situāciju var labot. Pagāni (dievturi) ar prieku attīrīs un harmonizēs Krustpils parka enerģētiku. [Komentāra 1. daļa]
Skolnieciņš no svētmeža
S
[Komentāra 2. daļa] Pirmkārt, visas betona plāksnes un uzrakstus ir jānovāc. Šo teritoriju vajag apzaļumot. Jānomaina augsne, jāiestāda kadiķi, virši un brūklenes. Otrkārt, šī pieminekļa vietā jāuzstāda Dievietes Māras elks. Slāvu tautu dzīvesziņā Dieviete Māra ir nāves un pazemes Dieviete. Viņa ir Černoboga sieva. Viņa ir visu burvju un raganu aizstāve. Dievietes Māras elks harmonizēs šīs vietas enerģētiku un atgaiņās ļaunos garus no tās. Treškārt, šī pieminekļa vietā ir jāuzstāda svētakmens ar izgrebtām senlatvju spēka zīmēm. Ceturtkārt, ir jānomaina šīs piemiņas vietas nosaukums. Šajā vietā ir jānovieto plāksnītes, uz kurām aprakstīta Latvijas Republikas okupācija un tiek nosodīts PSRS režīms. Šādi var atjaunot vēsturisko taisnīgumu. Ievērojot manus ieteikumus, ar laiku Krustpils parka enerģētika attīrīsies. Ar Dieviete Māras atklāsmēm, Skolnieciņš no svētmeža ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi.
 • 9
 • 3
oto
o
No Daugavas to mēslu vajag izcelt noteikti. Nav tādiem sūdiem jābguļ Daugavas dzelmē. Pēc izcelšanas to nepieciešams skaisti iesaiņot un nosūtīt īpašniekam uz krieviju, personīgi putinam. Būtu tikai labi, ja visu Latviju atbrīvotu no līdzīgiem sūdiem. Ja eksistē kaut kādi līgumi, tad krievija visus tos jau ir pārtraukusi, veicot teroristiskas darbības savā citās valstīs.
Večiem prieks
V
Trako ap vienu dzelzs gabalu, tikai tàpēc ka izliets kā lielgabals! Viens muļķis tos lūžņus aizved iemet Daugavā, cits vilks laukā.
 • 9
 • 5
Ass
A
Ko citu var gribēt ieziemietis kurs pērk no vasaļiem norakstītus bruņojums un priecājas kad nomiz zaļo tanti Rīgas centra!Labak patur sev jo citu,jaunāku,labāku nepiedāvās un kur nu par velti!
 • 1
 • 5
solon
s
Stobru tai lūžņu čupai salocīt uz pussešiem un lai tad turpina rūsēt līdz Krievijas tauta gāzīs esošo režīmu, atvērs acis un atvainosies par okupāciju un sekojošām represijām.
Ass
A
Cik tieši pateikts par mūsdienu "neatkarīgo" SIA lv projektu!
 • 2
 • 4
Dace
D
Pēc papīra tas nav piemineklis, un tāpēc nekādu lietu ierosināt nevar. Tam nav valsts aizsardzības numurs, kas ir visiem pieminekļiem.
Ezis
E
Sagaidu, ka visus izdevumus par lielgabala izcelšanu būs jāsedz šim anonīmajam demolētājam. :)
Maldis Skreja
M
Cerams, ka Daugavas dzelme spēs glabāt savu noslēpumu.
Ass
A
Tu par melno bruņinieku?Cik atceros sis bija vācietis!Diez ko merkeltante teiks?
 • 3
 • 6
Ezis- Lāčplēsis
E
jā, vēl HESu vajag obligāti nojaukt!
 • 13
 • 10
Lāčplēsis
L
Ierosinu no Daugavas dzelmēm atbrīvot mūsu STABURAGU.
 • 19
 • 9
Oma
O
Tos trīs “varoņus”, kuri itkā atrodās tur kur stāvēja lielgabals, vajadzētu nogādāt un godā guldīt Maskavas sarkanajā laukumā. Lai Pūķins uzliek jaunu lielgabalu viņiem par godu.
Vida
V
Krievu puisis grib mirt tikpat daudz, cik latvietis. Politiskās varas izmantojušas cilvēkus savās interesēs. Jāizrāda cieņa mirušajiem, kuriem nebija izvēle - karot vai nē. Šajā gadījumā lielgabalu var uzskatīt ne tik daudz kā pieminekli, bet gan kapa pieminekli. Nožēlojami, ka ir tādi idioti, kuri nacionālu saukļu samusināti parāda zemisku attieksmi pret kapiem, pret mirušajiem.
 • 5
 • 5
Viņa
V
Manuprāt par kāda pieminekļa uzstādīšanu vai aizvākšanu ir jārīko ja ne tautas, tad vismaz pilsētas iedzīvotāju nobalsošana.
Vispār
V
to mēslu varēja aizvest kaut kur Pskovas virzienā un izmest tur.
Vējputeņu Jedigejs
V
Noteikti vajag vilkt ārā uzreiz, jo pavasara palu laikā varēs demonstrēt varonīgāku mankurtismu.
necūkoties
n
Lielgabalu atpakaļ uz postamenta! Necūkojaties par cīnītājiem -Latvijas atbrīvotājiem!
!
!
Ō bļin!
 • 8
 • 3
Jānis
J
Vai jūs esat sajukuši,kas notiek Latvijā ?? Tad tāpēc mēs izcīnījām neatkarību,lai tagad uztrauktos par okupācijas simbolu, par vistiešāko mūsu tautas iznīcināšanas simbolu ! Vai deviņdesmito gadu sākumā,kad novāca visus šos tankus un citu drazu uz neatgriešanos kāds varēja iedomāties,ka pienāks laiks mūsu Dzimtenē,kad ar pašu letiņu atbalstu šādi priekšmeti atkal tiks reanimēti ?? Vai barikādēs mēs par ko tādu varējām iedomāties?? Latvieši,attopieties !!!
Ezis
E
Galvenais Latvijas uzdevums šajā krīzes laikā ir rūpīgi meklēt, kur vēl saglabājusies kāda piemiņa no PSRS un to iznīcināt. Piemēram, ierosinu ķerties pie Vanšu tilta un TV torņa.Tad tik viss zels un plauks! Ekonomika, Veselība, demogrāfija, tas viss ir otršķirīgi.
 • 8
 • 13
TT
T
pieslēdz smadzenes, pirms raksti
 • 5
 • 25
dace
d
Latvieshu un NATO karaviri, latvieshu zemessargi, ugunsdzeseji, visi smagas tehnikas ipashnieki un brauceji, nepiedalieties shaja nozhelojamajaa izcelshanas darbibaa.
Kika
K
Cerams, ka nepiedalisies şă okupăcijad simbola atdzīvinăşană!
 • 28
 • 11
ZZZ
Z
Nav gan jāceļ ārā.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas