Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Jēkabpils

Jēkabpilī slēgs vairākus autobusu maršrutus

Jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 ierobežošanas, sākot ar otrdienu, 17.martu, Jēkabpilī tiks slēgti vairāki autobusu maršruti, informēja pilsētas pašvaldība.

No amata atsaukts Jēkabpils reģionālās slimnīcas vadītājs

Ceturtdien dalībnieku ārkārtas sapulcē no amata atsaukts SIA Jēkabpils reģionālā slimnīca valdes priekšsēdētājs Gvido Liepiņš, kurš amatā iecelts 2018.gada maijā, aģentūra LETA uzzināja Jēkabpils pašvaldībā.

Gāztā Ragaiņa vietā par Jēkabpils novada mēru ievēl Krapu

Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietnieka amatā otrdien tika ievēlēts līdzšinējais pilsētas mēra vietnieks Aivars Kraps (GKML), bet uzreiz pēc tam par atkāpšanos no amata paziņoja līdzšinējā mēra Raivja Ragaiņa (LZP) vietniece Līga Kļaviņa (LZS), aģentūra LETA uzzināja domē.

Divās pašvaldībās mērus nomaina vai vēlas nomainīt ar vietniekiem

Jēkabpils pilsētai un Burtnieku novadam ir maz kopīga, šīs pašvaldības atrodas arī dažādos plānošanas reģionos. Taču viena pazīme sakrīt – abās pašvaldībās aprīļa otrajā pusē tiek mainīta domes vadība, turklāt abos gadījumos mēru gāzēji ir viņu vietnieki. Runājot par domstarpībām, argumenti ir dažādi, bet ieskanas arī jautājumi par attieksmi pret teritoriālo reformu. Abos gadījumos pie varas nāk vairāk pieredzējuši vietējie politiķi, kas nomaina pirms diviem gadiem pirmoreiz ievēlētus domju vadītājus.

No amata vēlas gāzt Jēkabpils mēru Ragaini

Astoņi Jēkabpils deputāti, pārmetot domes priekšsēdētājam bezdarbību saistībā ar plānoto pašvaldību reformu un nespēju komunicēt, pieprasījuši sasaukt ārkārtas domes sēdi mēra Raivja Ragaiņa (LZP) atbrīvošanai no amata, noskaidroja aģentūra LETA.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide