Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Novadu reforma: Rāviņš cer, ka arī Jelgavai saglabās atsevišķas pašvaldības statusu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
jevlampijs
j
un tā atkal līdz simtam. Bija 26 rajoni ,nu tad arī lai būtu 26 novadi ,nu kāds pluss vai mīnuss. Ja nekādi vienoties nevar ,tad tos novadus ,kuri neatbilst likumam par 4000 iedzīvotājiem jālikvidē un jāpievieno kaimiņu novadiem. Tad ne vēstules varēs rakstīt ,ne tiesā vērsties. Paliek tik glābšanas salmiņš ,ātri ievest un deklarēt novadā trūkstošo iedzīvotāju vietā sīriešus,ķīniešus ,ukraiņus vai kādus citus kurus izdosies ātri sameklēt un tad viņiem maksāt kādus 700-800 eiro menesī lai nemūk prom. Tikai vai paliks naudiņa savām algām?
Pietack Krustingk
P
Ne tikai Kurzemei un Latgalei vajag centrālo kodolu, bet arī Vidzemei (Valmiera), Zemgalei (Jelgava), Sēlgalei (Nereta). Piedevām Daugavpils ir izaugusi padomju imigrantu dēļ. Valstij šādi centrālie kodoli būtu jāatbalsta, veicinot ar administratīvām metodēm to attīstību, kas mazinātu Rīgas "ūdensgalvu".
Nevajag cerēt
N
Vajag pieprasīt!
Anija Jansone
Jelgava pēdējos 30 gados ir ar grūtu un mērķtiecīgu darbu attīstījusies un ieguvusi pavisam citu seju. Atvērti jauni uzņēmumu. Uzlabota infrastruktūra, pilsētvide un kultūrvide. Bezdarba līmenis samazinājies. Viss tika darīts, lai iedzīvotāji justos labi, justos kā mājās.Jelgavas novada un Ozolnieku novada iedzīvotāji tāpat varēja izmantot infrastruktūru un kultūras pasākumus. Ja visu saliks kopējā katlā, dzīves apstākļi Jelgavā pasliktināsies un tie daudzie jelgavnieki, kas strādā Rīgā, tur arī aizies dzīvot, iedzīvotāju ienākuma nodokļa ieņēmumi pilsētai samazināsies. Žēl! Atliek tikai pateikt paldies tagadējai Jelgavas pilsētas vadībai par skaisto un sakopto pilsētu.
Pareizaissecinājums
P
Bailēs no perspektīvas- ķerties pie reāla darba... ne to vien var sarunāt!
Irlielāmērāticams
I
ka Rāviņa kungs pareizi runā par kopīgu valsti, nevis par atsevišķām administratīvām saliņām, kuras nosūkušas apkārtējo pagastu cilvēkus, nu grib atsevišķi "laimē diet".
Kaut kā
K
vislielākie protestētāji ir ZZS pašvaldības. Jelgava, starp citu, gadā saņem gandrīz 5 milj. no pašvaldību finanšu izlīdzināšanas fonda, tā ka varētu paklusēt.
hmmm
h
Kāpēc Pūce demonstrē vājumu. Ir tikai loģiksi pilsētas domei pievienot apkārtējos pagastus. Pašvaldība - tie ir iedzīvotāji, nevis pagastveči un viņu čomi, kuri riskē palikt bez darba. Visa reforams jēga - patriekt pulku pagastu deputātiņu un sīkierēdnīšu. Visa tā lielā bļaustīšanās nav no iedzīvotājiem, bet tieši no šīs sīkās, bet ļoti korumpētās un personīgi ieintresētās sīk-deputātiņu-un-sīk-ierēdnīšu šķiras.
Urmo Macijonis
U
Un kā šādos gadījumos rīkojas vēstures kaimiņi igauņi, un brāļi lietuvieši?
Mazais nazītis
M
Prasība šķiet ir loģiska. Arī Valmiera varētu uz to pretendēt, it īpaši nākotnes perspektīvā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas