Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Jaunie spēki sākuši sarunas

Divi jaunie politiskie spēki – Jaunā konservatīvā partija (JKP) un KPV LV –, kas vēlēšanās ieguvuši vislielāko vēlētāju atbalstu centriski labējo partiju blokā, ir uzsākuši sarunas par nākamo Ministru kabinetu. Abu partiju premjera kandidāti Aldis Gobzems (KPV LV) un Jānis Bordāns (JKP) ir arī gatavi uzņemties nākamās valdības veidošanu.

Top komentāri

šķiet
š
ka Bordāns jau gan nekādi nebūtu pieskaitāms pie jaunajiem spēkiem....
Tālis
T
KPV ir apjukuši, jo pirmo reizi jāpieņem nopietns rīcības plāns, bet tāda nav, jo tukša plāpāšana par 6 ministrijām un visu skolu parņemšanu valdībai ir ne tikai absudrs, bet faktiski drauds valstij.
starp citu
s
Jaunajiem spēkiem vajadzētu mācīties no svešām kļūdām. Lūk, ko visvairāk tagad nožēlo bijušais Francijas prezidents (no labējās partijas) Valerī Žiskārs d'Estēns: "Vislielākā kļūda bija ģimeņu apvienošana, ko ar parastu dekrētu ieviesa [viņa premjerministrs] Širaks 1976.gadā. Tolaik ideja ļaut imigrantu ģimenēm ierasties Francijā likās dabiska. Bet imigrācijas masīva pieaugšana no musulmaņu valstīm ir izraisījusi dziļu šķelšanos sabiedrībā. [premjerministrs] Bars, starp citu, bija to apturējis uz trijiem gadiem pirms Konstitucionālā padome viņa lēmumu ir atcēlusi, pamatojot, ka ģimeņu apvienošanās ir tagad kļuvusi par tiesību principu". Lūk, nedrīkst pieņemt nepārdomātus lēmumus, kas var kļūt par "tiesību principiem", un jāieceļ tādi Satversmes tiesas tiesneši, kas darbotos latviešu tautas labā, nevis iedomāto "tiesību principu" labā. Starp citu, d'Estēnam jau bija projekts "anulēt Eviānas līgumu, lai varētu repatriēt 500 tūkstošus alžīriešu" jau tālajos septiņdesmitajos.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Minimālā alga kā Eiropā?(21)

Brīdī, kad Latvijā tiek lauzti šķēpi par to, kā reformēt valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu likmes un maksāšanas nosacījumus, Eiropas Savienības (ES) līmenī nav aizmirsta iecere atr...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas