Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Jaunveidojamajā apakškomisijā noteikti darbošoties arī deputāte Janīna Kursīte (KPV LV), kas uzsver, ka uz Latgali kopumā attiecināma plašāka problemātika nekā uz citiem Latvijas novadiem

No Latgales ievēlētie Saeimas deputāti sasparojušies reģiona atbalstam

Bezdarba rādītāji krietni virs valstī vidējiem, drošība pierobežā un stimuls vietējai uzņēmējdarbībai – šie un citi uzdevumi vedinājuši uz domu par Latgales lietu apakškomisiju Saeimā, kas varētu tapt jau pavisam drīz.

Top komentāri

Lasita
L
Tas, ka Latgales reģionu nepieciešams attīstīt, šaubu nav, bet, ne tikai Latgales reģions jāattīsta.
hmmm
h
Saeimas deputāts ir visas valst, nevis atsevišķa reģiona pārstāvis. Uz kā rēķina viņš attīstīs Latgali? Uz citu apgabalu samesto naudu? Var arī pieiet šādi - atbalsties Latgales, Daugavpils, Jāņa Bērziņa iela, otrā māja, dzīvoklis 33 labklājību (adrese izdomāta, bet ideju sapratāt). Pieprasu Saeimas balsojumu par šī Latvijas punkta atbalstīšanu. Tā ir super-puper stratēģiskā vajadzība.
Margarēta
M
Ar ko Viļānu problēmas un situācija īpaši atšķiras no Staiceles un Ugāles problēmām, ka vajag speciālu deputātu klubiņu, kas nu spiedīs uz to, ka Viļāni ir svarīgāki par Staiceli vai Ugāli. Vai ko nu tur plāno darīt tai savā čangaļu kopā. Tāpēc Latvijai ir jābūt visai vienam vēlēšanu apgabalam, un jāvēlē deputāti, kas strādās visas valsts interesēs, nevis Ventspils mafija mūždien budžeta pārpalikumus un deputātu kvotas miljonu apmēros novirza Ventspilij, čangaļi velk deķi uz davu pusi un veido bezmaz autonomo apgabalu, bet Kučinskis izlobē savai Valmierai vecā, nevienam nevajadzīgā padomju stadiona remontu par grandiozām summām.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Pār Deglava tiltu pārvietoties

Kopā nobalsojuši: 335

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas