Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -1 °C
Sniega pārslas
Pirmdiena, 30. marts
Nanija, Ilgmārs

Dziļāk pēta četrus koncertzāles scenārijus

Otrdiena bija kultūras ministres Daces Melbārdes (NA) pēdējā darba diena šajā amatā, un viņa izklāstīja piecu ar pusi gadu laikā paveikto. Teju lielāko šīs sarunas laiku, atbildot arī uz žurnālistu jautājumiem, aizņēma temats par Rīgas akustiskās koncertzāles izveides iespējām. Lai gan vairs nebūs ministres amatā, viņa 28. jūnijā valdības partneriem prezentēs Kultūras ministrijas veikto izpēti par iespējamajiem koncertzāles atrašanās vietas scenārijiem – būvēt to uz AB dambja vai Andrejsalā, vai pārbūvējot Dailes teātra ēku vai Kongresu namu.

Top komentāri

Mjā ...
M
Nu, nu ... Savulaik jau radās problēmas ar viesnīcu "Daugava". Tā balstās uz pāļiem turpat blakus AB dambim. Tur drusku dziļāk par 22 m zem dūņām un smiltīm patiesi ir dolomīts. Taču! Šis dolomīts ir plaisains un tiek izskalots. Attīstās tukšumi. Līdz ar to, neraugoties uz dolomītu pamatnē, tā deformējas. Apakša pēc būtības ir nestabila. Būs tāpat kā citviet Daugavā, kur, lai vitāli svarīgu objektu noturētu, regulāri nāksies sūknēt iekšā 25 m dziļumā cementējošu sastāvu, nepārtraukti to monolitizējot. Citādi viss, kas balstīsies uz supergarajiem pāļiem, var palikt nestabils ... Vismaz garantijas par drošumu nav nekādas ...
.
.
Nu vajag vēl kādu megabūvi budžeta sagraušanai! Vajag tā, ka acīs cērtas!
?
?
Kas tas par argumentu: ES gribu, lai ir pie Daugavas.... Bet es varbūt gribu mežā. Jāceļ ir tas, ko Latvija kā valsts ar mazu budžetu, mazām algām, pensijām un pabalstiem un sarūkošu iedzīvotāju skaitu var atļauties, turklāt atļauties arī uzturēt, lai nav vēl viena mūžīgi netīra "gaismas" pils, par kuru būvnieki vēl tiesājas ar valsti un prasa vēl 10 miljonus un tiesvedībai regulāri KM tiek piešķidti līdzekļi no ārkārtas budžeta, kamēr savu bezjēdzīgo struktūrvienību 10 cilvēku sastāvā 100gades birojs KM pat i netaisās likvidēt; sēž tur tantas, saņem pa 2500 uz rokas mēnesī un funktierē, kādas vēl jēlības uz100gades birkas mums uztiept.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas