Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Levita inaugurācijas laikā Rīgā īslaicīgi ierobežos satiksmi

Topošā Valsts prezidenta Egila Levita inaugurācijas laikā vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota satiksme, aģentūru LETA informēja Rīgas domes pārstāve Aira Šmelde.

No plkst. 12.30 līdz plkst. 12.45 transportlīdzekļu satiksme tiks pilnībā slēgta Pils laukuma un Muitas ielas krustojumā, Pils laukuma un Torņa ielas krustojumā, kā arī Pils laukuma un Citadeles ielas krustojumā.

Nepieciešamības gadījumā transportlīdzekļu un gājēju satiksme tiks ierobežota no plkst. 9.30 līdz plkst. 13.30 Pils laukumā, no plkst. 11 līdz 12.30 Brīvības laukumā, no plkst. 9.30 līdz 11.30 Gaujas ielā 12, laukumā pie Otro Meža kapu vārtiem, no plkst. 15 līdz pusnaktij - Valguma ielā un Uzvaras bulvārī pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas.

Tāpat Nacionālo bruņoto spēku Militārā policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju 8. jūlijā no plkst. 10.30 līdz 12.30 kontrolēs un nepieciešamības gadījumā aizliegs kuģošanas līdzekļu satiksmi Pilsētas kanāla posmā no Latvijas Nacionālās operas un baleta ēkas gājēju tilta līdz gājēju tiltam pie Bastejkalna.

Apstāšanās un stāvēšana no plkst. 7 līdz 13.30 tiks ierobežota Aspazijas bulvāra kreisajā pusē, Pils laukumā, Pils ielā, Mazajā Pils ielā un Gaujas ielā 12, laukumā pie Otro Meža kapu vārtiem.

 

Top komentāri

Urlplēsis
U
Tie ir īsti svētki visiem latviešiem. Lai dzīvo !
Enģeļa viesis
E
Kad es biju mazs PASRS Latvijā manas vecās mammas māsa stāstīja par Finku un izstāstīja citu Finka pareģojuma versiju, kura atšķīrās no tās no tās, kura tagad publiskota tīmeklī un reāli Finks nebija aprobežots nacionālists un par citam tautām neizteicās slikti un runāja par visām tautām - Latvijas tautu .... Viņa pareģojums ( ko atceros skanēja aptuveni tā) : „Latvijā atkal plivinās sarkanbaltsarkano karogu, bet pie varas būs komunisti. Tas ilgs vairākus gadus. Komunisti nedarbosies latviešu tautai. Daudz būs runu par brīvību un neatkarību. Tas būs tukšas muldēšanas laiks. Joprojām būs tas pats viss sliktais pret Latvijas tautu. Komunisti padarīs visus plikus un nabagus. Paši viņi savāks lielas vērtības. Tās nebūs godīgā ceļā iegūtas vērtības. Tad- es nevaru pateikt, kā tas iznāks- bet viņi būs spiesti atdot visu atņemto Latvijas tautai atpakaļ un kaut kā neticama veidā Latvija būs turīgākā un progresīvāka valsts starp trim Baltijas valstīm! “
ļoti labi
ļ
lai čekists Čekistbaba var priecāties....
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Jāpalielina nodokļu ieņēmumi(83)

Nodokļu ieņēmumu palielināšana ir viens no svarīgākajiem kritērijiem nodokļu sistēmas uzlabošanai – ar šādu secinājumu klajā nākusi Fiskālās disciplīnas padomes priekšsēdētāja Inna Š...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas