Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Naudu atdod, bet cerības vēl nezaudē

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Būtu drošāk
B
Par skatu riteni-laba ideja! Avārijas gadījumā visi sakristu ūdenī!
Zigim taisnība
Z
Varakļānos!
Koncertzāle apmeklēta būs>Ludis
K
To aizpildīs JV politiķi.
Rūdis
R
Mazāko daļu-brūkošajiem tiltiem!
Zigis
Z
Koncertzāli var uzbūvēt daudz lētāk, tikai jaizvēlās cita vieta!
P
P
Četrklasniekus papusdienot nevar,bet visādiem badiem naudu vienmēr kaut kā atrod;tiešām kokos?
Ludis
L
Koncertzāle vajadzīga. Tiesa, ne uz AB dambja. Izskatās, ka populisti, lai izpildītu kaut ko no sasolītā, noupurēja koncertzāle. Tā jau ir, koncertzāle domāta kulturālai publikai, bet, skatoties, ka Saeimā savēlēti KPV.LV, JKP un attīstībaiPar, var secināt, ka koncertzāle nebūs apmeklēta.
zaļā zeme
z
Nu zēzesieši gan priekšroku dod nevis koncertzāļu kafejnīcām, bet ieraušanai zem kuplas liepas, kur ap galvu odi dīc un zaļā tiualete ir turpat līdzas.
  • 1
  • 2
Rasmuss
R
MIljonu rausēju iecere īstenot afēru ar koncertzāli uz AB dambja uz kādu laiku ir atlikta, bet joprojām dzīva, tāpēc sabiedrībai ir jābūt modrai. Valdošie šeit redz tādu iespēju uzvārīties, ka gatavi iet ne tikai pret veselo saprātu, bet arī pāri līķiem.
Ja
J
puntulītis ir latviešu tautas saprāts un godaprāts, tad ar latviešiem ir caurri...
Ne jau
N
puntulītis atteicās no koncertzāles idejas uz dambja: viņsš vienkārši palika bez nepieciešamās naudas:))
Izskatās, ka
I
naurulītis-ministrelis ir tādā pašā līmenī kā naurulītis-tenorelis?
padomdevejs
p
Varetu vel pielaut, ka tiek, par letu naudu uzbuveti paris sie Demakovas zarki un tajos ieladeti Lembergs, Demakova, Vikene, Slesers, Skele, Godman, Birkavs, Repse, Gailis, Kristopans, Riekstins, Kalniete, Vaidere.....un iepludinati jura, lai zivim butu bariba... Puntulis ir goda virs, latviesu saprats un godprats.
Rusins
R
Labi, ka, beidzot KM ir cilveks, kuram ir saprats un mugurkauls, un kurs neturpina vajpratigas kuces, TP maukas, sizofrenikes noladetas raganas Helenas Demakovas zarku kompleksa projektu GD. Visu cienu Naurim Puntulim! Loti ceru, ka Puntulis uzstas un panaks, ka Uzvaras parka tiks nojaukta okupacijas pipele, pret kuras nojauksanu, lai cik jocigi tas nebutu, iestajas Latvijas Arlietu ministrijas judas, dienas zagli, kuriem ir uzsplaut uz Latvijas valsti un latviesu tautas interesem, jo sie AM dienas zagli rupejas ka izlaupit Latvijas valsti un apmierinat savas alkatigas rikles, un koncertzale tiks uzcelta Uzvaras parka kada tas mala pie kuras bus piebraucams erts sabiedriskais transports. Uzvaras parks ir jaieriko pec Karla Ulmana izstradata projrkta ar sodienas prasibu uzlabojumiem.
no malas skatoties
n
Vienreiz pa visām reizēm jāizbeidz šo afēru ar būvi uz A-B dambja. To grib īstenot afēristi, kuriem pie pakaļas veselais saprāts.
Rīgas vēsturiskais centrs
R
Labā ziņa - līdzekļi nepazudīs Daugavas dzelmē. Bet traģiski, ka kultūras mantojumam paredzētais, tik ļoti nepieciešamais atbalsts ir izšķīdināts kopējā katlā. Mums ir noteikts statuss Rīgas vēsturiskajam centram, kas acu priekšā iet bojā, bet nav izstrādāts ekonomiskais mehānism, kā to nodrošināt - reāli, kompleksi, caur nodokļiem, nevis ar sodiem, selektīvi un nojaucot.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vēsture Dienā: Vēsi no abām pusēm(35)

Tālajos padomju okupācijas gados trimdas latvietis, jo īpaši no to dzimtenes tautiešu puses, kuriem šādu radu ārzemēs nebija, tika uzlūkots ja ne kā pārcilvēks, tad vismaz kā laimes krekliņā dzimi...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas