Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pūce Ušakovam "dod pēdējo iespēju"

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
danielagrosu
d
steidzami nepieciešams finansu no 1000€ uz 100.000€ sazinieties ar: danielagrosu1976@gmail.com Musu procentu likme ir 2% Musu atmaksas terminš 1 menesis uz 20 gadiem whatsapp +40743964783
Abi zagļi
A
Etnisks krievs vai pipeļu sūkātājs bez tautības. Kurš no šiem labāks?
Ušaks neizskatās
U
pēc krieva, bet pēc ebreja gan
 • 5
 • 0
Smējējs => Abi zagļi
S
Vai tā kā neizskatās pēc etniskas necieņas propagandas? Tomēr jādomā, ko cilvēks saka publiski. Neesam jau bērnu silītē - protam gan datoru lietot, gan internetam naudu sapelnīt. Kāpēc komunikācijas kultūra ir tik prasta? Kāpēc uzreiz tāds alu cilvēka cienīgs naids pret visu, kas nepatīk?
 • 1
 • 4
Scorseze
S
Kad vienreiz ieliksiet cietumā Anderi Amriku, viņš taču ir šo shēmu autors, vai arī viņu nevar aiztikt, jo pārāk daudz zin un ir padalījies pilnīgi ar visiem, arī ar Pūses partijas biedriņiem:)
No ASV
N
Priecigu pavasaru! Ir labs laiks iztiiriit visus skapus un tikt valaa no viss to kas neatlauj Latvijas valstiij attiistiities pozitivaa veidaa. Latvijai vajag tiiru celu lai saakt stradat prieksh labu nakotne un razosha, izcila nakosh simtgadu! Tadu Latviju par ko mes vissi varam priecaties!
no RUS
n
Nāc un iztīri-nemuldi no tālienas....
 • 7
 • 1
Drīzāk
D
pucis ceļ ausaiņa popularitāti naivo krievu vidū, jo tie domās, ka latviešu gejs grib ar viņējo izrēķināties tikai tādēļ, ka krievs. Un tas ausainim ir ļoti svarīgi pirms Eiroparlamenta vēlēšanām. Tāpat kā KNAB pie ausaiņa ieradās ļoti laicīgi ... vai tie nebija 2 mēne;ši opēc tam, kad poļi atklāja RD nelikumības?
utt
u
Pūce ir pietuvinājis Pēdejo Iespēju sev. Ja viņš atlaidīs Ušakovu, tad sāksies juridisks skandāls ar tiesāšanos. Un ļoti negatīva reakcija Eiropas Pašvaldību Savienībā. Sekas paredzēt ir grūti. Ja neatlaidīs, tad būs krēslā pi....
Smējējs
S
Bla-bla-bla... Izskatās pēc parasta audita slēdziena. Neatbilstības vienmēr atrodas lielās organizācijās. Var nepatikt Ušakova darba stils un attieksme pret Rīgas domes opozīciju (par "nesaskaņas" koalīcijas attieksmi pret Saeimas opozīciju runāt nav vērts - "latviskās" partijas piekopj dubultstandartus). BET ... kur te "šausmas-šausmas, korupcija, noziegumi"??? Nu ko te var teikt... Acīmredzot, mierīgi laiki politikā beidzas. Tuvojas asi laiki. Diez vai tie mums visiem patiks labāk...
Smējējs => ede
S
Uzmanīgi sekoju sociāldemokrātiskās Saskaņas tēmai. Domāju, ka Latvijā vajadzīga eiropeiska sociāldemokrātija, jo tad saprotamāk iederamies starp Eiropas valstīm. LSDSP neizdevās atdzimt par sociāldemokrātisku partiju - kā parasti, iznāca tik vien "latviska" sīkpartija. Nils ir ambiciozs politiķis, labā nozīmē. Viņam nav jēgas smērēties ar kukuļiem, jo ir reāla iespēja ieiet Latvijas vēsturē. Nils redz sevi eiropeiskā, rietumnieciskā Latvijas politikā. "Latviskās" partijas sevi tādā politikā NEREDZ. Un tad nu redzam (dažos Krievijas medijos), ka par Saskaņas pašreizējām grūtībām vienādi lielas gaviles ir "latvisko" partiju faniem un... Krievijas impēriķiem, kurus tracina Baltijas iederība Eiropā un Rietumu politiskajā kultūrā. Ir par ko padomāt...
 • 2
 • 5
ede
e
Gluži manas domas! Pēc tās lielās bļaustīšanās tik pašķidras tās apsūdzības! Izskatās tā: ir mērķis "Gāžam Nilu!" un tā vārdā skrienam kaut ar pieri sienā. Varbūt smagāki argumenti netiek izpausti, jo tad daudzi citi līdz ausīm mēslos taps ieraudzīti?
 • 5
 • 2
rekur
r
Viss uzrakstītais atbilst patiesībai. Bet. Tam nav nekāda sakara ar korupciju. Tāpat arī tas nav krimināli sodāms. Un nevelk pat uz administratīvu pārkāpumu. Bet, kā teica viens virsleitnants vēsturiskā anekdotē - "ja nevar zirgu izpeldināt šampānietī, tad vismaz apliesim kaķi ar alu".
Čekist-bāba Vaira
Č
Latvijas labo ļaužu tautai vairs nav nekādu iespēju dzīvot pārticīgu dzīvi civilizētā valstī, jo piedirstie pauri līdz pat kapa malai balsos par svoločiem un nacionālajiem cūkiniem.
Ironija
I
Dod pēdējo iespēju lai izvadītu pēdējā gaitā:)))
Jurists
J
Stipri izskatās pēc utu meklēšanas. Šādus pārmetumus varētu adresēt kādām 100 pašvaldībām. Uzstādījums ir gāzt Ušakovu. Tikmēr Misters 20% smīn un turpina iekasēt %.
Pūce
P
ušak,dodu tev pēdējo iespēju pašam atzīties!
>Ušaks 16:52
&
Neblamē sevi,tev taču ir sieva,vai tad tu esi arī.....
 • 0
 • 0
Ušaks
U
Huj tjebe v žjopu!
 • 9
 • 4
Redz, neviens
R
līdz pat šim laikam pat netaisījās ausaini aiztikt. KNAB neierosināja nevienu kriminālprocesu (kur nu vēl krimināllietu) par RD pakļauto iestāžu nelikumībām. Vienotība 2 vēlēšanas pēc kārtas izvirzīja smieklīgus nekonkurentus ušakam - ēlerti un ķirsi, faktiski jau iepriekš demonstrēdama, ka negrasās cīnīties par varu Rīgas domē. Tas liek domāt par iespējamu darījumu starp ausaini un Vienotību. Taisoties bēgt uz Briseli, iesp., nobijies, ka atkal kaut kādi poļi vai citi ārzemnieki varētu atklāt nelikumīgus darījumus, ausainis šo iesp. vienošanos varētu būt pārkāpis.
uwy
u
Vai tad Ušakovs ir krievs? izskatās p;ēc ebreja, tāpat kā Brandavs un Ameriks.
Vārds
V
Pūce dod "Pēdējā iespēj" atcelt lēmumu par azartspēļu zāļu slēgšanu.
Uzvārds
U
Skaidrs, ka komentētāju , lasi, troļļu proporcija par labu Attīstībai/PAR un azartspēlēm ir 1 pret 6 .
 • 5
 • 8

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Burova kļūšanu par Rīgas mēru vērtēju

Kopā nobalsojuši: 1190

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas