Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ušakova atstādināšana

Tiesa rīkojumu par Ušakova atstādināšanu no mēra krēsla sāks vērtēt nākamgad

Administratīvās rajona tiesas Rīgas tiesu nams lietu par vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (A/P) rīkojumu, ar kuru no amata tika atstādināts toreizējais Rīgas mērs Nils Ušakovs (Saskaņa), sāks skatīt nākamā gada februārī. Lieta šā gada maijā tika ierosināta pēc paša Ušakova pieteikuma.

LTV: Rīgas satiksme atjauno arodbiedrību shēmu; jau iztērēts vairāk nekā pusmiljons

680 000 eiro no Rīgas satiksmes budžeta pārskaitīti Darbinieku un arodbiedrību sadarbības padomei, kas izveidota tikai pērnā gada vasarā, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums de facto. Darbinieku un arodbiedrību sadarbības padomi vada Osvalds Sausverds – bijušais arodbiedrības ar Saskaņu saistītās arodbiedrības LABA valdes loceklis un Arodbiedrību koordinācijas centra valdes priekšsēdētājs.

Raidījums: VARAM lūdz KNAB izvērtēt, vai Ušakovam var inkriminēt krāpšanu

Piektdien Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) nosūtīja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) un Ģenerālprokuratūrai lūgumu izvērtēt, vai Rīgas mēra Nila Ušakova (Saskaņa) darbībā nav saskatāma krāpšana, svētdienas vakarā vēsta Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

Premjers uzticas Pūces lēmumam atstādināt Ušakovu no amata

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (A/P) lēmums atstādināt Nilu Ušakovu (Saskaņa) no Rīgas mēra amata ir pareizs, sarunā ar Latvijas Televīziju norādījis premjers Krišjānis Kariņš (JV).

Ušakovs kā mafijas boss

Atstādināšana no Rīgas domes (RD) priekšsēdētāja amata ir Nila Ušakova (Saskaņa) ēras gals, tomēr reālas pārmaiņas pašvaldībā būtu iespējamas tikai tad, ja tiktu atlaista visa dome, Dienai pauda RD opozīcijā esošais Vienotības deputāts Vilnis Ķirsis. Tikmēr Ušakovs nenoliedzot, ka viņa darbā ir arī kļūdas, vienlaikus nokritizējot politisko oponentu: "Bez kļūdām strādā varbūt tikai Ķirsis, jo viņš neko nedara."

Pūce: Ar Ušakova atstādināšanu domes uzraudzība nebeidzas

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) piektdien sasauktajā preses konferencē žurnālistiem uzsvēra, ka līdz ar Nila Ušakova (Saskaņa) atstādināšanu no amata Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) darbs pie Rīgas domes uzraudzības nebeidzas.

Ušakovs: Atlaist mani no mēra amata var vēlētāji vai tiesa

"Bijušais mērs es neesmu, kā esmu pieteikts. Es esmu atstādinātais Rīgas domes priekšsēdētājs. Atlaist mani no šī amata pilnvērtīgi var vēlētāji vai tiesa," piektdien LTV raidījumā Rīta Panorāma, komentējot atstādināšanu no Rīgas mēra amata, sacīja Nils Ušakovs (Saskaņa).

Ušakovs atstādināts no Rīgas mēra amata

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (A/P) izdevis rīkojumu par Nila Ušakova (Saskaņa) atstādināšanu no Rīgas domes priekšsēdētāja amata pienākumu pildīšanas, liecina informācija oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide