Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgas satiksmes lieta

LTV: Rīgas satiksme atjauno arodbiedrību shēmu; jau iztērēts vairāk nekā pusmiljons

680 000 eiro no Rīgas satiksmes budžeta pārskaitīti Darbinieku un arodbiedrību sadarbības padomei, kas izveidota tikai pērnā gada vasarā, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums de facto. Darbinieku un arodbiedrību sadarbības padomi vada Osvalds Sausverds – bijušais arodbiedrības ar Saskaņu saistītās arodbiedrības LABA valdes loceklis un Arodbiedrību koordinācijas centra valdes priekšsēdētājs.

Škoda Transportation amatpersonu Kozaku atbrīvo no apcietinājuma

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piektdien nolēma no apcietinājuma atbrīvot SIA Rīgas satiksmes (RS) iepirkumu krimināllietā aizdomās turēto tramvaju un trolejbusu ražotāja Škoda Transportation amatpersonu Vladislavu Kozaku.

Burova prioritātes būs ielu lāpīšana un padomes izveide Rīgas satiksmē un RNP

No Rīgas mēra amata atstādinātā Nila Ušakova (Saskaņa) vietā ieceltais domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs (GKR) kā prioritātes nosaucis bedru remontus, Rīgas satiksmes padomes un valdes iecelšanu un Rīgas namu pārvaldnieka (RNP) sakārtošanu, viņš izteicās intervijā Latvijas Radio.

Raidījums: VARAM lūdz KNAB izvērtēt, vai Ušakovam var inkriminēt krāpšanu

Piektdien Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) nosūtīja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) un Ģenerālprokuratūrai lūgumu izvērtēt, vai Rīgas mēra Nila Ušakova (Saskaņa) darbībā nav saskatāma krāpšana, svētdienas vakarā vēsta Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

Ušakovs: Mani piekaut nesanāks

Lēmums mani atstādināt būtu prettiesisks, bet ir iespējams, taču mani piekaut gan nesanāks, ceturtdienas rītā intervijā LNT raidījumā 900 sekundes teica pašreizējais Rīgas mērs Nils Ušakovs (Saskaņa).

Ministrijai pārmet bezspēcību Rīgas satiksmes lietā

Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas deputāti otrdien asi kritizēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) nespēju aktīvāk ietekmēt situāciju pašvaldības uzņēmumā Rīgas satiksme (RS), kā arī klātesošajiem kapitālsabiedrības vadītājiem pārmeta augstprātīgo attieksmi, atbildot uz jautājumiem. Komisija sprieda par VARAM veiktā audita rezultātiem RS un Rīgas domes darbu pašreizējā sasaukuma laikā.

Pūce Ušakovam "dod pēdējo iespēju"

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) pabeigta juridiskā pārbaude par Rīgas domes darbu un konstatēta virkne iespējamu likumu pārkāpumu. Ministrs Juris Pūce (AP) par tiem no Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (Saskaņa) pieprasījis rakstiskus paskaidrojumus, pamatojoties uz likuma Par pašvaldībām 93. panta otro daļu, kas nosaka, ka Ušakovam rakstveida paskaidrojumi jāiesniedz ministram septiņu dienu laikā, portālu Diena.lv informēja VARAM.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide