Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgas satiksmes lieta

Pūce Ušakovam "dod pēdējo iespēju"

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) pabeigta juridiskā pārbaude par Rīgas domes darbu un konstatēta virkne iespējamu likumu pārkāpumu. Ministrs Juris Pūce (AP) par tiem no Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (Saskaņa) pieprasījis rakstiskus paskaidrojumus, pamatojoties uz likuma Par pašvaldībām 93. panta otro daļu, kas nosaka, ka Ušakovam rakstveida paskaidrojumi jāiesniedz ministram septiņu dienu laikā, portālu Diena.lv informēja VARAM.

Brandava amats Rīgas kartē – ar katru gadu aizvien ienesīgāks

Trešdien no amata atkāpies SIA Rīgas karte līdzšinējais valdes loceklis Aleksandrs Brandavs, kurš ir viens no Rīgas satiksmes korupcijas skandālā iesaistītajām amatpersonām. Kā liecina Brandava Valsts ieņēmumu dienestā (VID) iesniegtās amatpersonas deklarācijas, amats Rīgas kartē viņa kopējos ienākumus ik gadu ļāva papildināt par vairāk nekā 100 tūkstošiem eiro.

Brandavs atkāpies no amata Rīgas kartē

No amata SIA Rīgas karte atkāpies tās līdzšinējais valdes loceklis Aleksandrs Brandavs, kurš ir viens no Rīgas satiksmes korupcijas skandālā iesaistītajām amatpersonām, liecina Latvijas Televīzijas rīcībā esošā informācija.

Ušakovam Rīgas satiksmes iepirkumu lietā nekāds statuss nav piemērots

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme iepirkumu lietā Rīgas mēram Nilam Ušakovam (S) nekāds statuss patlaban nav piemērots, savukārt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jēkabs Straume gribētu, lai pēc iespējas ātrāk šī lieta tiktu nodota prokuratūrai apsūdzību celšanai.

Brandavs aizturēšanu nekomentē

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) trešdien aizturētais un jau pret drošības naudu atbrīvotais uzņēmuma Rīgas karte valdes loceklis, no amata atstādinātais pašvaldības SIA Rīgas satiksme darbinieks Aleksandrs Brandavs atsakās komentēt apstākļus, kas saistīti ar viņa aizturēšanu. Brandavs aģentūrai LETA ar īsziņas starpniecību norādīja, ka viņam "nav komentāru", kā arī neizpauda, kas ir viņa advokāts.

Brandavu atstādina no amata RS

Rīgas satiksmes valde atstādinājusi Aleksandru Brandavu no amata Rīgas satiksmē un aicina Rīgas kartes valdi nekavējoties sasaukt dalībnieku ārkārtas sapulci, portālu Diena.lv informēja uzņēmuma preses sekretārs Viktors Zaķis.

Pūce nekavēšoties atstādināt Ušakovu, ja būs juridisks pamatojums

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) šorīt intervijā telekanāla LNT raidījumā 900 sekundes uzsvēra, ka nevilcināsies ar Rīgas mēra Nila Ušakova (Saskaņa) atstādināšanu, ja tiks konstatēts, ka tam ir pietiekams pamatojums.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide