Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Eurostat: Latvijā trešais augstākais pašnāvību līmenis ES

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
?
?
Nevajag aizmirst ka pasūtījumi bieži vien beidzas ar “pašnāvību”,nebrīnos ka tāpēc arī bandītiem ir tik augsts skaitlis. Te nu prasītos salīdzinājums ar slepkavību daudzumu šajās valstīs un tad paslatīties drūmākus skaitļus citās valstīs.
trusis nejaukais
t
jaa un tad kaapeec dati nav starp sievieteem un viirieshiem? tur arii atklaatos latvijai nepatiikama aininja. kaut vai taas pashas alimentu represijas garanteeti ir kaadu pievienojushas shiem statistikas datiem..
statistika
s
Interpretēt datus allaž var ļoti radoši. Piemēram, kas jums ienāktu prātā, izlasot virsrakstu "Eiropas pilsoņi arvien vairāk un vairāk pamet Lielbritāniju"? Vai iztēlojaties pūļus, kas laužas projām? Un lūk, par ko ir raksts. 2016.gadā Lielbritānijā ir iebraukuši 250 tūkstoši ES pilsoņu, bet 2017.gadā tikai 240 tūkstoši. Joprojām turpina braukt uz Lielbritāniju, bet mazliet mazāk. Tālāk par aizbraucējiem: 2017.gadā no Lielbritānijas aizbrauca 139 tūkstoši, bet 2016.gadā - 117 tūkstoši. Rezultāts 2017.gadā: 240 tūkstoši iebraukuši, 139 tūkstoši izbraukuši, vārdu sakot, gada laikā Lielbritānijā ir kļuvis par 101 tūkstoti ES pilsoņu vairāk. Bet to var nosaukt arī: "Eiropas pilsoņi arvien vairāk un vairāk pamet Lielbritāniju".
hmmm
h
Ar statistiku tiešām var manipulēt, bet nevajag iekrist arī citā galējībā. Jo galu galā, pašnāvības tak notiek? Notiek. Vai varētu būt tā, ka tās notiek nevienmērīgi, nevis katrā valstī akurāt visus vienādi. Domāju jā. Lai kautkā šmauktos ar statistiku, jābūt arī kādam praktiskam pamatam. Nevis varam nomuhļīt, nu tad muhļījam, pat ja nav jēgas. Ar statistiku mīl manipulēt pārsvarā autritāri režīmi, Ķīna slēpj patieso valsts parādu, Krivija mīl stāstīt cik tai labi dzīvot, tik labi, ka pat pensiju neviens nevēlas saņemt. A, demokrātijā piespiest Statistikas pārvaldi muhļit ir ja ne neispējami, tad ļoti apgrūtinoši. Tīri praktiski. Kāds agri vai vēlu izpļāpātos, dati tāpat publiski daus redzami, tur agri vai vēlu būtu skandāls, sevišķi pirms vēlēšanām - ne tādas vien lietas ir nākušas gaismā.
 • 5
 • 3
>:-)
&
Slepkavas baltajos halātos , berzē rokas , dr. med. Mengeles skolniekiem , pašiem mazāk jānopūlas , cilvēkus nogriezt . Paši protas .
Asus
A
Ура, мы впереди. К победе коммунизма.
ērce
ē
Vai valdībai ir plāns kā apkarot alkoholismu, [ne]laimētavas, ātro kredītu mafiju, seksa industriju, darbinieku apzagšanu, korumpētību ... ?
insits
i
ha ha, a bez valdības nekā dzīvot nemākam? katram pašam vajag domāt par savu rīcību un tikumiem. Cerība uz valdību ir gļēvs un muļķīgs attaisnojums un tiešā veidā veicina, manuprāt piemēram, korupciju un attaisnu pašu neizdarību un netikumus
 • 3
 • 2
Pravietisnejaukais
P
Ja nopietni... PAŠNĀVĪBA IR LIELĀKĀ IESPĒJAMĀ EGOISMA IZPAUSME. Lai Dievs jūs visus no tam pasarga!
eirorbots
e
Vienkāršota pieeja - nopublicēt datus , bez interpretācijas.... manuprāt ir gana skaidrojumu. Ir publikācijas, kuras bija vērts paskatīties! Vairums pašnāvību ir neatpazītas un neārstētas depresijas dēļ .... pašnāvību ir gandrīz divas reizes vairāk, kā bojāgājušo autonegadījumos. .... Varbūt ir vērts pievērsties arī šim, ja jau trūkst darbaroku?
TrollisJT
T
Jā, vajag aizliegt! Un uzlikt lielus naudas sodus! Un, ja nelīdz, tad - vēl lielākus! Protams, vajag izveidot DARBA GRUPU un pasūtīt PĒTĪJUMU!
 • 11
 • 4
Dombrovskis
D
Veiksmes stasts
konstatēts trollis
k
kurš pat nezina, kas Latviju ir ievilcis bedrē
 • 6
 • 4
melnais humors
m
Jādomā, valdība un poltiķi tiecas uz pirmo vietu šajā kategorijā. Pieļauju, ka viņiem varētu izdoties.
ta nu gan
t
Vai ir kāds izskaidrojums, kāpēc Lietuva ir ar tik milzīgu atrāvienu? Un tad man vēl ienāca prātā, ka mums par pašnāvībām pieskaita arī visus gadījumus, kad kaut kur atrod līķi. Kā tā medmāsa, kas brauca uz mājā, bet viņas līķi atrada Daugavā= pašnāvība. Vai studente, kas no rīta dodas uz eksāmenu un tiek atrasts viņas līķis pretējā virzienā arī laikam bija pašnāvība. Varbūt mums liels pašnāvību īpatsvars tāpēc, ka neviens negrib ķēpāties ap slepkavību izmeklēšanu?
hmmm
h
1. Es arī labrāt gribētu izlasīt, kāpēc Lietuvai tāds izrāviens. Noteikti ir pamats, bet kāds? 2. Vainot tajā reliģiju un katolicismu, šoreiz īsti nebūtu pareizi, jo Itālijā, kurā arī plosās katolicisms, pašnāvību skaits ir krietni zemāks. 3. Apgalvot, ka iemesls ir policijas nevēlēšanās izmeklēt, domāju ir tumsonīgi. Jo sanāk tā, tu uzskati, ka pašnāvība principā ir neispējama, vienmēr var teikt - vajag meklēt vēl uzcītīgāk, ka tik aiz tā visa "žid-masoni" nestāv. Bet ar tādu pieeju var jebko izbrāķēt. Galu galā, esmu pārliecināts ka daudzas pašnāvības saistītas ar sociālo jautājumu - liela darba slodze, maza alga - rodas depresija. Ar studentiem, jauniešiem vispār trakums - nenokārtots eksāmens dažam škitīs pasaules gals. Nelaimīga mīlestība. Atmiņā nāk viens sens gadījums, kad students dēļ nenokārtota eksāmena Zviedru Ekonomikas augstskolā, izlēca no Pēterbaznīca torņa, tieši pēc tā gadījumā tai tornī tika veikti ierobežojoši pasākumi, lai nevar tik viegli nolēkt.
 • 3
 • 1
Pravietisnejaukais
P
Par Lietuvu... ir izskaidrojums, bet neesmu drošs, ka Tev patiks. Lietuvā ļoti daudzi ir saistīti ar Romas katoļu baznīcu. Katolis parastais cenšas strikti ievērot Dieva desmit likumus (baušļus), no kuriem viens ir - Tev nebūs nokaut. Pa visu valsti kopā šie centieni var veidot gluži patīkamu statistiku. Ja ir laimīgā kārtā sagadījies tā, ka šis pats katolis arī vēl lasa Svētos Rakstus, ko viņam beidzot atļāva Vatikāna 2. koncils... tad viņam paveras jau vēl daudz lielākas iespējas saprast, cik vērtīga Dieva dāvana ir dzīvība un cik necienīgi ir šo dāvanu atmest Dievam atpakaļ. Nu, tā tā statistika veidojas...!
 • 8
 • 3
serkocins
s
ak dievs, es gribu but viena no viniem
Pravietisnejaukais
P
Tu pārprati - sērkociņš grib kaut ko nosvilināt. Nekāda Tvaika iela, zvani taisni uz policiju!
 • 7
 • 0
Tvaiku ela
T
Tevi gaida
 • 6
 • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas