Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Pašnāvības

Nāvējošā aptauja: Instagram sekotāji Malaizijā nobalso par pusaudzes pašnāvību

Malaizijā kāda 16 gadus veca meitene padarījusi sev galu pēc tam, kad par to nobalsoja viņas sekotāji sociālajā vietnē Instagram, tādējādi izraisot plašas diskusijas par to, kā pasargāt Malaizijas jaunatni no šādas psiholoģiskās ietekmēšanas tīmeklī un kā kontrolēt potenciāli kaitniecisku saturu, vēsta ziņu aģentūra Reuters.

Nepilnu 30 gadu laikā pašnāvību skaits pasaulē sarucis par trešdaļu

Pašnāvību skaits attiecībā pret iedzīvotāju skaitu pasaulē kopš 1990.gada ir samazinājies par apmēram trešo daļu, liecina ceturtdien publicēti analīzes dati, kas arī parāda lielu atšķirību starp pašnāvnieku vīriešu un pašnāvnieču sieviešu skaitu.

Sietlā uzstādīs Krisa Kornela statuju

Amerikāņu rokgrupas Soundgarden solista Krisa Kornela atraitne paziņojusi, ka pasūtījusi mūžībā aizgājušā mūziķa statuju, kas tiks uzstādīta viņa dzimtajā pilsētā Sietlā.

Urbānā leģenda Zilais valis izraisa pamatīgu paniku bijušajās padomju valstīs

No Krievijas atceļojusī sociālā spēle Zilais valis, kuras laikā jaunieši tiek aicināti izpildīt dažādus bīstamus uzdevumus, satraukusi ne tikai Latvijas iedzīvotājus. Par to, dodot spēlei vēl lielāku varu un atpazīstamību, paniku radījuši mediji arī Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā, Kirgizstānā un Bulgārijā. Portāls Diena.lv secina, ka pie ziņas izplatības lielā mērā vainojamas viltus ziņu vietnes.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide