Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Aizliegumi sabiedrības labā

Koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 ierobežošanai Latvijā šonedēļ izsludināta ārkārtējā situācija. Tā līdz 14. aprīlim paredz noteikt vairākus stingrus ierobežojošus pasākumus, attiecinot tos uz izglītības iestādēm, masu pasākumiem un sabiedriskajām vietām. Iedzīvotājiem joprojām tiek prasīts nebraukt uz valstīm, kurās ir ļoti augsta inficēšanās iespēja. Šobrīd šajā sarakstā ir 20 pasaules un Eiropas valstu.

Top komentāri

Saule
S
Tik sabiedrībai svarīgu informāciju varēja jau nu iedot bez maksas...
Viedoklis
V
Veikalos liela daļa produktu ir izlikti neiefasēti - rieksti , cepumi , konfektes , bulciņas u.t.t. Ir novērots , ka viena daļa lielveikalu apmeklētāju rušinās pa šiem produktu klāstiem , kā sivēni pie savām silēm !!! Vajadzētu ierobežot lielveikalos šo vaļējo pārtikas produktu pieejamību !
inese
i
Lai apmeklētu Latvijas pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem 13.martā 2020. gadā ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis vai teritorijas, nav bijuši kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu. Lietuvā lēmumam par skolu slēgšanu piektdien vēl būs ieteikuma raksturs, bet no pirmdienas, 2020.gada 16.marta, līdz 27.martam mācību process tiks pārtraukts “visās Lietuvas izglītības iestādēs – no bērnudārziem līdz universitātēm,” žurnālistiem pēc valdības sēdes sacījis premjerministrs Sauļus Skvernelis. Lietuvā darba devējiem ieteikts atļaut darbiniekiem, kuriem ir bērni, strādāt no mājām, bet gadījumos, kad tādu iespēju nav, izsniegt viņiem darbnespējas lapas, atļaujot to darīt arī ar atpakaļejošu datumu. Cienījamā Latvijas valdība, vai Latvijā nevajadzētu rīkoties tāpat kā Lietuvā, kamēr nav par vēlu?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas