Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

ĀM pērn prēmijās un balvās darbiniekiem izmaksājusi teju 321 000 eiro

Pagājušajā gadā Ārlietu ministrija (ĀM) 514 darbiniekiem atbilstoši ikgadējās darbības un tās rezultātu novērtējumam izmaksājusi prēmijas 254 007 eiro apmērā, bet 68 darbiniekiem piešķīrusi naudas balvas par kopējo summu 66 631 eiro, aģentūru LETA informēja ĀM.

Vidēji vienam darbiniekam prēmijā atbilstoši ikgadējās darbības un tās rezultātu novērtējumam izmaksāts 494 eiro. Vienlaikus ministrijā vērsa uzmanību, ka atbilstoši Valsts pārvaldes iekārtas likumam ĀM reizi mēnesī savā mājaslapā publisko informāciju par savu darbinieku atalgojumu un piemaksām.

Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ĀM novērtēšanas prēmijās un naudas balvās saviem darbiniekiem izmaksājusi par 89 608 eiro mazāku summu, jo 2016. gadā novērtēšanas prēmijās un naudas balvās tika izmaksāti 410 246 eiro.

ĀM ir piešķīrusi diplomātiskā un konsulārā dienesta darbiniekiem piemaksas vai prēmijas un naudas balvas, pamatojoties uz dažādiem likuma punktiem.

Piemēram, piešķirtas piemaksas par prombūtnē esošas amatpersonas aizvietošanu, par vakanta amata pienākumu izpildi, par papildus pienākumu pildīšanu, par personisko darba ieguldījumu un darba kvalitāti, kā arī piemaksas par diplomātisko rangu, speciālās piemaksas par būtisko funkciju nodrošināšanu vai stratēģiski svarīgu mērķu īstenošanu, kā arī prēmijas saskaņā ar amatpersonas novērtējumu.

Top komentāri

Dadzis
D
Tagad ne mirkli nerada šaubas kādēļ pensionāri netiek pie pensiju indeksācijas.
Raitis
R
Tas tacu ir skaidris ka latvijas Arlietu ministrija ir kluvusi par mafiosa strukturu, kura izlaupa latvijaas valsti un apzog latviesu tautu. Tas vien, ka Latvija lidz sodienai nav atcelts likums Par diplomatu izdienas pensijam ar ta speak stasanos dienu, kuru izlobeja aklatigie, zagligie komunistsi Sandra Kalniete un Maris Riekstins. Fakts, Astra Kurme stradajot ka Latvijas vestniece Krievija, Maskava sanema algu AM 3 000 eiro/menesi + 5 000 eiro/menesi ka pabalstu + uz valsts rekaina dzivojama platiba+ automasina, telefons un saunas+ loti drag veselibas apdrosinasana un +++. Tai pat kaiak Latvija minimala alga ir 430 eiro/menesi ar kuru nav iespejam sizdizvot, nerunajot jau par to, ak Latvija pensionara par muza darbu ar darba stazu 30, 40, 50..gadi sanem niecigas 70-300 eiro/menesi bada pensijas. Latvijas valsti 27. gadus izlaupa valsts parvalde, preizdenti, ministri, ieredni, un Latvanijas iedzivotajus katru dienu baida ar krievu iebrukumu.
jopcik rozīts
j
krievu teiciens " goļ na vidumku " umna , taču šie nav pliki maitas .
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Jauno koalīciju veidos:

Kopā nobalsojuši: 282

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas