Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +6 °C
Apmācies
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

Aptauja: Arvien vairāk cilvēku uzskata, ka viņiem nav iespējas ietekmēt Saeimas un valdības rīcību

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Asus
A
Ha-ha, vai kāds šeit runā par demokrātiju? Par Latvijas neatkarību labāk neteicies - tā ir amerikāņu kolonija
:):):):)
:
Cik jocīgi - man atkal likās, ka krievijas kolonija.
 • 1
 • 0
Asus
A
Да насрать на Вашу Латвию - это уже на независимая страна, а американская колония. Все это понимают и смеются над Вашей независимостью. От Латвии осталось только гимн, генеральный немного латышского языка и праздник песни. Но скоро и этого не будет - люди бегут из этой счастливой страны.
emigrē uz dzimteni
e
te tu esi svešais, te tevi nesaprot
 • 5
 • 1
Krupis
K
Bēdīgais ir tas ka cilvēki bērnišķīgi tic veciem komunistiem, sevišķi kad tie ismej jaunos kandidātus kuri nebaidās no vecās nomenklatūras. Domāju ka bailes pastāv no okupācijas laiku smadzeņu skalošanas. Bailes sacelties pret oligarhiem, varbūt vel isauks uz čeku.
Siles Vepris
S
Un neietekmēsiet ! Mēs 28 gadus šos zaglīgi korumpēto sistēmu likumiski nonivelējām. Tagad pūtiet mums ļipās ! Mēs gribam rīt !!!!!!!!!
Aizgalda Sivēntiņš
A
Vai tā "sile" ir krievu vēstniecība, kur visas cūkas atskaitās un barojās ?
 • 7
 • 1
Pilsonis
P
Uzskatu, ka sis saeimas velesanas ir jaboikote un tajas nav japiedalas Latvijas patriotiem, godigiem darba daritajiem, jo velesanu sistema Latvija ir bankrotejusi ja jau 28. gadus nevienam netrauceti tiek ieveletas zaglu bandas- partijas, kuras izlaupa Latvijas valsti un veic genocidu pret latviesu tautu. Latvija ir jaizveido jaukta velesanu sistema, un ir jaievel 26 deputati bezpartejiski un 25 deputati no partijam. Ir tacu nenormali, ka Latvija no 1 300 000 tiek ieveleti 100 idioti, kuri veic genocidu pret savu tautu.
"Pilsonis" ir trollis
&
Uzskatu, ka aizcinājumi boikotēt vienīgo iespēju ko mainīt valstī ir īpaši bīstami un liecina par Krievijas hibrīdkara aktivitāti.
 • 5
 • 0
Neslāvs
N
Šito aģitāciju tu jefiņ veic savu sugas brāļu - krievu migrantu vidē !
 • 5
 • 4
Kakistocrāts < Varbūts
K
Aristokrātija ir valdība ir stulbiem priekšgalā.
Buks
B
Tā pati aptauja rāda, ka arvien vairāk cilvēku atzīst, ka ir tikai 1 metode kā noregulēt maksātnespējas administratoru saimniecību.
A. S.
A
Neatkarīgi no šīs aptaujas - tik tiešām, mēs nespējam ietekmēt to, ko pēc ievēlēšanas dara deputāti, kā arī valdība. Nav tam sakara ar iespēju vēlēšanās noteikt deputātu sastāvu, bet gan ir runa par faktu, ka politiķi lielā mērā ir noslēgtā vidē, īpaši augstākā ierēdniecība, kas ignorē sabiedrības intereses. Ir zināms, ka liela daļa normatīvo aktu un politikas virziena nāk no ierēdniecības, bet MK un Saeima tikai apstiprina ierēdņu sagatavoto. Agrāko gadu pētījumi liecināja, ka lielākā daļa likumdošanas iniciatīvu nāk no ierēdniecības, nevis no pašas Saeimas.
:(
:
...un ierēdniecības profesionālais līmenis gadu no gada strauji krīt..., bet ilggadīgie - vai nu pārdeguši, vai pārdevušies, vai korumpējušies...
 • 0
 • 0
Krupis
K
Un ierēdniecība sastāv no veciem komunistiem.
 • 6
 • 2
šie cilvēki nesaprot demokrātiju
š
Priekš kam tad ir parlamentārās vēlēšanas, ja ne priekš šīs iespējas izpaušanas? Absurds jautājums, ja to uzdod vēlēt spējīgam pilsonim.
Varbūts Varbūts
V
Problēma nav Saskaņa vai Krievija, bet parlamentārā demokrātija. Tā nav domāta, lai būtu demokrātiska valdība, bet lai ieliktu Saeima 'mācītāja' lomā, pēdējais kā starpnieks starp cilvēku un Dievu. Kamēr netiks ieviesta ar interneta palīgu balsošanas sistēma pa tiešo, tikmēr nebūs 'demokrātija' ne Latvijā ne citur. Varbūt te apklusinātam Kaimiņam kaut ko teikt? !
sisenis
s
Kā gan varētu ietekmēt, ja pat vairāk nekā 10 tūkstošiem savākto parakstu ''Mana balss.lv'' ( par dažādiem jautājumiem) valdība un saeima vienkārši uzspļauj?
Par Latviju
P
Vienīgi Saskaņa var nodrošināt Latvijai pozitīvas pārmaiņas. Jābeidz melot ar saukli "Krievi nāk
Par baltu Latviju !
P
saSSkaņa var nodrošināt Rīgas Maidanu. Un tad sāksies pozitīvās pārmaiņas, kad latviešu kareivji un zemessargi sāks "filtrēt " Rīgas rajončikus un Daugavpili...
 • 4
 • 1
jā, beidz melot, kremlin
j
"Krievi nāk" ir jūsējo Ždanokas 2004. gada Eiroparlamenta vēlēšanu, nevis latviešu nacionālistu sauklis.
 • 7
 • 4
TrollisJT
T
Ir lielā mērā ticams, ka atbildot uz šāda tipa aptauju jautājumiem cilvēki speciāli sabiezina krāsas, vēlēdamies pamodināt 100 gulošās galvas. Es tā darītu, bet mans neviens nejautā.
SKDS
S
Rāda pasauli caur savām brillēm. Jāuzmanās kur kāju liek.
Neslāvs
N
Tas ko Latvijas neatkarības ienaidnieki un krievu okupanti - saSSkaņa vēlas latviešiem iestāstīt. Ļaunuma sakne ir tieši šīs pretvalstiskās revanšistu organizācijas pastāvēšana Latvijas demokrātijā...

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Latvijā pašreiz jūtas drošāk(14)

Ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 saslimušo skaits Latvijā pagaidām pieaug salīdzinoši lēnā tempā un vienmērīgi. Pretēja aina Eiropā paveras Itālijā un Spānijā, kur saslimušo skaits ik ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas