Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Saeima

Saeima konceptuāli atbalsta 2020.gada budžetu

Saeima šodien ārkārtas sēdē pirmajā lasījumā atbalstīja valsts budžeta projektu 2020.gadam. Par likumprojektu nobalsoja 60 deputāti, savukārt 34 parlamentārieši balsoja pret.

Atliek jauno kadastrālās vērtēšanas noteikumu ieviešanu

Saeima šodien otrajā jeb galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus Nekustamā īpašuma valsts kadastra likumā, kas paredz par diviem gadiem pagarināt jaunās kadastrālo vērtību bāzes ieviešanu, pārceļot iepriekš paredzēto ieviešanas termiņu no 2020. uz 2022.gadu.

Saeimas deputāti atbalsta vienota reģionālā dabasgāzes tirgus atvēršanu

Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā atbalstījusi grozījumus Enerģētikas likumā, kuru mērķis ir novērst šķēršļus reģionālā dabasgāzes tirgus izveidei un nodrošināt, ka vienotā Somijas, Igaunijas un Latvijas ieejas-izejas tarifu sistēma sāks funkcionēt no 2020.gada 1.janvāra.

Parāda dzelteno kartīti

"Katrā ministres pieteiktajā diskusijā kā īlens, maigi sakot, no maisa spraucas laukā ministres nesapratne par nozares vajadzībām, vienpersoniska taisnības apziņa, nicinājums un necieņa pret Latvijas izglītības saimi, kurai, kā teikt, ir jāierāda īstā vieta," koncentrēti par to, kāpēc būtu jāatbalsta neuzticības izteikšana izglītības un zinātnes ministrei Ilgai Šuplinskai (JKP), Saeimas debatēs ceturtdien sacīja opozīcijas pārstāve Evija Papule (Saskaņa).

Saeimā ievēlētās partijas nākamgad varētu saņemt 4,1 miljonu eiro

13.Saeimā ievēlētās partijas 2020.gadā valsts finansējumā varētu saņemt 4 119 581 eiro, no kuriem visvairāk - 800 000 eiro - pienāksies partijai Saskaņa , bet vismazāk partijai Jaunā Vienotība (JV), kura varētu saņemt 416 535 eiro, aģentūrai LETA skaidroja Tieslietu ministrijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide