Laika ziņas
Šodien
Migla

Broka pārtrauc darba attiecības ar Latvijas Universitāti

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
edvins
e
Ja cilvēks strādā par ekspertu juridiskajos jautājumos darba apvienošanas kārtībā kādos citos uzņēmumos, tad jāmaksā par katru atsevišķu padarīto darbu, sastādīto tekstu u.t.t. Nevis nenormāla lieluma cietās, vai "puscietās" algas! Jo visdrīzāk ir tā, ka cilvēks darbam kādā no uzņēmumiem mēnesī ir veltījis ne vairāk par 8 līdz 16 stundām! Un saņemt par šādu darbu vairāk kā 5000 eur mēnesī !!!! ????
edvins
e
Ārkārtīgi divkosīga un nekaunīga sieviete! Tas, ka ir juriste nedod tiesības veikt nelegālas mahinācijas! Kas tas par marasmu mūsu valstī, ka ir likumiski atļauts sastāties darbos vairākos valsts un pašvaldību uzņēmumos un saņemt nepieklājīgi lielas algas. Ja jebkurš cilvēks ir iestājies tik daudz darba vietās, tātad viņš visās darba vietās darbu dara slikti! Diennaktī jau stundu skaits nepieaug! Tas nozīmē, ka tā ir budžeta naudas izzagšana. Ne jau bez kādu atbalsta viņa tik daudz vietās iestāsies darbā . Tas muļķim skaidrs. Tātad jāizbeidz šāda veida zagšana! Un šādi cilvēki ir partijas ar tik skaļu nosaukumu biedri. Tādai partijai ir jāaizliedz šāds nosaukums Nacionālā apvienība Tēvzemei un brīvībai LNNK ! Jo tā ir cilvēku maldināšana!
?
?
Kad no nabaga anēmiskā valsts budžeta noraus pārējās NA dēles? Parādnieku? Iesalnieka sievu, kurai Gerhards speciālu amatu izveidoja? KM 100gades biroju?
amatpersonas deklarācija
a
Baiba Broka 2018. gadā UZ ROKAS saņēma: 1) LU -60684.48; 2) Rīgas brīvostā - 45418.08. 3) Rīgas pilsētas pašvaldība - 12372.00. TAS IR 188 475,11 jeb 9872,87 mēnesī. Salīdzinājumam, piemēram, Kučinskis, kurš bija premjerministrs iztika ar 5839,5 eiro mēnesī. BET viss jau ir relatīvs. BB Brokas boss rektors Muižnieks pagājušajā gadā algā saņēma 89940.13 , bet pensijā 20129.70 jeb mēnesī pavisam tikai drusku mazāk par savu izpalīdzi BBroku = 9172 eiro. Vai tikai man liekas, ka nav normāli, ja valsts augstkolas rektors saņem vairāk par premjeru un prezidentu, bet kaut kāda viņa izpalīdze pa visiem saviem daudzajiem amatiem (visi no valsts budžeta) pat vēl vairāk par šo rektoru? Vai tiešām MK 13. augusta sēdē uzmetīs Šupinsku un nobalsos par to kā par absolūtu normalitāti, kam jāturpinās vēl 5 gadus? Un vai pēc šiem 5 gadiem LU vēl vispār būs kāda jēga pastāvēt ar saviem zemajiem reitingiem?
Nožēlojami
N
Kā visi alkatīgi cilvēki Broka beigās būs pie sasistas siles. Un nopērtā suņa skatiens nepalīdzēs!!
 • 10
 • 1
Kas nav "normāli" ?
K
Tas, ka var reizē saņemt algu un pensiju.
 • 4
 • 1
deklarācijai
d
Tev būtu jāattīsta sava doma. Ja Broka ir atkāpusies, tad citi (Rīgas brīvostā, Rīgas domē, Ventspils brīvostā utt.) nav atkāpušies un vēl turpina saņemt šādas un vēl lielākas algas par darbiem, kas varētu būt apšaubāmi.
 • 11
 • 1
interesanti
i
Tēvzemei un brīvībai: D:D:D
Bet sēdēt
B
nesēdēs, tāpat kā brandavs un ušaks
no Jūrmalas
n
Pareizs un jurista cienīgs lēmums. Tikai to vajadzēja izdarīt savlaicīgāk.
Juris Jokums
J
Visticamāk, ka viņa lēmumu pieņēma pēc kāda cita ieteikuma vai ultimāta.
 • 4
 • 0
Diemžēl
D
Gluži vienkārši saprata, ka alkatība var novest Iļģuciema sieviešu cietuma kamerā, kas būtu loģiski. Un ne jau Brokai pirmajai.
 • 9
 • 1
NA&ušuks
N
Naclopi ar prokrieviskajiem svoločiem un PSRS bandītu brataniem nekad nepārtrauks attiecības valsts izrīšanā un mērkaķcirku veidošanā. Šādas progrsīvas attiecības palīdzēs Latvijas piedirsto pauru pilsoņiem gudrēties un degradēties.
Ložmetējnieks čekas Parādnieks.
L
Tie dažādie maisi, nosaukumi un šķidrumi ir tikai priekš idiotiem vai čurātājiem troļļiem deļ saldā SKALDI/VALDI. Kad kopā jāstrēbj Latvijas sile, tad šai samazgbedrē ātri vien visi šķidrumi savienojas vienā lielā smirdīgā vircas dīķī, kuru maisa......
 • 3
 • 1
krievlopam
k
Necenties tik daudz latviešu nacionālistus un krievu nacistus iebāzt vienā maisā, idiot. Tie ir kā eļļa un ūdens.
 • 0
 • 5
pievērsiet uzmanību
p
NAciķi sēž klusiņi, klusiņi, pat par Praidiem, kas tagad Eiropā notiek visās malās, neko neraksta. Vienīgi vecais plānprātiņš Kiršteins reizēm kaut ko savā twiterī uzraksta. Un Zīle apgaismo nāciju par ES aktualitātēm no savas mazās, marginālās frakcijas skatu punkta. Citādi visi klusiņi. Gaida, kad šito proņesjot, kad viņu senīlajam un ne pārāk intelektuāli apdāvinātajam elektorātam tas piemirsīsies, tad dos atkal vaļā par stambulām, genderiem, gejiem un krieviem, no kā mūs visus solīs sargāt un gādāt par preambulliskajām kristīgajām vērtībām.
Putlers pamperos
P
Jums abiem ir krieva smaka. Neviens tādus lopus kā jūs neņem par pilnu.
 • 0
 • 2
NA&ušuks
N
Da tur i ņesti ņehuij. Iepūderēs vecāk kakas ar svaigu cukuru un smirdīgas caurejas veidā latvju mērkaķiem atkal krāmēs pauros. Cik jau muļķu savāksies tik pietiks lai nodrošinātu pareizajiem dižlopiem vietu pie siles. A ja daļa no riebuma neies balsot vai no liela riebuma nobalsos par svoločiem-cīņu biedriem siles izrīšanā arī zajebis. Viss tak bīdās pēc politmafijas plāna. P.S. Baibiņa par sasniegumiem melošanā un Latvijas dipisšanā bez mūža treknā komosa tak nepaliks.
 • 6
 • 5
Udo Ulbergs
U
Kundze noteikti nobijās no "nācijas tēva" dedzīgās cīņas pret korupciju, ko Straume paslavēja: ""Latvijas nākotne ir sabiedrības rokās un tikai kopīgiem spēkiem mēs varam panākt rezultātu un uzvarēt cīņā ar korupciju. Aicinu ikvienu, gluži tāpat kā to dara Latvijas Valsts prezidents, ar neizsīkstošu enerģiju un darba sparu veikt godprātīgi ne tikai savus amata pienākumus, bet arī pašaizliedzīgi iestāties un rūpēties par tiesiskumu, demokrātijas vērtībām un kopumā par visas valsts un sabiedrības interesēm. Vienlaikus, ņemot vērā, ka korupcija ir saistīta arī ar citiem pārkāpumiem un noziedzīgiem nodarījumiem – izvairīšanos no nodokļiem, karteļu izveidi u.tml., atkārtoti aicinu ikvienu par tiem ziņot atbildīgajām institūcijām," sacījis Straume." Lai dzīvo "nācijas tēvs" - korupcijas apraudzīšanas ģēnijs!
Tengizs Aitmantovs
T
Naciķu šļurai ierunājās sirdsapziņa???? Nez vai. pasniedzēja un juriste - nulle. Tepat Zviedrijā savulaik pret vienu misnistri tikai tika izteitas aizdomas par dzīvokļa izīrēšanu, un viņa uzreiz atkāpās. Lūks lieliska rīcība, nevis kā šai sūdu zemē, sēž līdz pēdējam, kad jau nones no šībera.
Putler kaput !
P
Beigas tuvojas. Kur tas krievu nacists/boļševiks spruks, kad viņš tiks gāzts no pjedestāla? Uz Ziemeļkoreju?
 • 2
 • 1
>:-)
&
Un kāda jēga bija, viņu, par godu "prezidenta" inaugurācijai būrī likt ??? ČIKS !
muti, studenti!
m
Nodarbojieties ar mācībām.
solon
s
A kompensācija cik?! Cerams, ka vismaz gada algas apmērā, kā ierasts?
nolos
n
Viņa pati atkāpās. Tāpēc kompensācija nepienāktos ne viņai, ne tiem no LDz un citiem suķiem.
 • 6
 • 1
Juris Ronis
J
Broka ir viens, bet Druvietes uzvedība visas Brokas epopejas laikā liek aizdomāties par daudz ko...
Druvvaldis
D
Izskatās, ka Druviete pa kluso kamēr Muižnieks atvaļinājumā piemērī rektora mundieri.
 • 6
 • 0
un
u
nepārsteidz tāpēc, ka līdzīgi Druviete neizturēja pārbaudījumu ar varu un politiku, kad bija izglītības ministre, diezgan skandaloza ministre piedevām, ja atceramies, kas izcēlās nevis ar darbiem, bet ceļojumiem uz valsts rēķina un neprasmi komunicēt.
 • 18
 • 3
j
liek aizdomāties, bet nepārsteidz. Nu, nav viņa sevišķi gudra, ja stāsta, ka kāds pats piezvanījis, uzprasījies, viņa apstiprinājusi amatā. Tak jebkurš var paprasīt, lai parāda izlsudināto konkursu uz amata vietu, konkursa žūriju, slēdzienu ar aizsegtiem pretendentu vārdiem. Vienkārši tante aizvien vēl dzīvo laikā, kad rebes kruķīja, kā ienāca prāta, nav pieradusi, ka tagad, pateicoties sociālajiem tīkliem, aktīvajai un pilsoniskajai sabiedrībai ir daudz lielāka vara. Paldies Dievam!
 • 18
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas