Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Baiba Broka

Raidījums pēta, vai starptautiskajā sportā Krievija lobē Broku

Latvijai ir grūtības nokomplektēt pat komandu biatlona stafetei. Taču Latvijas Biatlona federācijas vadītāja, Nacionālās apvienības biedre Baiba Broka ir viena no diviem kandidātiem uz Starptautiskā biatlona savienības prezidenta amatu. Starptautiskā biatlona savienības prezidenta vēlēšanas notiks pēc nepilnām divām nedēļām. Vai un kas palīdz viņai startēt uz šo pozīciju, svētdien vērtēja Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

Baiba Broka: Nebūtu priecīga, ja mani bērni gribētu kļūt par aktieriem

Lampu drudzis man ir pirms pirmizrādēm. Un pirms šīs izrādes, jo tā nav viegla — uz aktieriem bieži uzdoto jautājumu atbild viena no Jaunā Rīgas teātra vadošajām aktrisēm Baiba Broka, stāstīdama par Aspazijas lomu Māras Ķimeles režisētajā Ingas Ābeles lugā Aspazija. Personīgi. Ķimele un Ābele presē jau atzinušas, ka, domājot par to, kura varētu spēlēt Aspaziju, abas bijušas vienisprātis — tikai Baiba Broka! Vienīgās iespējamās Aspazijas spēle jau paguvusi izpelnīties izrādi redzējušo kritiķu sajūsmu: Broka uz skatuves darot brīnumus.

Valsts noslēpumi ar politisku piegaršu

Par dīvainībām, kas saistītas ar amatpersonu pielaidi valsts noslēpumam, un iespējamo šī jautājuma izmantošanu politiskajā cīņā Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju, Nacionālās apvienības Visu Latvijai-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK (NA) frakcijas priekšsēdētāju Gaidi Bērziņu iztaujā Romāns Meļņiks.

Nesaņemot pielaidi valsts noslēpumam, no darba aiziet LGS valdes locekle Broka

Uzņēmuma Latvijas gaisa satiksme (LGS) ārkārtas akcionāru sapulcē trešdien nolemts, ka amatu atstāj līdzšinējā LGS valdes locekle Baiba Broka (NA), portālu Diena.lv informēja Satiksmes ministrijā.Šāds lēmums pieņemts saistībā ar to, ka LGS valdes locekļiem jābūt pielaidei valsts noslēpumam. Broka to nav saņēmusi, tāpēc šo amatu nevar ieņemt, skaidrojis satiksmes ministrs Anrijs Matīss (Vienotība).

Broka uzskata, ka DP nav iedziļinājusies situācijā

"Es uzskatu to par nepamatotu un negodīgu, ka vispār pat nav mēģināts novērtēt, paskatīties, kas varētu būt tie riski, jo, salīdzinot, ja es neiegūstu licenci vadīt lidmašīnu, tas nenozīmē, ka es nevaru nokārtot tiesības, lai vadītu automašīnu,” norāda Broka. 

Brokai pielaidi valsts noslēpumam neizsniedz arī DP

Drošības policija (DP) neizsniegs speciālo atļauju pieejai valsts noslēpumam VAS Latvijas Gaisa satiksme valdes loceklei un bijušajai tieslietu ministrei Baibai Brokai (_Nacionālā apvienība Visu Latvijai-_TB/LNNK), aģentūra LETA noskaidroja DP. 

Brokas aizdevējs Kavars apstiprina, ka 100 000 ASV dolāru eksministrei iedevis jau sen

Bijušais Latvijas goda konsuls Marokā un kādreizējais uzņēmuma Ominasis Latvija konsultants Tofiks Kavars, kura savulaik piešķirtais 100 000 ASV dolāru aizdevums minēts kā iespējamais iemesls, kādēļ bijusī tieslietu ministre Baiba Broka (Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-TB/LNNK) neieguva pielaidi valsts noslēpumam, uzsver, ka šīs parādsaistības ir nokārtotas, trešdien ziņoja Latvijas Televīzijas raidījums Panorāma.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide