Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +2 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Latvijas Universitāte

Padomes nevajadzētu pārvērst par ierēdņu noliktavām

Jaunā mācību gada ieskaņā Aismas Orupes saruna ar Latvijas Universitātes rektoru Indriķi Muižnieku par mācību procesu, potēšanos, jaunajiem būvniecības plāniem un īpašumu apsaimniekošanu. Kā arī par augstskolu pārvaldības reformas ieviešanu un citām augstākās izglītības jomas aktualitātēm.

Labs atspaids humanitāro zinātņu pašapziņai

Starptautiskajā zinātnisko institūciju novērtējumā LU Literatūras, folkloras un mākslas institūts ieguva augstus rezultātus. Par to un citām aktualitātēm Aismas Orupes saruna ar institūta vadītāju Daci Bulu.

Ogre pieveic LU un iekļūst LBL pusfinālā

Ogres komanda ceturtdien izbraukumā Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē pārspēja Latvijas Universitāti (LU), uzvarēja sērijā un iekļuva pusfinālā.

LU pirmoreiz LIBL mačos apspēlē Ventspili

Latvijas Universitātes (LU) komanda savā laukumā Pafbet Latvijas - Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) spēlē pirmoreiz desmit gados apspēlēja Ventspils komandu.

Digitālo telpu nepieciešams regulēt

Pateicoties digitālajām tehnoloģijām un strauji pieaugošajam lietotāju skaitam mūsu kopējā informācijas telpa aizvadītajās desmitgadēs ir strauji augusi. Tas arī ir radījis virkni jaunu prasību – tehnoloģijas ir gan jāprot lietot, gan, kā liecina pēdējo gadu pieredze un dažādu Eiropas pētnieku secinājumi, to iespējotā vide – internets – ir jāregulē tāpat kā jebkura cita dzīves joma. Lai apkopotu būtiskākos pētījumus un labākos prakses piemērus aizvadītajos gados virkne Eiropas pētnieku apvienoja spēkus pētniecības projektā COMPACT.

Latvijas Universitātē sākusies ziemas uzņemšana

Latvijas Universitātē (LU) sākusies ziemas uzņemšana, kas šogad notiks divās fakultātēs - Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē (BVEF) un Datorikas fakultātē, aģentūra LETA uzzināja universitātē.

Covid-19 dēļ vairāki LU studenti un pasniedzēji atrodas pašizolācijā

Saslimšana ar Covid-19 konstatēta diviem Latvijas Universitātes (LU) Vēstures un filozofijas fakultātes studentiem, tāpēc vairāki LU studenti un pasniedzēji atrodas pašizolācijā, bet fakultāte strādā attālināti, aģentūrai LETA norādīja universitātē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide