Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Daudzi cilvēki cietuši, kurinot ugunskurus un spridzinot petardes

Dedzinot ugunskurus Līgo naktī cietis 21 cilvēks.

Kā pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša, šādi traumas guvušas trīs sievietes, bet pārējie cietušie bijuši vīrieši.

Cilvēki apdedzinājušies gan mēģinot dedzināt ugunskurus ar dažāda veida degšķidrumiem, lecot pāri liesmām vai iekrītot ugunskuros.

Kāds 40 gadīgs vīrietis uzkritis uz grila un guvis roku apdegumus. Savukārt 17 gadīgs vīrietis ir iekritis ar plaukstām ugunskurā, apdedzinot plaukstas un plecus.

44 gadus vecs vīrietis, lecot pāri ugunskuram, tajā iekritis, gūstot abu kāju apdegumus. Arī 29 gadus vecs vīrietis, lecot pāri ugunskuram, ir iekritis oglēs, gūst kāju apdegumus.

Aizvadītajā diennaktī 33 gadīgs vīrietis ir iekritis ugunskurā, gūst plaukstu, zoda un kāju apdegumus. 56 gadus veca sieviete Vidzemē, lecot pāri ugunskuram, salauzusi kāju.

Latgalē 48 gadīgs vīrietis ir mēģinājis aizkurināt ugunskuru ar benzīnu, kā rezultātā, benzīnam uzliesmojot, apdedzinājis kājas.

Savukārt 15 gadīga meitene ir stāvējusi tuvu pie grila, kad pieaugušie to mēģinājuši aizdedzināt ar degšķidrumu. Meitene guvusi roku un vēdera degumus.

Vēl divi vīrieši cietuši, spridzinot petardes. Zemgalē 75 gadīgam vīrietim rokā uzliesmojusi petarde. Vīrietis guvis brūces plaukstā, kā arī kaula bojājumus. Cietušais nogādāts slimnīcā Rīgā.

Arī Pierīgā 45 gadīgam vīrietim rokā ir sprāgusi petarde. Vīrietis guvis plaukstas traumu ar vaļējām brūcēm, un nogādāts slimnīcā.

Kopumā NMPD aizvadītajā diennaktī ir saņēmis 1344 izsaukumus, no kuriem 406 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas