Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 24. februāris
Diāna, Dina, Dins

Domino efekts Pierīgā. Līdz ar Saulkrastu novada izveidi neskaidras saistīto pašvaldību robežas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Zigis L
Z
Atkal sākās politiskais tirgus..
M
Tas sprukstiņš sr Makbuku tāds viltīgs uzskstās.Īsts saimniekpapa-shēmotājs.Viš zina kā.
Vot
V
Tomēr jautājums, ja pašvaldības tikai izšķērdē naudu un apzog iedzivotajus tagad , kā ar to cinisies lielaka mēroga pašvaldības, tipa zagļu būs mazāk
Māris Grāvis
M
Domino efekts iestājas gadījumos, kad veselais saprāts kapitulē politikāņu un vietējo kundziņu lielummānijas priekšā. Pierīgā ir teicama infrastruktūra, tāpēc katru pļavu ciematu vai māju pūzni nevajadzētu nošķirt kā novadu. Gluži otrādi - daudzās robežas traucē Pierīga steritorijas saimniecisko attīstību. Varbūt, ka Garkalnē kaut ko attīstīt ir ekonomiski izdevīgāk nekā Ikšķilē vai Salaspilī. Bet brauciens līdz novada centram, piemēram, Siguldai, tāpat prasīs daudz mazāk laika kā Pautovas ciema Jezupam līdz Balviem.
GoodMaan&ParexK&K
G
Dibuå efekts piršanā. Gan līdz gan pēc pauru pieķêzīšanas tautai zagts tiks bez robežām un skaidri pēc likuma.
Arik Nippel
A
Gulbenes novadā sāk atjaunot 876 gadus vecu vīrieti, 432 bērnu tēvu, kā arī viņa dzīvesbiedri Naģeždu, viņai šogad aprit 788 gadi. Apsveicam laulāto pāri!
Toties
T
Pierīgā sāk sadalīt administratīvi 876 kvadrātmetrus teritoriju 432 pašvaldībās. Tas viss, lai uzturētu 232 partijas unreģionālās apvienības pie labiem un ienesīgiem amatiem.
 • 8
 • 1
Iedzivotajs
I
Problēma ir tā, ka nekādi ieguvumi no pāsvaldību sapārošanas Pierīgā nav gaidāmi, jo tas ir neloģiski,. Izņemot 15 000 iedzīvotāju, ko VARAM uzlika kā kritēriju, nekādu argumentu nav, nekādas analīzes par iedzīvotāju vajadzībām un pārvietošanos ikdienā, pakalpojumu pieejamību utt., itr tikai kaut kādi skolēnu sarakstīti pašvaldību profili minitrijas mājas lapā, nudien tos kāds iesācējs pa vakariem margojis, tik tendenciozi un naivi tie ir
jautājums
j
Vai kaut kur ir pieejama iepriekšējās administratīvās reformas rezultātu analīze? Pavisam nesen taču - 2009.gadā - jau tika veikta reforma. Ir pagājuši 10 gadi, būtu interesanti zināt, kas no tā visa ir izdevies un kas nav izdevies.
Druvvaldis Buks
D
Pierīgā vajadzīdas tikai divas pašvaldības, kas apvienotu visu Pierīgas Daugavas labā krasta teritoriju un Daugavas kreisā krasta teritoriju. Ar to beigtos guļamciemtu pārmērīgās prasības un naudas pārmērīgie un neskaidrie tēriņi.
Māris Ilksis
M
Jauno Vasjuku aglomerācijas centri izvietojas apkārt Rīgai, ka vardes pavasarī ap dīķi.
 • 7
 • 1
Jurijs Siņicins
J
Tajos mazajos novadu centros katrs mužiks -kampējs jūtas kā Bēthovens.
 • 5
 • 2
piekrītu
p
Jā, loģisks priekšlikums. Kreisā krasta pašvaldība ar centru, piemēram, Ķekavā, un labā krasta pašvaldība ar centru, piemēram, Siguldā.
 • 6
 • 1
ieguvumi
i
Tā arī nav saprotams, kādi sociālie, ekonomiskie ieguvumi tiek sagaidīti no Pierīgas novadu apvienošanas. Kas tālāk notiks pēc formāla divu spēcīgu, patstāvīgu centru kā Mārupes un Babītes apvienošanas, vai divu centru vietā būs viens?
N
N
Kādi tur centri?Kas tur spēcīgs.Nabadzīgas neizdevušās valsts piepilsētas.Un nekādi ieguvumi nav gaidāmi-vismaz tautai nē.
 • 7
 • 5
Ideja
I
Visu šo mārupi babīti ādažus utt apvienot,nosaukt par Tūdal-Kišlaku un iecelt tam atamanu no jenotu sektas.
Uz foto
U
Ak kungs un viss šitais cūku bars apshēmojušies visi šie bomži zaglīgie.Ar koku pa muguru šim slaistu baram un ārā no siles.Lai iet uz lauka strādāt.Paskaties mēsli makbukus sapirkušies uz tautas rēķina.Parazitu bars.
pierīdznieks
p
Izskatās, ka drīzumā ST gaidāms karsts darba cēliens.
tiesnesis Voņučka
t
Man ir kauns, ka deputāti nevar pabeigt novadu reformu. Man ir kauns
Pareizaisjautājums
P
Vai jums nešķiet, ka šo lielo klaigāšanu varēja ietaupīt, ja cēlā MINISTRIJA būtu vispirms izanalizējusi cilvēku vajadzības un tikai pēc tam vis-žēlīgi "nolaidusi no augšas" Latvijas karti ar jaunajām robežām?
Pareizaissecinājums
P
Toties tagad ... katra izmaiņa nāk ar kliedzienu un katra izmaiņa IZSKATĀS kā valdības ZAUDĒJUMS. Vai politiķiem savā darbībā jātiecas pēc zaudējumiem? Vai otrādāk nav labāk? Mums visiem... .
 • 7
 • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas