Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Reliģisko organizāciju skatījumā VID nav izpratnes par to, kā funkcionē draudzes

Draudze nav līdzīga uzņēmumam

Izstrādājot metodiskos norādījumus reliģiskajām organizācijām par grāmatvedības kārtošanu, Valsts ieņēmumu dienests (VID) nav ņēmis vērā šo organizāciju darbības raksturu, Dienai pauda Liepājas Sv. Jāzepa katedrāles bīskaps Viktors Stulpins.

Top komentāri

Realitāte
R
Teksta virsraksts strauji atsauc atmiņā visus tos gadījumus, kad esmu vērojis pretējo - ļaudis, kuri nespēj saskatīt atšķirību starp "Baznīcu" un "baznīcu"... intensīvi rosās, lai draudzi piespiestu strādāt , kā laicīgu uzņēmumu. No ārpuses tas parasti izskatās krāšņi - kā "nobalsināti kapi"... .
Pareizaissecinājums
P
VID skatījumā reliģiskajām organizācijām nav izpratnes par to, kā funkcionē valsts.
Dostojevskis
D
Skandalozajā situācijā, kas izveidojusies VID un Romas katoļu starpā labi izgaismojas ne tikai katoļu, bet arī VID problēma. No komentāru tekstiem izriet, ka tautas lielais vairums IENĪST VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTU. Interesanti, vai savas pensijas viņi arī ienīst?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kad palīdzēt jāpaspēj 4,5 stundu laikā(11)

Ar P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Neiroloģijas klīnikas valdītāju, RSU Neiroloģijas un neiroķirurģijas katedras vadītāju profesoru Andreju Milleru sarunājas Romāns Meļņiks.

Mazās skolas satraukušās(6)

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēdē otrdien sāks skatīt nākamā gada valsts budžeta likumprojektu. Viens no tā dēvētajā budžeta paketē iekļautajiem likumprojektiem ir grozījumi Izglītī...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas