Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 20. februāris
Smuidra, Vitauts, Smuidris

FOTO: Jūrmalas slimnīcā šogad jau 1000. jaundzimušais

20. jūlijā Jūrmalas slimnīcā piedzimis šogad jau tūkstošais bērniņš, vēsta iestāde. Šā gada pirmajā pusē slimnīcā dzimis par 8% bērnu vairāk nekā tādā pašā periodā pērn.

Tūkstošais bērniņš ir meitenīte, dzimusi Jekaterinas un Dmitrija Osipovu ģimenē. Bērnam dots vārds Elīna. Bērniņš pasaulē nācis pusnaktī, tētim piedaloties un atbalstot sievu dzemdībās. Jaunajiem vecākiem meitiņa ir pirmais bērns ģimenē. 

"Dzīvojam Rīgā, bet Jūrmalas slimnīcu izvēlējamies labo atsauksmju dēļ, ko saņēmām no draugiem un kolēģiem. Savu izvēli noteikti nenožēloju! Īpašs paldies vecmātei Sarmītei Trautmanei par psiholoģisko atbalstu dzemdību laikā,” sacīja jaunā māmiņa Jekaterina.

Jūrmalas slimnīcas Dzemdību nodaļas vadītāja Jolanta Bārbale-Mālniece pastāstīja, ka ir stabili pieaudzis ģimenes dzemdību skaits, kurās piedalās tēvi. Arvien vairāk ģimeņu izvēlas arī pakalpojumu “Mājdzemdības stacionārā” – bērniņš dzimst īpaši iekārtotā palātā, nevis dzemdību zālē, tādējādi visu dzemdību laiku sieviete atrodas mājīgā, patīkamā vidē, kas sekmē dzemdību mierīgu gaitu.

Pieņemto dzemdību skaita ziņā Jūrmalas slimnīcas Dzemdību nodaļa ir trešajā vietā valstī. 2013. gadā Jūrmalas slimnīcā dzimuši 1496 bērni, 2014. gadā – 1510, 2015. gadā – 1524, 2016. gadā – 1774 bērni, un pērn šeit pasaulē nākuši 1725 mazuļi.

2015. gadā Jūrmalas slimnīcas Dzemdību nodaļa ieguvusi Latvijas Ārstniecības iestāžu Kvalitātes balvu. Jūrmalas slimnīcai ir piešķirts arī statuss “Mazulim draudzīga slimnīca”.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

54 nāves - viena cilvēka atbildība(16)

Tā dēvētajā Zolitūdes Maxima traģēdijā ir tikai viens vainīgais – būvinženieris Ivars Sergets. Tā atzinusi Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa, kas otrdien lietā nolasīja spriedumu, attaisnojot astoņus...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas