Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

FOTO: Sabiedrībā zināmas personības pasākumā Rosinātava iedvesmo Latvijas skolēnus

Otrdien, 6. martā pirmo gadu Spīķeru koncertzālē norisinājās Biznesa augstskolas Turība studentu izstrādāts aktīvās domāšanas pasākums vidusskolēniem – Rosinātava.

Sabiedrībā zināmas personības trīs bloku ietvaros – Iespēju Latvija, Pasaules pieredze un Laiks rīkoties dalījās ar saviem pieredzes stāstiem, rosinot vairāk kā 240 jauniešus noticēt sev un savām idejām.

Pasākumā uzstājās jauniešus iedvesmoja Raimonds Elbakjans, Marija Ručevska, Valdis Sils, Imants Pankars, Viesturs Saldavs, Jānis Sildniks, Valters Vestmanis, Artjoms Smirnovs, Ansis Kolmanis, Toms Grēviņš, Mārtiņš Kozlovskis, Patrīcija Kolāte un Jānis Bukšs, kas iedrošināja un mudināja jauniešus domāt plašāk par ierasto horizontu un ļaut vaļu savu ideju realizācijai. Kā uzsvēra viens no pasākuma lektoriem Valdis Sils: "Ir jāseko lietām, no kā ir bail un jādara tās, jo tikai no tām, mēs iegūstam to pašu labāko."

Vairāk kā 240 jaunieši no visdažādākajām Latvijas vietām – Valmieras, Cēsīm, Bauskas, Siguldas, Talsiem, Salaspils, Liepājas, Ventspils, Jelgavas, Ogres, Lielvārdes un citām, bija ieradušies pasākumā Rosinātava, lai pierādītu, ka Latvijā ir sastopami daudz motivētu un rīcībspējīgu jauniešu, kas ir gatavi uzdrīkstēties darīt jau šodien un apjaust, ka Latvija ir iespēju zeme. Lektors Artjoms Smirnovs iedrošināja jauniešus: "Tu nevari zaudēt – pat, ja nenoķersi to savu īsto vilni, jo būsi ieguvis pieredzi. Pieredzi, ko nevar nopirkt par naudu."

Rosinātava tika izstrādāta pateicoties pasākuma rosinātājam Biznesa augstskola Turība un atbalstītājiem – Maxima Latvija, Baltais, Bejas, Mykoob, Diena.lv, Skolēns LV, Ezītis miglā, Kas?Kur?Kad?, Artesium Natural Water. Laserdog, Baltic VR, Gaisa Takas.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Diena jautā

Vai veido uzkrājumus pensiju 3. līmenī?

Kopā nobalsojuši: 227

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Ledus sastrēguma dēļ skatam pazudusi Ventas rumba(5)

Ledum un vižņiem piepildot upi, sestdien tikpat kā nav redzama Ventas rumba, liecina video tiešraide Kuldīgas novada pašvaldības mājaslapā. Arī vietējie iedzīvotāji sociālajos tīklos pauduši izbrīnu...

Ziņas

Vairāk Ziņas

Politika

Vairāk Politika

Rīgā

Vairāk Rīgā

Novados

Vairāk Novados

Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas