Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +6 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

Skolēni

Nav ziņu par 1230 bērniem, kuri nemācās nevienā skolā

Aizvadītajā mācību gadā izglītības iestādēs nebija reģistrēti vairāk nekā 16 000 bērnu, kas sasnieguši septiņu gadu vecumu. Šie skaitļi gadu no gada ir ļoti līdzīgi un satraucoši. Lielākā daļa no šiem bērniem izbraukuši no valsts un palikuši ārzemēs, - rēķina Izglītības valsts kvalitātes dienestā (IKVD). Īpaši negatīvi vērtējams tas, ka pašvaldībām aizvien nav ziņu par vairāk nekā 1200 bērniem, vēsta LTV Panorāma.

FOTO: 10 stilīgas preces, ko radījuši skolēnu mācību uzņēmumi

Sestdien, 10. martā tirdzniecības centrā Domina Shopping no plkst.11 līdz plkst.18 notiks Junior Achievement Latvija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizēts pasākums CITS BAZĀRS, kura ietvaros savus radītos produktus atrādīs un pārdos 270 skolēnu mācību uzņēmumu no visas Latvijas.

VIDEO: Raimonds Elbakjans par pašdiciplīnu un ideju realizēšanu Latvijā

Šā gada 6.martā, Spīķeru koncertzālē pirmo gadu norisināsies Biznesa augstskola Turība studentu veidots aktīvās domāšanas pasākums vidusskolēniem Rosinātava. Viens no pasākuma rosinātājiem - Raimonds Elbakjans par to, cik svarīga ir pašdisciplīna, lai realizētu savas idejas gan Latvijā, gan pasaulē.

Policisti uz ēkas jumta pieķer divas jaunas selfiju mednieces

28.septembrī neilgi pēc pulksten 14.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par diviem maziem bērniem Mežciemā uz kādas daudzstāvu ēkas jumta, portāls Diena.lv uzzināja no RPP pārstāvjiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide