Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Biznesa augstskola Turība

Olimpisko čempionu treneris Feldmanis: Uzticība ir pamats visam

Disciplīna, mērķtiecība un dienas plānošana ir svarīgākais, lai cilvēks sasniegtu savus mērķus izglītībā, sportā, biznesā vai jebkur citur. To vai nu iemācās vai neiemācās. Visbiežāk to apgūts jau bērnībā, ja paveicas un vecāki ir priekšzīmīgi un disciplinēti, kā paraugs. Nākamā vide ir skola, ja bērns mācās un paralēli sporto, tad visam ir jābūt saplānotam un balansā. Mans, kā basketbola trenera pienākums, ir ne tikai virzīt un attīstīt jauniešos sporta iemaņas, bet veidot viņus par cilvēkiem. Tādēļ, par svarīgāko uzskatu – mācības un tikai tad sports.

Kriketa komandas kapteinis: Kriketam Latvijā ir perspektīvas

Krikets Latvijā ir salīdzinoši mazpazīstams , bet demokrātisks sporta veids, kuru nereti pielīdzinām beisbolam, taču realitātē to pie mums spēlē vairāk nekā piecpadsmit gadus. Kādas ir šī sporta veida attīstības iespējas Latvijā, cik populārs tas ir un kas nepieciešams, lai to apgūtu, stāsta Biznesa augstskolas Turība kriketa komandas kapteinis Jašvants Džaisvals

TIEŠRAIDE: Aktīvās domāšanas notikums Rosinātava

Otrdien, 6. martā Spīķeru koncertzālē no plkst.12 līdz 17:30 pirmo gadu norisinās Biznesa augstskolas Turība studentu izstrādāts aktīvās domāšanas pasākums vidusskolēniem - Rosinātava.

Lauzties cauri sienai

"Ja tu strādā, vēlies un esi gatavs mācīties, tu vari Latvijā izdarīt gana lielas lietas," intervijā portālam Diena.lv saka pasākuma Rosinātava projekta vadītājs Ēriks Radželis. 6. martā vidusskolēni no visas Latvijas varēs uzklausīt 12 sabiedrībā zināmu cilvēku pieredzes stāstus, kas rosinās noticēt sev un valsts nākotnei.

VIDEO: Raimonds Elbakjans par pašdiciplīnu un ideju realizēšanu Latvijā

Šā gada 6.martā, Spīķeru koncertzālē pirmo gadu norisināsies Biznesa augstskola Turība studentu veidots aktīvās domāšanas pasākums vidusskolēniem Rosinātava. Viens no pasākuma rosinātājiem - Raimonds Elbakjans par to, cik svarīga ir pašdisciplīna, lai realizētu savas idejas gan Latvijā, gan pasaulē.

Šķiroties attiecības turpinās

Lai gan daudziem studentiem attiecības ar savu Alma Mater izbeidzas līdz ar diploma saņemšanu, aizvien vairāk kļūst tādu, kam augstskolas absolvēšana nozīmē vien jaunu šo attiecību stadiju. To veicina pašas augstskolas, kas pēdējos gados arvien aktīvāk pievēršas saiknes uzturēšanai ar saviem absolventiem, un šī saikne abām pusēm nes ne vien emocionālu kontaktu, bet arī gluži praktiskus labumus.

Žurnālistikas cerības balva Dienas žurnālistei Annai Strapcānei

_Latvijas Žurnālistu savienības _rīkotajā__ ikgadējā ceremonijā Žurnālistikas cerības 2016 balvu otrdien ieguvusi arī laikraksta Diena žurnāliste Anna Strapcāne.Sirsnīgi apsveicam un lepojamies!Šogad balvu saņēma arī Latvijas Televīzijas žurnālisti Laura Vonda un Toms Pastors, Latvijas Radio 4 žurnāliste Alise Orlova, ziņu aģentūras LETA žurnāliste Anastasija Tetarenko, foto ziņu aģentūras F64 žurnālists Dmitrijs Suļžics un LNT žurnālists Aleksis Zoldners.

Nekas nav sliktāks par pasniedzēju – haltūristu

Šis būs mans vienpadsmitais studiju gads pasniedzējas statusā un šobrīd strādāju piecās augstskolās. Vislabāk jau būtu, ja arī Latvijas augstskolās tāpat kā, piemēram, Oksfordā vai Kembridžā, pasniedzējs strādātu tikai vienā augstskolā, bet mūsu izglītības sistēmā situācijas, kad viens pasniedzējs strādā vairākās izglītības iestādēs, ir ierasta prakse.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide