Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Biznesa augstskola Turība

Sasniegumi pagātnē, daudz nezināmu aspektu nākotnē

Ikviens uzņēmējs gribētu, lai viņa biznesu nekad nepiemeklētu krīzes, taču tas nav iespējams, un gan ikvienam uzņēmējam, gan kopumā jebkuram cilvēkam ir jārēķinās ar dažādām krīzēm. Taču nenoliedzami krīze, ko radījusi Covid-19 globālā izplatība, pēdējo nedēļu laikā ir ļoti strauji mainījusi daudzus uzņēmējiem svarīgus aspektus. Šādas atziņas Turības Biznesa indeksa prezentācijā šonedēļ izteica sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS direktors Arnis Kaktiņš.

Lauzties cauri sienai

"Ja tu strādā, vēlies un esi gatavs mācīties, tu vari Latvijā izdarīt gana lielas lietas," intervijā portālam Diena.lv saka pasākuma Rosinātava projekta vadītājs Ēriks Radželis. 6. martā vidusskolēni no visas Latvijas varēs uzklausīt 12 sabiedrībā zināmu cilvēku pieredzes stāstus, kas rosinās noticēt sev un valsts nākotnei.

VIDEO: Raimonds Elbakjans par pašdiciplīnu un ideju realizēšanu Latvijā

Šā gada 6.martā, Spīķeru koncertzālē pirmo gadu norisināsies Biznesa augstskola Turība studentu veidots aktīvās domāšanas pasākums vidusskolēniem Rosinātava. Viens no pasākuma rosinātājiem - Raimonds Elbakjans par to, cik svarīga ir pašdisciplīna, lai realizētu savas idejas gan Latvijā, gan pasaulē.

Šķiroties attiecības turpinās

Lai gan daudziem studentiem attiecības ar savu Alma Mater izbeidzas līdz ar diploma saņemšanu, aizvien vairāk kļūst tādu, kam augstskolas absolvēšana nozīmē vien jaunu šo attiecību stadiju. To veicina pašas augstskolas, kas pēdējos gados arvien aktīvāk pievēršas saiknes uzturēšanai ar saviem absolventiem, un šī saikne abām pusēm nes ne vien emocionālu kontaktu, bet arī gluži praktiskus labumus.

Žurnālistikas cerības balva Dienas žurnālistei Annai Strapcānei

_Latvijas Žurnālistu savienības _rīkotajā__ ikgadējā ceremonijā Žurnālistikas cerības 2016 balvu otrdien ieguvusi arī laikraksta Diena žurnāliste Anna Strapcāne.Sirsnīgi apsveicam un lepojamies!Šogad balvu saņēma arī Latvijas Televīzijas žurnālisti Laura Vonda un Toms Pastors, Latvijas Radio 4 žurnāliste Alise Orlova, ziņu aģentūras LETA žurnāliste Anastasija Tetarenko, foto ziņu aģentūras F64 žurnālists Dmitrijs Suļžics un LNT žurnālists Aleksis Zoldners.

Nekas nav sliktāks par pasniedzēju – haltūristu

Šis būs mans vienpadsmitais studiju gads pasniedzējas statusā un šobrīd strādāju piecās augstskolās. Vislabāk jau būtu, ja arī Latvijas augstskolās tāpat kā, piemēram, Oksfordā vai Kembridžā, pasniedzējs strādātu tikai vienā augstskolā, bet mūsu izglītības sistēmā situācijas, kad viens pasniedzējs strādā vairākās izglītības iestādēs, ir ierasta prakse.

Rostovskis: Prezidents – vai saprotam, kas un kāpēc viņš ir?

Tuvojoties vēsturiskajam brīdim, kad Latvijas Republikas Saeima vēlēs Latvijas valsts augstāko amatpersonu – Valsts prezidentu, eksponenciāli (ģeometriskā progresijā) pieaug diskusiju intensitāte par Valsts prezidenta institūciju, tās tiesībām un pienākumiem, un to, vai ir nepieciešams mainīt prezidenta ievēlēšanas kārtību. Visticamāk, viedoklis par šo valstiski ārkārtīgi svarīgo jautājumu būs teju ikvienam, kurš vispār spēj artikulēti formulēt savas domas.

Absolvente pēta: Zīmolu personības izmantošana Latvijas pilsētu pozicionēšanā

Jebkurai pašvaldībai ir nepieciešami cilvēki, kas, dzīvojot tās teritorijā, maksātu nodokļus, audzinātu bērnus un veidotu kultūru, tādējādi veicinot tās attīstību. Latvijas demogrāfiskā situācija, ko raksturo sabiedrības novecošana un emigrēšana, apdraud pašvaldību nākotnes perspektīvu. Zīmolvedības akadēmiķi un praktiķi jau izsenis ir izteikuši apgalvojumu, ka patērētāju zīmolu izvēle ir pielīdzināma tam, kā tie izvēlās savus draugus, ņemot vērā to prasmes un fiziskās īpašības, izjūtot izteiktu patiku pret atsevišķiem cilvēkiem, attiecīgi arī zīmoliem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide