Laika ziņas
Šodien
Apmācies

FOTO: Sāk darboties pirmā Latvijas Pasta sūtījumu izsniegšanas telts

Lai paātrinātu sūtījumu izsniegšanu noslogotākajās pasta nodaļas, kur sūtījumu apjoms būtiski palielinājies, bet drošības prasību dēļ ir samazinātas klientu apkalpošanas iespējas klātienē, Latvijas Pasts pie atsevišķām nodaļām sāk izvietot speciālas sūtījumu izsniegšanas teltis. Pirmā telts sākusi darbu pie Rīgas 21.pasta nodaļas Ulbrokas ielā 7, un tajā var saņemt visa veida sūtījumus, izņemot pēcmaksas un muitojamus sūtījumus, kurus turpinās izsniegt pasta nodaļā. Par sūtījuma saņemšanu sūtījumu izsniegšanas teltī klientam tiks nosūtīta mobilā īsziņa.

Kopš pagājušā gada Ziemassvētku perioda, kurā tradicionāli vērojams sūtījumu apjoma pieaugums un kurā tika sasniegts līdzšinējais sūtījumu izsniegšanas rekords vienā dienā – 42 000 vienību, sūtījumu skaits Latvijas Pastā nemitīgi turpinājis augt. Pašlaik vidēji darbdienā Latvijas Pasta nodaļās tiek izsniegti ap 50 000 sūtījumu, bet būtisks sūtījumu skaits nodaļās mēdz uzkrāties, klientiem tos neizņemot, un tādējādi kavējot gan nākamo sūtījumu pieņemšanu un apstrādi, gan izsniegšanu citiem klientiem.

Tā kā drošības prasību dēļ Covid-19 ietekmē sūtījumu izsniegšana pasta nodaļās ir apgrūtināta, Latvijas Pasts sācis izvietot īpašas sūtījumu izsniegšanas teltis ārpus noslogotākajām pasta nodaļām – pirmā telts sākusi apkalpot klientus pie Rīgas 21.pasta nodaļas Ulbrokas ielā 7. Sūtījumu izsniegšanas telts būs atvērta pirmdienās–piektdienās no plkst.7.30 līdz 21 un sestdienās no plkst.10 līdz 17. Tajā var saņemt visa veida sūtījumus, izņemot muitojamos sūtījumus un sūtījumus ar pēcmaksu, ko turpinās izsniegt konkrētā pasta nodaļa.

Par to, ka 21.pasta pasta nodaļas klientam sūtījums jāizņem nevis nodaļas telpās, bet sūtījumu izsniegšanas teltī, no Latvijas Pasta tiks nosūtīta attiecīga mobilā īsziņa. Tāpēc uzņēmums aicina klientus, noformējot sūtījumus, vienmēr norādīt korektu un funkcionējošu mobilā tālruņa numuru, kā arī pievērst uzmanību īsziņas saturam, kurā norādīta sūtījuma saņemšanas vieta – pasta nodaļa vai izsniegšanas telts.

Latvijas Pasts turpinās dažādot sūtījumu izsniegšanas iespējas un veidot gan sūtījumu izsniegšanas teltis, gan cita veida sūtījumu izsniegšanas punktus atkarībā no tehniskajām un saskaņošanas iespējām konkrētās teritorijās. Jau 16 pasta nodaļās vai to tuvumā izvietoti arī speciāli sūtījumu izsniegšanas pakomāti, mazinot nepieciešamību izmantot pasta nodaļu operatoru darbu vai uzkavēties pasta nodaļā.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Hibrīdkara izpausmes nav prognozējamas(20)

Par to, kāpēc bruņotajiem spēkiem bija svarīgi Rīgas ielās trenēties karadarbībai, Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centra pētnieku Tomu Rostoku intervē Agnes...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas