Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas Pasts

Latvijas Pasta pakomātos martā sūtījumu skaits pieaudzis par 40%

Ārkārtējās situācijas laikā būtiski pieaudzis pieprasījums sūtījumu saņemšanai VAS Latvijas Pasts pakomātos, tostarp martā salīdzinājumā ar februāri šo sūtījumu skaits palielinājies par 40%, aģentūrai LETA pauda uzņēmuma pārstāve Gundega Vārpa.

Visas Latvijas Pasta nodaļas sestdienās un svētdienās būs slēgtas

Sakarā ar ārkārtas stāvokli un nepieciešamajiem pasākumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai Latvijas Pasts no 21.marta pārtrauc visu pasta nodaļu darbību sestdienās un svētdienās, kā arī virknei nodaļu tirdzniecības centros no 17.marta visā valstī saīsina darbalaiku, portālu Diena.lv informē VAS Latvijas Pasts pārstāve Gundega Vārpa.

Tradicionālo pasta pakalpojumu apjoms samazinās

Par pakomātu tīkla iegādes niansēm, izmaiņām pasta pakalpojumu tarifos un uzņēmuma nākotnes plāniem Guntars Gūte sarunājas ar va/s Latvijas Pasts valdes priekšsēdētāju Mārci Vilcānu.

Latvijas Pasts uz laiku pārtrauks sūtījumu piegādi uz Ķīnu

Saistībā ar aviokompāniju atceltajiem vai ierobežotajiem avioreisiem uz koronavīrusa skarto Ķīnu, no 4.februāra pasta sūtījumi no Latvijas uz Ķīnu ar VAS Latvijas Pasts un Latvijas Pasta Eksprespasta starpniecību vairs netiks piegādāti, informēja uzņēmuma pārstāvji.

Pagaidām pasta sūtījumu apmaiņas regulējums ar Lielbritāniju nemainīsies

Pasta sūtījumu apmaiņas regulējums starp Latviju un Lielbritāniju pēc 31.janvāra, kad sākas Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) pārejas periods, paliek nemainīgs – pasta sūtījumu tarifos un procedūrās saglabājas līdz šim spēkā esošā kārtība, portālu Diena informē Latvijas Pasts.

Latvijas Pasts izdod pastmarku ar vēsturisku buru motorkuģi Eurasia

Latvijas Pasts izdevis jaunu pastmarku sērijā XlX gadsimta vēsturiskie kuģi, un uz tās attēlots 1925.gadā Engures novadā būvēts četru mastu buru motorkuģis Eurasia (Eirāzija), portālu Diena informēja pastā. Pastmarkas pirmās dienas zīmogošana paredzēta 31.janvārī Rīgas 10.pasta nodaļā no plkst.8 līdz 20.

Latvijas Pasts: 2020.gadam noformēti gandrīz 415 000 preses izdevumu abonementu

Līdz ar tradicionālās abonēšanas kampaņas noslēgumu, apkopotie rezultāti liecina, ka Latvijas Pastā piegādes nodrošināšanai 2020.gadā saņemts kopumā 414 931 preses izdevumu abonements, kas ietver gan Latvijas Pastā, gan izdevniecībās noformētos abonementus, portālu Diena.lv informēja uzņēmuma pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide