Laika ziņas
Šodien
Slapjš sniegs
Rīgā -1 °C
Slapjš sniegs
Pirmdiena, 30. marts
Nanija, Ilgmārs
Dati liecina, ka 45,9% ir "prātīgais" azartspēļu spēlētāju tips, savukārt 29,5% – "samērīgais", bet 24,5% – "karstgalvja" tips

Ierobežojumi nesamazinās vēlmi spēlēt

Kampaņas Droša spēle ietvaros tika izstrādāts interaktīvais tests, ar kura palīdzību var noskaidrot savu azarta līmeni un to, kādos gadījumos būtu ieteicams labāk atturēties no azartspēļu spēlēšanas, skaidro Latvijas Spēļu biznesa asociācijas (LSBA) prezidents Arnis Vērzemnieks. Kopumā interaktīvo testu aizpildījuši gandrīz 13 tūkstoši iedzīvotāju. Kampaņas organizētāji skaidro, ka tika izstrādātas vairākas kategorijas, pēc kurām testa pildītāji atkarībā no rezultātiem tika iedalīti spēlētāju tipos. "Tests dod iespēju sabiedrībai atpazīt savas tieksmes, pirms tās ir kļuvušas par problēmām," skaidro Vērzemnieks.

Top komentāri

LLL
L
Viltīgs virsraksts. Vēlmi nē, bet iespējas gan. Liela daļa atkarīgo saņem skaidruci, jo konti jau bloķēti parāda piedzinējiem, tāpēc ja nebūs pa ceļam spēļu zāles nauda nonāks ģimenē. Lai varētu spēlēt internetā, jābūt kontam un tajā jābūt līdzekļiem, bet sakarā ar piedziņām atkarīgajam nav iespēju tur dabūt naudu un skaitīt uz spēļu platformām. Ja protams spēļu platformas neuztaisīs skaidras naudas iemaksas bankomātus :))
Mazinās pieejamību
M
un tas ir labi
Pravietisnejaukais
P
Ar administratīviem līdzekļiem nevar ierobežot atkarību, kas ir garīgs fenomens. Tā ir apsēstība. Jūs drīzāk spēsiet aizturēt caureju, nekā aizturēt atkarību.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas