Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā 0 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Integrācijas jomā jāstrādā nevis pēc burta, bet sajūtām

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
juris
j
Eļļu ar ūdeni nekad nesajauks.Mani paziņas krievi teica, ka mēs .lai gan esam draugi, nekad krievs nebalsos par latviskām partijām.Es taču to saprotot? Par bijušo PSRS militāristu ģimeņu atvasēm vispār nav vērts muti dzesēt. Bet to ir ļoti daudz tūkstošu.300 000 vien nobalsoja pret latviešu valodu.
Varde
V
Īsta integrācija sāks parādīties pēc tam kad jau viena paaudze būs izglītota valsts valodā, un iemācijusies Latvijas patieso vēsturi.
P
P
Šajā jomā vispār nevajag "strādāt".Nevajag atstumt tos ,kas kas paši ir integrējušies.Asimilējot,nekas nesanāks ar vai bez sajūtām.
KK
K
Šī atkal lien fotoaparātu zibšņos
Vilis
V
Labs integrācijas instruments varētu būt valstij piederošais Lattelekom, ja no pamata pakas izvāktu ārā Visas krievu programmas! Tām tur nav jābūt vispār! Ja krievi vēlas tās skatīt, lai piepērk papildus paku. Pamata pakā jābūt programmām Eiropas lielajās valodās, pirmkārt angļu un vācu valodā. Diemžēl Lattelkoms ir valsts valstī un deputāti ir slinki nomainīt tā vadību.
nost ar segregāciju
n
"No jūsu teiktā secinu, ka sadzīviskā līmenī īsti tāda pastāvīga kontakta starp dažādu tautību jauniešiem nav. ---Diemžēl tā sanāk." Ja būtu vienotas skolas vienotā valodā, kurās mācītos latvieši un krievi, šāda problēma nepastāvētu.
Armina
A
Tas, ka Latvijas debilie, glevie, zagligie, nespejigie prezidenti, ministri, deputait, ieredni 27. gadu laika nav spejusi sakartot Latvijas Izglitibas sistemu atbilstosi Latvijas Satversmei, kura ir noteikts, ka Latvijas valsts valoda- latvieus valoda ir valsts valoda, kas nozime, ka visa Latvijas valsts teritorija, valsts, pasvaldibu skolas, macibu iestades, bernudarzos berniem ir janodrosina izglitiba Latvijas valsts valoda- latvieus valoda, ir atbildigi par to, ka Latvija integracija nav izdevusies, bet it iztereti simtiem milijoni latu/eiro sis bezjedzigam imitacijas darbibam. Kapec, lidz sim nav tiesati Latvijas prezidenti, ministri, deputati, ieredni par to, ka vini lidz sodienai nav sakartojusi Latvijas Izglitibas sistemu atbilstosi Latvijas Satversmei un referendumam, kad zidu un krievu nacisti meglinaja Latvija legalizet okupantu valodu- krievu valodu, ka Latvijas valsts valodu, ja kas, tad debilais prezis A.Berzins pat nepiedalijas referenduma, lai izdabatu okupantiem.
arī Francija cīnās
a
Arī Francija cīnās ar integrāciju. Francijā oficiāli pašlaik ir 571 nelegāla graustu pilsētiņa, kur mīt nelegālie imigranti (visnelegālākie no nelegālajiem, tie nav nekādi bēgļi, bet tie, kam oficiāli patvērums ir atteikts, gan arī tie, kas nekādu patvērumu nemaz nav lūguši). Tās ir līdzīgas tai, kas bija plaši pazīstamajā Kalē pilsētā, tikai nedaudz mazākas. 113 šādas pilsētiņas atrodas Lielparīzē. Integrācija darbībā.
plivināt mājās
p
ar ierakstu datu bāzē ''Ja vēlreiz līdīs, griezt atpakaļ jau uz robežas.'' Pārbauda pēc pirkstu nospiedumiem, tos nav iespējams ne viltot, ne mainīt. Integrācija ir tikai tiem, kas atrodas valstī legāli un paši grib integrēties. Kā saka briti, tango var dejot tikai divatā. Arī integrācijai vajag divas puses - valsti, kur integrēties, un cilvēku, kas vēlas to darīt.
  • 10
  • 1
Ir
I
pashauri tvert integräciju tikai no etniskä aspekta... Pastäv noziimiigäkas integräcijas probleemas, arii Jelgavä.
Rembo
R
Protams, ko tad mēs citu bijām gatavi dzirdēt ? Kaut kā jau vajag pamatot savu eksistenci, cik daudz vēl laimes zemē ir šādu organizāciju kuras bezjēdzīgi sūc nodokļu naudu, kuru varētu novirzīt lietderīgāk, piemēram nopirkt pāris lietotas haubices:))
00
0
Re kā,Dienai nepatīk,ka tev liek +-tagad to nevar izdarīt. Sorosītiem tavs teksts nepatīk.
  • 1
  • 1
Drosmite
D
Latvija sis integracijas bubulis ir ar merki izlaupit latvija svalsts budzetu, laidazi zagligi idioti prezidenti, politki varetu savu pastavesanu attaisnot. Ir tacu skaidris un tikai logiski, ka ir jalikvide visas divvalodibu skolas un ir japariet uz izgitibas sistemu Latvijas valsts valoda- latvieus valoda 100% un tad nebus vajadzigi si edesmitime milijoni eiro bezjedzigi notireikt, lai uzturetu kaut kadus integracijas birojus, kaut kadus kretinus. Tad, kad Latvijas skolas visi berni, neatkarigi no tautibas, dzimuma macisies viena skiola valsts valoda tad ari beigsies si dalisanas pec valodam, etniskas piederibas, tacu Latvijas idiotiskie prezidenti, deputati, minstri, ieredni tam pretojas, jo tad viniem nebus instrumentu, ipasi jau pirm svelesanam, ar ko iebeidit Latvija dzivojosos cilvekus. Cik ir jabut idiotiskam, debilam cilvekam, lai pielautu to, ka latvija pastav divvalodibas skolas?
Vikonts
V
"Tiklīdz konkurss beidzas, jaunieši atkal aiziet katrs savā ikdienā – latviešu plūsmas skola ir par sevi, krievu valodas skola par sevi. " Sen jau bija laiks izbeigt šo segregāciju un visiem mācīties viena tipa skolās.
Trollis JT
T
Taisnākais ceļš uz integrāciju - likvidēt visas liekēdīgās izstitūcijas, kuras "nodarbojas" ar integrāciju.
un
u
deleģēt rusnacistu integrēšanu prokuratūrai un tiesai?
  • 8
  • 6
Vienmēr,
V
kad Jums stāsta, ka valstij nav naudas ziniet, ka Sabiedrības integrācijas fonda tēriņi 2017.gadā ir 9,44 miljoni EUR, bez tā ir vēl arī rakstā varones Sabiedrības integrācijas pārvalde u.t.t. utjp....
un
u
vienmēr, kad tu gaudo, ka tev nav naudas, zini - tu vari atslēgties no neta un pārdot troļļojamo kasti :D
  • 4
  • 12
Visātrākais
V
ceļš uz sabiedrības integrāciju ir apsūdzot un notiesājot valsts, sabiedrības mantas prihvatizētajus, zagļus, tā dēvētos oligarhus un likvidējot n-tās liekēžierēdņorganizācijas, kas parazitē uz pārējo nodokļu maksātāju rēķina...
tas ir
t
atjaunot komunismu?
  • 7
  • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas