Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +7 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla
Vēstuli, kurā kritizēta Latvenergo padomes atlaišana, parakstījis arī Andris Lauciņš (attēlā). Viņš ir SIA Energoremonts Rīga patiesais labuma guvējs, un Latvenergo ar šo uzņēmumu ir noslēdzis virkni apjomīgu līgumu vairāku miljonu vērtībā

Interešu konfliktu nesaskata

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
jā gan
j
Vismaz kopš šā gada 11. marta lielākais SIA Energoremonts Rīga patiesais labuma guvējs caur Kipras ārzonas kompāniju ir tieši „labās pārvaldības eksperts” A. Lauciņš.
Lāsma
L
Vēstules parakstīšana interešu konfliktu nu nevar izveidot.
Aleksandrs
A
Kamdēļ vinš ir tik neredzīgs?
.
.
Nekas īpašs- tikai viena banda tiek nomainīta ar citu! Mums no tā ne silts, ne auksts! Cīņā pie siles vājākie sivēni tiek pastumti malā.
Ariks
A
Izskatās jau, ka veiktā padomes nomaiņa lika viltīgam seskam izlīst no alas...
Māris Cildermanis
M
Lai saskatītu interešu konfliktu ir jābūt citai morālei... Pat saulainā dienā aklais nespēj neko saskatīt.
vai nav tā
v
Vai nav tā, ka kas ir neizdevīgi elektroenerģijas patērētājiem, tas ir ieguvums SIA Energoremonts Rīga un citām ofšorkompānijām.
Jorens
J
Latvenergo sāk izskatīties pēc čaulas kompānijas. Gluži kā celtniecības "lielfirmas". Un ar to acīmredzot ir vismaz daļēji ir skaidrojams elektroenerģijas cenu nepārtrauktais kāpums.
:(
:
Ja padomē ir kāds no ierēdņu mafijas vai tās radītājs un izveidotājs, tad nav par ko brīnīties!
 • 5
 • 0
citu vidū
c
Kāpēc Lauciņam bija jāslēpjas kā gļēvam savedējam aiz ofšora kompānijas?
grūti teikt>citu...
g
Tad būtu jāzina-no kuriens tam Lauciņam tā nauda firmas dibināšanai un tie Latvenergo pasūtījumi.....Visticamāk, ka pats Lauciņš nemaz nav patiesā labuma guvējs, tikai izkārtne priekš tiem....
 • 11
 • 0
:)
:
Sviests ne raksts! Kāds var būt interešu konflikts, parakstot vēstuli? Un Te vēl ir sajauktas padomes un valdes kompetences.
stulbi
s
ir ne latvieši, kas nevazājas apkārt pa pasauli, bet latviijci, kas vazājās apkārt............
kas dārzā
k
Vai šī nav tā pati kompānija, kas rakstīja pusmiljonu vērtu atzinumu, ka ar e-medicīnu ir viss kārtibā pirms kāda laika? Vai šī nav tā auditorkompānija, kura taisīja atzinumus virknei Latvijas banku, kuras patiesībā aizrāva nebūtībā miljardiem Latvijas noguldītāju naudas? Un vai šī nav tā kompānija, kas gatava par 1 miljonu!!! uzrakstīt rekomendācijas VID, kā viņiem labāk dzīvot? Vai latvieši tiešām ir tik stulba nācija, ka prasa par miljoniem aprakstīt pašsaprotamas lietas un procedūras? Kāpēc par manu nodokļu naudu pirktie miljonus vērtie apraksti nav publiski pieejami?
>kas dārzā
&
stulbi ir ne latvieši, bet stulbu kometu rakstītājs, kas nejēdz, ka audits ir priekš naudas atmazgāšanas legalizācijas....
 • 3
 • 8
TEC 2
T
OIK taču ir TEC-2 2. kārtas apmaksāšanas instruments. Kaut kā jau vajag par Krievijas gāzi un gāzes stacijas amortizāciju samaksāt. Atjaunojamie tur ir kosmētiski pielikti.
paskaidrojums>paskaidrojumam
p
Tu tak pats te caurām dienām raksti ka LV mass media un vara melo...Ko tagad brīnies? Par dabas gāzi: Nejauc gāzi no Krievijas ar gāzi ko iegūst atkritumu pārstrādes procesā....
 • 0
 • 3
paskaidrojumam
p
Tad arī valdība melo??? Vēl aprīlī Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks enerģētikas jautājumos Jānis Patmalnieks Neatkarīgajai stāstīja, ka tieši dabasgāzes staciju subsidēšana ir viens no galvenajiem pētāmajiem problēmjautājumiem. Esot jāsaprot, kā atbalsta atsaukšana ietekmētu elektrības izmaksas. Taču pašlaik scenārijs ar OIK maksājuma atņemšanu gāzei faktiski netiekot skatīts. Jānis Irbe saka: «Ir sajūta, ka šo jautājumu vienkārši neviens negrib cilāt.»
 • 14
 • 0
paskaidrojums
p
tad tava prese melo: Tu tak pats te caurām dienām raksti, ka prese LV melo. Un tagad tev vairs nemelo? Tad jau tu pats melo.
 • 1
 • 4
paskaidrojumam
p
Nemelo! Iz preses: Subsīdiju prognozē šim gadam valstij piederošais uzņēmums Latvenergo par abām gāzes termoelektrocentrālēm saņems 25 miljonus eiro. Uzņēmumi Juglas jauda un Rīgas siltums saņems 8 miljonus. Vēl kopā 24 miljoni tiks samaksāti 71 mazajai dabasgāzes koģenerācijas stacijai (līdz 4 MW) - pašvaldību un uzņēmumu katlumājām. Faktiski ar šo naudu Latvijas iedzīvotāji finansē Krievijas fosilā kurināmā eksportu, kam ar rūpēm par vidi un klimatu nav pilnīgi nekādas saistības.
 • 10
 • 1
paskaidrojums
p
par gāzi OIK nemaksā: maksā par atjaunojamiem energoresursiem.
 • 3
 • 8
un vēl kas:
u
Šeit labi parādās tas, ka arī lielās starptautiskās kompānijas (E un Y) ņem darba vispirms tādus kuriem ir blati. Tātad atbalsta blatu būšanu.
OIK maksātājs
O
Atlaistie ne pirkstu nepakustināja, lai pārtrauktu OIK iekasēšanu.
paaskaidrojums
p
Latvenergo padome nav tiesīga neko OIK sakarā veikt. Tas ir Ekonomikas min,kompetnece.
 • 6
 • 8

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

VM atgādina, ka Lieldienās ciemošanās ir aizliegta(13)

Šobrīd ir aizliegti jebkādi privāti pasākumi, ja tajos piedalās tie, kuri nedzīvo kopā. Tas nozīmē, ka svinības vai ciemošanās pie radiem, draugiem, vecvecākiem, pasēdēšana dārzā ar kaimiņiem, svešu...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas