Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Jūlijā Saeimas deputātiem kompensācijās izmaksāti 18 000 eiro

Transporta un dzīvojamās telpas īres izdevumu kompensācijām 13.Saeimas deputātiem par jūniju izmaksāti 18 067 eiro, liecina informācija parlamenta mājaslapā.

Kopumā dzīvokļu kompensācijām par jūliju izlietoti 9418,25 eiro, bet transporta izdevumu kompensācijām - 8648,75 eiro. Kopumā deputātiem paredzētā kompensācijas norma bija 33 201 eiro, bet vairāki deputāti neizmanto šo iespēju vai arī saņem kompensāciju, kas ir mazāka par paredzēto normu.

Kompensācijas apmērs deputātiem ir atkarīgs no dzīvesvietas - jo tālāk no Rīgas parlamentārietis dzīvo, jo lielāka kompensācija viņam pienākas. Vislielākā kompensācijas norma - 898 eiro - noteikta deputātei Ingai Goldbergai (S), kura saņēmusi kopumā 565,98 eiro. Savukārt lielākā kompensācija kopumā jūnijā piešķirta parlamentārietim Jānim Tutinam (S) - 798,77 eiro (kompensācijas norma - 870 eiro).

Vairākiem deputātiem kompensāciju apmērs pārsniedza 500 eiro: Aldis Adamovičs (JV) saņēma 727 eiro, Valērijs Agešins (S) - 611 eiro, Gundars Daudze (ZZS) - 600 eiro, Ilze Indriksone (VL-TB/LNNK) - 693 eiro, Janīnai Jalinskai (ZZS) - 633 eiro, Andris Kazinovskis (JKP) - 776 eiro, Jānis Krišāns (S) - 717 eiro, Edgars Kucins (S) - 728 eiro, Janīna Kursīte (KPV LV) - 709 eiro, Vladimirs Nikonovs (S) - 674 eiro, Vitālijs Orlovs (S) - 633 eiro, Ramona Petraviča (KPV LV) - 601 eiro, Ivans Ribakovs (S) - 582 eiro, Mārtiņš Šteins (AP) - 667 eiro, Edmunds Teirumnieks (VL-TB/LNNK) - 602 eiro, Jānis Vucāns (ZZS) - 796 eiro.

 

Top komentāri

Margarēta
M
Kāpēc Petravičai kā Saeimas deputātei jāpiešķir transporta kompensācija, ja viņai kā ministrei ir dienesta mašīna ar šoferi?
latvietis
l
Kad beigsies valsts izlaupīšana? Deputātiem ir jāsaņem vai nu kompensācija par dzīvokli Rīgā, vai arī par transportu,bet nekādā gadījumā abas. Dzīvojot Rīgā, deputāts uz brīvdienām var aizbraukt uz savām lauku mājām arī par savu naudu, kā to dara visi normāli cilvēki.
mg
m
Nākamajās vēlēšanās visi pāķi no sazin kādām čuhņām jāsvītro ārā, tā tas podziņu spaidītāju un tukšmuldētāju bars mums izmaksās drusku lētāk.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas