Laika ziņas
Šodien
Apmācies

KNAB par amata savienošanas ierobežojumu pārkāpšanu piemērojis 70 eiro sodu dzejniecei Langai

KNAB konstatēja, ka Langa (īstajā vardā Liāna Bokša) savienoja Ikšķiles novada pašvaldības Dzintara Soduma balvas konkursa žūrijas komisijas locekles amatu ar amatiem dažādos nodibinājumos, piemēram, Nacionālās rakstniecības atbalsta fondā, uzņēmumos un biedrībā Latvijas Rakstnieku savienība.

Bokša nav ievērojusi likumā valsts amatpersonai noteiktos amatu savienošanas ierobežojumus un valsts amatpersonai noteiktos ienākumu gūšanas ierobežojumus.

KNAB nolēma izbeigt lietvedību Bokšas administratīvā pārkāpuma lietā par valsts amatpersonai noteikto ierobežojumu un aizliegumu pārkāpšanu, savienojot Soduma balvas konkursa žūrijas komisijas locekles valsts amatpersonas amatu ar padomes locekles amatu publiskajā nodibinājumā Valsts kultūrkapitāla fonds, jo viņas darbībās nav administratīvā pārkāpuma sastāva.

Tāpat birojs izbeidza lietvedību Bokšas administratīvā pārkāpuma lietā par valsts amatpersonai noteikto ierobežojumu pārkāpšanu savienojot Soduma balvas konkursa žūrijas komisijas locekles valsts amatpersonu amatu ar Valsts kultūrkapitāla fonds Literatūras nozares ekspertu komisijas locekles un priekšsēdētājas amatu, ar valdes locekles amatu kādā uzņēmumā un ar valdes locekles amatu biedrībā Latvijas Rakstnieku savienība. Par šiem apstākļiem birojs nolēma atbrīvot Bokšu no administratīvās atbildības, bet izteikt viņai mutvārdu aizrādījumu.

KNAB arī nolēma par likumā noteikto valsts amatpersonas amata savienošanas ierobežojumu pārkāpšanu, savienojot Soduma balvas konkursa žūrijas komisijas locekles valsts amatpersonu amatu ar valdes locekles amatiem nodibinājumā Nacionālās rakstniecības atbalsta fonds, biedrībā Rīgas Ziemassvētku eglītes birojs un kādā uzņēmumā, piemērot naudas sodu 70 eiro.

KNAB informācija liecina, ka dzejniece naudas sodu ir samaksājusi.

(precizēts virsraksts)

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas