Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Konstatēts rekordliels ar Covid-19 saslimušo skaits vienā diennaktī - 48 cilvēki

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nepaies pat 7 gadi
N
Un visi tiks notestēti.
prokurors Vioriks
p
aprilapril
Signe
S
Patversme, protams, ir īpaša iestāde, bet vai tiešām tur neviens no "pakalpojuma sniedzējiem" Rīgas domei ar galvu nedraudzējas? Kāda laišana staigāties par Rīgu, kas tie par valstiskiem darbiem, kas jādara ārpus patversmes? Dezinfekcija, karantīna jau no pirmās dienas cilvēkiem, kuri vīrusu varēja saķert jebkurā vietā, tai skaitā ubagojot naudu no ārzemniekiem.
Krējums Saldais
K
Viņi no klīniskā viedokļa, no veselības viedokļa, ir veseli, bet no epidemioloģiskā viedokļa vīrusa klātbūtne organismā liecina, ka bīstamība ir, un šiem cilvēkiem vajadzētu palikt izolācijā," stāsta Pervoščikovs. Tur inficējušies 80%. Nezinu kā būs tālāk, bet vai tiešām Covid dēļ jāabortē visa Latvijas ekonomika?
 • 2
 • 0
Edvins Eglitis
Vai tiesam viegli respiratorijas virusu simptomi skaitaas ka "saslimsanu" ? Mes zinam 95-99% Covid gadijumi ir nekas vairak ka klepus un punjkis (un temperatura >37.5 C) Mes ari zinam SPKC epidemiologi nav arsti (skat SPKC vakanci: https://spkc.gov.lv/lv/par-SPKC/SPKC-vakances?createPDF=0a5e927a7cb03424cf353b76f4afea09............ un viniem nepieciesami bakalaura grads no universitates. Kas viniem dod tadu nepamatotu varu lemt par majas arestu visai valstij? Tas burts "K" SPKC = Kontrole. Tas ir viss ko vini ir iemacijusies. Kontrole. Kad vini sapratis Covid ir Nekontrolejama Pandemija. Majas arests visai valsitj ir vienigais jusu repetoiraa ko jus saprotat? Kontrole. Sobrid 0.02% Latvijas iedzivotajiem ir imunitate pret Covid. Ko darism kad Covid atgriezisies? Lielie fkkn gudrinieki
 • 2
 • 1
Pilnveidot prasības
P
Es domāju, ka ir nepieciešamas ieviest normu, ka veikalos nedrīkst iepirkties divi cilvēki (vai vairāk) kopā, jo tie rada drūzmu, grūtības viņus apiet drošā attālumā. Novērts, ka sievas saviem vīriem (vai otrādi) nāk līdzi, vienkārši kā izklaides dēļ. Izņēmums varētu būt vientuļās mammas, kurām bērns ir pārāk mazs, lai viņu atstātu mājās. Tāpat ir novērots, ka pa Rīgas ielām (trotuāriem) pārvietojas vesela ģimene no 4-5 cilvēkiem. Viņi parasti aizņem visu trotuāru - viņus nevar normāli apiet 2 m attālumā (jāiet pa brauktuvi, labākajā gadījumā pa zāli). Domāju, ka pāriem un ģimenēm jāpietiek ar pastaigām dabā. Veikals nav vieta pastaigām.
CSDD
C
Veikalos jāizliek luksofori. Soda punktu sistēma. Sakrāj 10 punktus - karantīna.
 • 27
 • 6
reptilis
r
Pēdējā bauma no Krievijas - Putins noķēris vīrusu! A bauma tāpēc,ka pēc infekcijas slimnīcas apmeklēšanas Putins nav rādījies. Un slimnīcas galvenais ārsts ar kuru bija kopā Putins ir slims vidēji smagā stāvoklī un Putins ir par viņu vecāks vismaz par 20 gadiem.
jānis
j
Viss slikti, slikti, slikti.....vajag paskatīties pašiem spogulī, protams, ja tas ir tīrs un tajā var kaut ko saskatīt. Vazaņķus gan vajag apturēt!
Skumjšpantiņš
S
Paldies saku viņķelei, paldies saku kariņam, paldies saku rinkijam u.c. globālistu sulaiņiem par neieviesto obligāto piespiedu karantīnu visiem atbraucējiem...
Grodspantiņš
G
Vareni latvju masoni, aplaida puspasauli . Par lielu Latviju !
 • 5
 • 2
piedziedājums
p
Lūdzu, lūdz, vienmēr laipni.
 • 7
 • 4
LV vidēji dienā mirst 82 cilvēki
L
Latvijā vidēji dienā mirst 82 cilvēki. Tātad, kopš pandēmijas izsludināšanas visdažādāko iemeslu dēļ pēc vidējiem statistiskajie rādītājiem ir nomiruši vairāk nekā 1500 cilvēki. No dažiem simtiem apzinātajiem C-19 inficētajiem pagaidām nav miris nevien, tomēr 3 ir smagā stāvoklī, turklāt, ne jau paša C-19, bet, galvenokārt, citu vainu dēļ. Līdzīgi kā to katru gadu dara gripa, arī nedaudz agresīvākais C-19 pats par sevi nenogalina, bet nedaudz paātrina dažkārt mokoši ieilgušo aiziešanu. Itālijā vidēji dienā mirst aptuveni 2000 cilvēki. Mēneša laikā - aptuveni 60 tūkstoši. Sestā daļa no tiem ir sasaistīti ar C-19 klātbūtni. Bet kāds ir lielais rezultāts? Ar apzināti radītās apokaliptiskās baiļu pandēmijas palīdzību tiek sagrauta ASV un Eiropas ekonomika, lai pa lēto varētu uzpirkt ASV un Eiropas lielo uzņēmumu akcijas
Krējums Saldais
K
Viņi no klīniskā viedokļa, no veselības viedokļa, ir veseli, bet no epidemioloģiskā viedokļa vīrusa klātbūtne organismā liecina, ka bīstamība ir, un šiem cilvēkiem vajadzētu palikt izolācijā," stāsta Pervoščikovs.
 • 0
 • 0
Krējums Saldais
K
Krējums Saldais - Idiņam. "Patreiz pasaulē ir 43271 covid-19 nāves gadījumi...". . . Jūs pats personīgi sekciju taisījāt? Varbūt kāds cits? Jā, šie visi ir nomiruši un viņiem ir bijis pozitīvs, nē, ne Covid tests. Būsiet pārsteigts, bet pasaulē NAV un laikam nekad nebūs tādu testu, kuri noteiks vīrusa klātbūtni organismā. Jebkurš, arī Covid tests nosaka tikai antivielu klātbūtni organismā, kuras izstrādājas kā atbilde uz vīrusa infekciju. Nu, tas tā, īsumā. Un ticiet, neviens pataloganatoms neliks savu parakstu, ka visi šie 43271 ir miruši tieši Covid dēļ. Bez līķa sekcijas, lai precīzi noteiktu nāves cēloni.
 • 4
 • 4
AndrisPoga5
A
No kāda cauruma tu to skaitli izrāvi? Krievijas ziņās stāstija?
 • 2
 • 1
idiņam
i
Ja tu nebūtu skolā mēbele, tevi būtu tur iemācījuši skaitīt. Patreiz pasaulē ir 43271 covid-19 nāves gadījumi pret 184588 gadījumiem, kad slimnieks izveseļojies. Tas ir apmēram 19% nāves gadījumi. Praktiski katrs piektais mirst... Tuklāt Latvija ar tās ļoti lielo veco cilvēku skaitu nav tai labākajā pozicijā... To draņķi ievazajā Latvijā jaunie klaidoņi, bet maksās par to viņu vecāki... Attopies pam^$%ķi...
 • 7
 • 5
>LV vidēji...
&
Tad tik nemuldi te lieki un sāc pirkt tās akcijas............
 • 10
 • 14
Tautas varda
T
Kaut kas nenormals!!! Ludzu, mila valdiba, ieviest pilnu karantinu- visiem jasez majas, nekadus veikalus, iznemot tuvako partikas veikalu, nekadas masinas un brauksanas piknikos vai uz juru. Armijai un zemessargiem jakontrole! Kaut uz 3 menesiem, lidz augustam izturesim. Itali to saprot un atbalsta valdibu, lai sis jaunais meris beidzas!!!
Debesu vārdā
D
Uz Ziemassvētkiem gan vajadzētu iedot atelpu 2 nedēļas.
 • 16
 • 5
Vai "Labklājības" minitrija vēl ir?
V
Cilvēks, kurš uztur tikai sevi un cilvēks, kur uztur, piemēram, 3 bērnus. Situācijas atšķirīgas, bet pabalsts ir vienāds - 700 euro. Pirmajā gadījumā tie ir 700 euro uz personu, otrajā - 175. Gribētos zināt, vai "Labklājības" minitrijā kādam galva vēl strādā?
ha, ha
h
Tu laikam iedomājies, ka ārkārtas situācijas režīms ir tava kārtējā izklaide Spānijas kūrorta pieczvaigžņu viesnīcā ar "viss iekļauts" paketi.
 • 22
 • 10
ha, ha
h
Mūsu "speciālisti" ne ar pušplēstu vārdu nepiemin vienu no, iespējams, bīstamākajiem vīrusa izplatīšanas veidiem - smēķēšanu. Izelpotajos tabakas dūmos ir ļoti daudz aerosola izmēra daļiņu, kas var pārnest bīstamo slimības izraisītāju. Nevienam nav noslēpums, cik tālu izplatās un cik ilgi gaisā saglabājas tabakas dūmi, kurus kopā ar vīrusu neizbēgami spiesti ieelpot visi apkārtējie.
Seskam
S
Laikam bez ha, has pētījumiem droši atbildēt nevarēsim. Bet jau ir noskaidrots, ka bērniem bez simptomiem sūdos konstatēts vīruss. Tā kā bezdējot bez gāzēm izdalās arī mazliet aerosola, tad... Vienīgais, ka apkārtējos mazliet pasargā dibena maskas.
 • 8
 • 10
Seska Smaka
S
Nez,viegli nobezdēties ir brīv?
 • 7
 • 10
ha, ha
h
Īpaši histēriski to cenšas noliegt lielās e-cigarešu kompānijas.
 • 7
 • 11

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas