Laika ziņas
Šodien
Migla

Kopā iesoļojot otrajā simtgadē

"Mūsu valsts otrajā simtgadē mēs dzīvosim pasaulē, kuru sākam radīt šodien. Kāda tā būs? To nosaka, cik drosmīgi ir mūsu sapņi un cik apņēmīgi mūsu darbi. Cik vērīgi mēs esam, saklausot nākotni un neiztērējoties sīkumos. Cik mērķtiecīgi virzīsim savus spēkus Latvijas valsts un tautas turpinātībai nākotnē, mūsu sabiedrības kopējam labumam un tātad – katra atsevišķa cilvēka jēdzīgai dzīvei," svētku uzrunā pie Brīvības pieminekļa vēlā pirmdienas vakarā sacīja Valsts prezidents Egils Levits. Viņš aicināja ikvienu Latvijas valsti uzlabot un pilnveidot, par galveno atskaites punktu savai darbībai izvirzot kopējo labumu, solidaritāti un taisnīgumu.

Top komentāri

VVZ
V
Izlasiet pamfletu Brokastotājs, un jūs sapratīsiet, kā top šī kunga runas.
rūgtā patiesība
r
Runa bija nesakarīga. Levitam steidzami vajag nomainīt runu rakstītāju. Un tik daudz jau nu var kā iemācīties valsts neatkarības dienas runu no galvas, nevis boksturēt no lapas pārlasoties un bez kādiem intonatīviem akcentiem.
Viedais Jenots Tūdals
V
Atjaunotās valsts labākā valdība un prezidents sāk sakārtot valsti. krievi un padlatvieši to nevar pieļaut, kūda uz valsts apvērsumu un izzog latviešu brīvvalsti...
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas