Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Krimināllieta kā drauds vārda brīvībai. Saruna ar zvērinātu advokāti Jeļenu Kvjatkovsku

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ikviens godīgs un sapratīgs
I
cilvēks var priecāties, ka bezgala viltīgajai, samaitātajai un nelietīgai lapsai vienreiz aste piežmiegta. Šī lapsa ķengāja un rēja VISUS, pati sūdu čupas vērtībā būdama. Es nezinu NEVIENU labu īpašību šim nekrietnajam cilvēkam - Latvju Lapsai, ko par cilvēku var tikai nosacīti saukt.
VĀRDA BRĪVĪBA nav
V
iespēja visus ķengāt, pats mēsls būdams. To nu nejaukajam bābietim vajadzētu apjaust spētu.
Guncha
G
Problēma ir tā, ka ja Lapsu atzīs par nevainīgu, tad par Okupācijas režima atbalstu jāsoda visa prokuratūra, tiesu sistēma un vispār praktiski visa radošā, akadēmiskā un saimnieciskā inteliģence kurai ir 40 + gadi. Vai arī jāmaina, no aizjūras tautiešiem importētā, valsts ideoloģija. Patreiz mums kā ebrejam pirtī, vai nu bikses uzvilkt vai krustiņu noņemt.
Vitālijs
V
Neviens tos kolaborantus nesoda. Tikai parāda īsto seju ! Ja PSRS laikos biji PSKP ( komunistisko partija ) biedrs, KĀPĒC uzreiz pēc PSRS sabrukšanas mēģini iestāstīt citiem, ka VISU LAIKU biji Latvijas patriots ? Padomju laikos iestāšanos PSKP nebija piespiedu kārtā, JĀ, neiestajoties tajā TAVAI KARJERAI BIJA BEIGAS, BET neiestajoties PSKP cilvēks parādija savu attieksmi pret esošo varu.
 • 2
 • 1
Atis Priedītis
A
Vispirms būtu jāapzina cilvēki, kuri no okupācijas režīma cieta ļoti smagi. Kamēr lielie masu mediji bloķēs šo cilvēku atmiņu stāstu publikācijas var uzskatīt, ka arī pašlaik masu mediji darbojas okupācijas režīma interesēs. Diemžēl, tā ir drausmīga šī brīža realitāte.
 • 11
 • 10
Nja
N
Viedoklis, - pasūtījuma raksts oligarhu izjātā avīželē.
lapsa riktīgi samīzusies
l
un nesekmīgi cenšas atmazgāties no taisnīga soda par izdarītajiem noziegumiem.
un tevi, kauce?
u
arī VISI tagad ZINĀS, ka tu kauce?
 • 10
 • 3
kauc
k
Kauc, kauc, kolaborant, tagad visi zinās, kas tu tāds esi.
 • 7
 • 11
Atis Priedītis
A
Ir cilvēki, kuri Latvijai ir nodarījuši daudz lielāku postu. Kaut vai piedaloties radošo cilvēku aizliegšanā un viņu radošo darbu noklusēšanā. Ir divi komponisti, kuri varēja pat 70.tajos gados kļūt par Mikrofona aptaujas uzvarētājiem, bet viņu dziesmas un viņi paši tika aizliegti. Ivars Žindulis (Sapņu bites) un Mārcis Kalniņš (Laimes putns). Lielie masu mediji arī pašlaik kategoriski atsakās par šiem komponistiem kaut ko rakstīt. Maigākais notikušā variants - R.Pauls to izdarīja pēc VDK ieteikuma. Youtubē ir dzirdama I.Žinduļa intervija par viņa konfliktiem ar VDK un šo konfliktu sekām. Ja R.Pauls atklāti visu izstāstītu tas būtu tikai apsveicami. Diemžēl, pagaidām Pauls klusē.
to Rožkalns
t
Tas ir bezdievīgi un nelietīgi varoni Navaļņiju ar pērkamu konformistu un pērkamu nelieti Lapsu.
 • 4
 • 2
Jānis Rožkalns
J
Tāds iespaids, ka Lapsa ir mūsu Krievijas Navaļnija likteņa līdzinieks, tikai daudz mazāk spilgtākā izpausmē un ne tik sliktā apsūdzētā stāvoklī.
 • 1
 • 9
Jānis Rožkalns
J
Ja tā stingri ņem, tad kolabaronti (jebkura sadarbība ar okupācijas varu) bija visi, kas ar ieročiem vai bez tiem nekaroja ar iebrukušo Moskoviju. Lielais vairums strādāja, kalpoja iekarotāju armijā u.t.l., tā uzturot iebrukušo varu. Tikai atšķirība ir starp kalpu/vergu, kas strādā un tiem, kas iesaistījās jaunās varas spēka dienestos, tiesās, garīgo uzskatu kopšanā, tā stiprinot iekaroto zemju varas spēku, sabiedrības pārvaldi.
 • 0
 • 10
Jānis Rožkalns
J
"Lielie masu mediji" ir kāda/u cilvēku īpašums un tie taisa garīgo gaisotni, pauža uzskatus pēc savas sapratnes. Vispirms iegulda naudu un darbu, tad ar iegūtajām iespējām pauž to, kas pašiem tīk. Tā tas ir visur pasaulē, kur mediji kādam pieder.
 • 1
 • 6
lasītājs
l
Diemžē, bet joprojām nav izskanējis iemesls, kāpēc Lapsa to Vonsoviču ..... . Lasītais, ka tas noticis Lapsas personīgu motīvu pēc, kuri radušies ..... izlasot senu rakstu padomijas žurnālā Liesma. Piekrītiet, izklausās paglupi. Tad kāpēc ne advokāts Zemribo, kurš pabija pat par AT pr-js? Vai Guļāns, kurš arī bija AT pr-js un vēl tagad ir tiesnesis. Ne pirms ne pēc Vonsoviča citu šīs tēmas "grāmatu"" nav bijis. Nerodas jautājums kāpēc?
Atis Priedītis
A
Šķiet, ka šis notikums ir radīts lai noslēptu daudz lielākas cūcības. Kaut vai radošo cilvēku un viņu darbu aizliegšanu. Šo cilvēku dzīves tika pilnībā sakropļotas, bet vainīgs par to nejūtas neviens.
 • 4
 • 10
hm
h
Vai tad divas "čekistu un komunistu" grāmatiņas neskaitās? Un visjaunākais Latvijas PSR Augstākās tiesas tiesnesis - es saprotu izvēles pamatotību: tik ātri uzkalpoties tik superaugstā okupācijas varas amatā... un pēc tam pārmest kažoku...
 • 9
 • 8
Tas ir kārtējais murgs
T
Es saprotu, ka krimināllieta varētu būt par draudiem. Bet par to, ka aktīvu kolaborantu nosauc par kolaborantu?
Horošijs
H
LPSR Augstākā Tiesa - bārene salīdzinot ar LPSR KP Centrālo Komiteju, LPSR Valsts Drošības Komiteju, LPSR Augstāko Padomi, citām leģendām.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas