Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kritiskākie virzieni saistībā ar dzimumu līdztiesību Latvijā patlaban ir izglītība, darba un ģimenes līdzsvars

Kaut arī zinām, ka pasaule ir daudzveidīga un cilvēki – atšķirīgi, ne vienmēr apzināmies, ka tā ir vērtība. Lai sekmētu izpratni, ka dažādība ir ieguvums, nevis traucēklis, un veidotu iekļaujošu un saliedētu sabiedrību, Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) īsteno apjomīgu projektu, kura ietvaros jau trešo gadu organizē arī informatīvo kampaņu Atvērtība ir vērtība. Ik gadu kampaņa fokusējas uz konkrētu tēmu. Iepriekš jau runāts par bēgļiem un etnisko dažādību, bet šogad tematiskais ietvars ir dzimumu līdztiesība Latvijā. Kampaņas mērķis ir vairot izpratni par šo tēmu un identificēt diskriminācijas riskus un rīcības scenārijus to mazināšanai darba tirgū, izglītībā, profesijas izvēlē un ģimenes dzīvē. Kampaņu, kas ilgs visu gadu un iesaistīs darba devējus, strādājošos un jauniešus, šonedēļ atklāja ar devīzi – "Spēj viņš – spēj viņa! Spēj viņa – spēj viņš!".

Top komentāri

ļuļa
ļ
Spēj viņš – spēj viņa! laipni lūgtum sievietes par krāvējām, tālbraucēju šoferēm un konteineru kuģa jūrniecēm! un noteikti sporta komandas jāapvieno, jo tā ir diskriminācija, ka vīrieši skrien un spēlē futbolu atsevišķi. spēj viņš - spēj arī sieviete!
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
"Dažādība ir vērtība", teica sadists un iespieda mazohista sēkliniekus skrūvspīlēs.
Ass
A
Kartējais raudiens par nabaga sievietēm kuras kārtējo reizi abizo!Lace varbut nomainīsi profesiju un mēģināsi pastrādāt LDz par pārmijnieku un ar kuvaldu patiktēsi sliedes?Ka ar šādiem darbiem?Vai šādas profesijas esi interesējusies kas notiek ar vienlīdzību ?Vai Sorosa kungs nedeva komandu?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas