Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 24. februāris
Diāna, Dina, Dins

Latvijā ievieš valsts veselības apdrošināšanu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Varbūt
V
JKP ir ļoti spēcīgi juristi , pie tam ziņoši izveidotā Latvijas ekonomikas mehanisma darbībā un Niansēs . Izmainot likumdošanu JKP spētu pamazām ieregulēt sistēmu , kura darbotos reāli Lavijas Valsts interesēs . Tatad visas sabiedrības labā . Viņi pārsteidzās ar savu Reformu paziņojumiem un tika nobīdīti malā ! PAR , JV Un tā tālāk ( u.t.t.) ir tās pašas vecās gvardes atbalsta grupas , kurā bija uzdevums nepielaist JKP pie reāla darba . Tak būtu ļāvuši JKP izveidot Jauno ideju valdību un ja tā izgāztos , tad varētu teikt , ka re , kādi tie ir , bet nē , pat uzsākt neļāva , jo JKP ir bīstama stagnātiem ! KPV.LV ir atbalsta grupa Pārmaiņām , bet viņiem nav savu speciālistu un reālas darbības programmas . KPV.LV izvedojot koalīciju ar JKP varētu sastādīt mazākuma valdību . Valdībā varētu tikt pieaicināti speciālisti no citām partijām . Visus sadārdzinājumus nodokļos un cenās izveidoja veca Saeima . Kādu laiku tā var palikt , kamēr iestradāsies JKP un KPV.LV .
Apčidrinskis
A
Atceros diezgan senus laikus, kad ieviesa vājprātīgo socnodokļa likmi- 35%, un tad valdoņi kvieca, ka likme tika augsta atāpēc, ka tur esot iekļauta bezmaksas medicīna. Tagad viss tas ir piemirsies, un vēl viens nodoklis ir kaklā. Zagļu valsts.
Pārdomas
P
Galvenais ir netraucēt vareno dzīvi . Varenie ir tie , kuriem pieder ekonomikas ienākumu sviras . Nē , tā nav valdība . Valdība tikai uzrauga , lai viss paliktu , kā izveidots līdz šim . Jā , varētu organizēt Latvijas Valsts Kapitāla uzņēmumus ! Tie pelnītu naudu budžetā , radītu alternatīvas darba vietas , reālu konkurenci un atjaunotu valsts prestižu ! Varētu sākt ar degvielas uzpildes stacijām , bet , to nevēlas padomnieki , konsultanti un viņu izveidotā konkurences padome , kura apgalvo , ka valsts kapitāls deformēs mazo uzņēmēju darbību . Un kā ar lielveikaliem ? Tie neiznīcina mazo veikalus ? Bija " Laima " . Valdībai to nevajag un re , jaunie īpašnieki pārved ražošanu uz Igauniju ?! Tātad nodokļi garām , bet mes visu apmaksāsim ar saviem maciņiem .
Lāsma
L
Ļoti negodīgi salīdzināt vispār nekur oficiāli nestrādājošos darbspējīgos iedzīvotājus ar tiem cilvēkiem, kuri savam mazajam biznesam izmanto citas likumīgas nodokļu maksāšanas sistēmas, piemēram, mikronodokļa maksātājiem, patentmaksu maksātājiem.
Scorseze
S
Vai mums vispār ir tautas vara valstī?! Gads vēl nav sācies un: 1) Tiesnešu algu palielinās par 35% jeb līdz 2695 eiro 2) No šodienas augs akcīzes nodoklis tabakas izstrādājumiem 3) 90% Elektrum klientu šogad pieaugs elektroenerģijas rēķini 4)Latvijā ievieš valsts veselības apdrošināšanu 5) Gāzes cenas kāpums Tas ir tikai sākums (1. janvāris), esmu stipri ieintriģēts, kas būs tālāk?
Scorseze
S
Šī valsts vienkārši ņirgājas par saviem pilsoņiem! Kā savādāk var nosaukt faktu, ka jāmaksā arī par gadu, kurš jau pagājis, es ierosinu iet vēl tālāk, šādu sistēmu pielietot arī automobiļu apdrošinātājiem, nekustamā īpašuma apdrošinātājiem un, ko tur sīkumoties, arī valsts nodokļu iekasāšanas sistēmu "palabot" par pēdējiem desmit gadiem un pateikt, ka visi ir parādā vēl nodokļus un automātiski arestēt visu nekustamo mantu, bankas kontus:):):)! Šī valdība grib sagaidīt revolūciju?
ļuļa
ļ
kāds vispār te tic, ka tūlīt viss sakārtosies un ārsta pakalpojumi būs normāli pieejami? kā bija maksas medicīna, tā viņa arī paliks maksas un lai laicīgi tiktu pie ārsta, cilvēkiem tāpat būs jāmaksā tāpat kā līdz šim.
Laimīgu Jauno , 2019 . gadu ! TURP
L
Bez šaubām tuvinieki palīdzēs savam cilvēkam , bet šī situācija ir Absurda ! Miljoniem miljoni aiziet diezin kur . Valsts akciju vadātajiem maksā katru menesi 35 000 Eiro un kur tad tie pārējie giganti , bet Bērniem rīko žēlastības akcijas , lai kaut mazleit atvieglotu šo grūtdieņu dzīvi ! Pie pensijām pieliek dažus desmitus Eiro , bet atņemt simtus ar nodokļiem , cenām uz pārtikas precēm un medicīnas pakalpojumiem !!! Tagad celsies siltuma cenas , bet cilvēkam , kurš nostrādājis 30 gadus un veselības dēļ vairs nevar veikt darba pienākumus , izmaksāt puspensiju vismaz 100 Eiro apmērā| katru mēnesi Nevar , jo tā ir nolēmusi valdība ! Jā , polisi nopirks . Saņemsim pie pensijas dažus desmitus Eiro un šo polisi nopirksim . Galvenais , lai budžeta fiskālā disciplīna būtu sabalsansēta !
Laimīgu Jauno , 2019 . gadu !
L
Sievietes darba stāžs ir vismaz 30 gadi , bet tika atlaista no darba štatu samazināšanas kārtībā . Līdz pensijai ir seši , septiņi gadi un varētu iet pirmslaika pensijā , bet to neatļauj likums . Jaunā darbā iestāties grūti , jo veselība nav visai laba . 2018 gada ārsta apmeklējumi bija daļēji neierobežoti un piemaksājot no maziem iekrājumiem varēja arī iziet diagnostikas pakalpojumus . No šodienas tas viss ir noraidīts , jo cilvēks ir pielīdzināts kategorijai , kura nav maksājusi nodokļus . Bet cilvēks neguva ienākumus veselības problēmu dēļ !!! Varētu censties saņemt invaliditates statusu , bet ar locītavām , muguras un asinsvadu problēmām , ieskaitot pirmsdiabēta stāvokli ir pus Rīgas , kā izteicās mediķi ! Tuvinieki nolēmuši palīdzēt savam radiniekam un nopirkt polisi , bet izrādās , ka tā maksās nevis 200 Eiro , bet 465 Eiro !!! Lai saņemtu šogad medicīnas pakalpojumus pilnā apmērā , ir jāapmaksā par 2018 gadu , 2019 un it kā par 2020 !!! Bez šaubām tuvinieki palīdzēs savam cilvēk
Lāsma
L
Varbūt šādā gadījumā ir vērtīgāk iegādāties privātu veselības apdrošināšanas polisi? Par šo ''nodokli'' tikpat jāstāv nenormālajās rindās uz izmeklējumiem. Tad jau labāk pārslēgties uz privātklīnikām, kur nav pierakstu pusgada vai gada garumā un attieksme cilvēcīga.
 • 2
 • 0
nu
n
Paldies cūkas !
VIDiņš
V
Vemšāna varētu būt vēža simptoms, cerams, ka visus nodokļus samakšji ?!
 • 1
 • 6
zaļi pievemtais koridors.
z
Kaut jums visiem ieviesējiem un jūsu bērniem lepra un vēzis piemestos.
 • 7
 • 2
un
u
uzstādi saules baterijas savā aizgaldā .
 • 3
 • 5
zelma
z
Mani visvairāk šokē fakts, ka, lai veiktu brīvprātīgās veselības apdr. iemaksas, obligāti ir jāsamaksā arī par iepriekšējiem gadiem, kas, uz attiecīgo momentu ir jau pagājuši, un, tā kā iemaksas nav veiktas, jo nav bijis līdzeklu, lai tās veiktu, protams, pakalpojums nav saņemts, un nekad arī netiks saņemts, jo iepriekšējais gads ir pagājis, un ar atpakaļejošu datumu nevienu medicīnisku pakalpojumu saņemt nav iespējams....tad KADĒĻ par to jāmaksā??? Reāli tas nozīmē, - ja cilvēkam nav bijis naudas, lai samaksātu tos 206,40 Eur par 2018. - 2019. gadu, tad apdrošināties viņš vairs nevarēs NEKAD, jo summa visu laiku aug. Nu, lieliski, vienkārši lieliski...
vesti.lv
v
ЭТО ЖЕ ХОРОШО..БОЛЬШЕ ДОХОДА МЕНЬШЕ ЛЮДЕЙ...
Vateņputenis
V
Nesatraucies par sev svešu valsti ! Mūc, ja latvieši izkalpina !
 • 4
 • 5
Pūts Vējonis
P
Ok tai rīdi, Ok tai rīdī, Ok tai rīdi, ral lal lāāā !!!!
Papildinājums
P
Man kadreizējai kaimiņienei, tagad Anglijas pilsonei, māte brauc ciemos un kamēr ciemojās izmanto Anglijā esošos medicīnīskos pakalpojumu.
 • 6
 • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas