Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Pēc pirmā protesta viļņa veselības nozarē strādājošos joprojām nesadzird

Mediķi vienoti par veselību

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Plēsoņas vienotas par LAUPĪJUMU.
P
Ne jau no plēsoņām veselība nāk, bet gan no Dieva.
Ludis
L
Ne tikai mediķiem, bet arī pārējiem vajadzētu no politiķiem prasīt, lai tie izpilda savus solījumus.
Z Līvmane
Z
Saeimai būs jāatbild par likuma nepildīšanu!
VVZ
V
Mediķi vienoti par naudu. Pacienti viņiem ir dziļi pie kājas.
Tu savam psihiatram esi bijis
T
pie kājas. To var manīt
  • 3
  • 19
Db (30.okt.)iesaka trīs pakāpes
D
3.pakāpe ir smagāks, bet ekonomikai, medicīnai. izglītībai un reāli trūcīgajiem labākais risinājums - noteikt fiksētu Neapliekamo 100 euro neatkarīgi no atalgojuma lieluma. Tad paliek ~100 milj. No tiem: 2,5 milj. novirzīt bāreņiem u.c. bez vecāku gādības esošajiem bērniem; 17 milj. novirzīt Minimālā ienākuma līmeņa koncepcijai un mazo pensiju sakārtošanai pietrūkstošā finansējuma kompensēšanai un pārējos 80 milj. veselības finansēšanai un skolotāju algām. Šis ir obligāti jākombinē ar Minimālās algas paaugstināšanu līdz 500 euro (tad būs nošauti divi zaķi: 1)arī šīs valdības galvenais rūpju objekts - personas ar pilnu darbspēju bez apgādājamajiem, kuras valstij “nezināmu” iemeslu dēļ legāli saņem mazu atalgojumu, uz rokas saņems vairāk; 2)viena partija būs izpildījusi savu jēdzīgāko solījumu (pieļauju, ka Jaunā vienotība negrib to pieļaut un tādēļ nevēlas iet šo ceļu)).
Db iesaka trīs pakāpes
D
kā risināt samilzušās problēmas: 1.pakāpe Diferencēto neapliekamo (DNM) atstāt esošā 3 gadu budžeta rāmja ietvaros. Tad paliek 35 milj. No tiem 2,5 vajag novirzīt bāreņiem uc. aizbildībā esošajiem bērniem un pārējos ~ 32 milj. novirzīt veselības finansēšanai. 2.pakāpe "Iesaldēt" DNM esošajā līmenī (maksimums 230), tad paliek ~ 55 milj. No tiem 2,5 vajag novirzīt bāreņiem uc. aibildnībā esošajiem bērniem un pārējos ~ 50 milj. veselības finansēšanai. Šo būtu labi kombinēt ar Minimālās algas paaugstināšanu vismaz līdz 470 euro. Tad vairāki miljoni pielēks vēl klāt. Tos vajadzētu novirzīt pedagogu atalgojumam.
Es pret bāreņiem un mediķiem
E
Bērnu manā apgādībā šobrīd nav, es saņemu uz papīra minimālo, šo to arī konvertā un dzīvoju labi. Ja ir pirmais vai otrais variants, tad man būs vai nu par četriem vai 14 euro mazāk. Kādēļ lai es no tā atteiktos? Dēļ bāreņiem vai mediķiem? Piedodiet. Vismaz pagaidām man no viņiem nekas nav vajadzīgs.
  • 3
  • 14
Saeimai un valdībai par to
S
nospļauties! Mediķi rej, valdība iet tālāk...
Kariņam, Reiram un Bordānam
K
tas ir pie kājas. Viņiem par to nospļauties. Viņi vienalga bīdīs savu stulbo ideju par 55 miljonu grūšanu melnajā caurumā - diferencētā neapliekamā minimuma robežas paaugstināšanā.
zvirbulēns
z
Dīvaina sajūta, šķiet, ka vieni tēlo, ka streiko, citi, ka meklēs risinājumu. Kivič būs trāpījis desmitniekā, noraksturojot šo teijāteri! :)
Jā , sejas kā dirsas!
J
Kas nu tur daudz ko NENOVĒRTĒT? No kura laika kukuļņemšana un pieprasīšana skaitās INTELIĢENTA?
  • 15
  • 1
Neparasta sajūta >
N
Tik daudz inteliģentas sejas vienuviet. Politiķi jau kuro reizi parāda, ka izglītotie netiek novērtēti.
  • 6
  • 18

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vēsture Dienā: Par pareizāko latvieti(6)

Turpinot debates par latvietībai būtiskām tēmām, 1995. gada 12. augustā SestDiena meklēja atbildes uz jautājumu: vai nacionālās identitātes meklējumi ir tautas mazvērtības kompleksa izpausme? Atbi...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas