Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Misānes lietā Ārlietu ministrija rosinās valdību vērsties ECT

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Zvanikis
Z
Vai pa šo gadu, ko Misānes lietā tērēti LV nodokļu maksātāju līdzekļi caur Ārlietu ministriju, Tieslietu ministriju, Prokuratūru, Prezidenta kanceleju, kāda no šīm iestādēm ir interesējusies, cik Kristīne ar vīru palika parādā LV un vai ir jau atmaksājuši? 2006.02. Latvijas vēstnesis meklē!
Trauksmes cēlējs
T
Šobrīd AM strādā kāds Nils Jansons, 4 gadus bijis ES vēstnieka amatā DĀR. Viņam arī būtu jāuzņemās šīs nu jau diplomātiskās sarunas.Mr Nils Jansons, Deputy Head of EU Delegation to South Africa.
Nu
N
Ārlietu ministrijas Otrā divpusējo attiecību departamenta direktors Nils Jansons.
 • 4
 • 2
Aikāsāp
A
Nelieti, teroristu lindermanu izprasīja no krieviem, kur viņš pūtu moskoļu cietumos, lai pēc tam atbrīvotu. Melno teroristu beno aijo tagad prasa krieviem izdot. Bet māti, kas glāba savus bērnus, kuru dāņi paši piedāvāja izdot Latvijai izmeklēšanas darbībām, to gan ne par ko! Ierosinu tad Misānes vietā uz DĀR sūtīt to nīkuli, bezsmadzeņu radījumu, kas bezjēdzīgi valkā prokurora nosaukumu!
Dr. Knapdaris
D
Mazāk stāsti krievu pasakas !
 • 3
 • 5
ARGO
A
Piedāvāju Misānes vietā uz DĀR nosūtīt Rinkēviču, ja nepieciešams viņš varētu uzsākt sodu izciešanu DĀR sieviešu cietumā, līdz noskaidrojas apstākļi.
jāsargās
j
Bija labs ierosinājums: rādīt plikas pakaļas Dānijas vēstniecībai, ...tikai sargājiet pakaļas, Rinka var piezagties...
Jānis
J
Nu tad, Rinkēvič, sagatavojat pieteikumu tiesai, Jūs, tak, arī mums tā kā valdība esat! :)
oskars
o
ko tagad raustities , ka punkis uz drats ? vilciens ir aizgajis ...
ērce
ē
Riņķis un Pabriks taisa lielu brēku par DĀR valstspiederīgās Misānes lietu lai nebūtu jāmēģina risināt Latvijai kritiski, bet daudz grūtāki jautājumi — nefunkcionālā tiesu sistēma, skolu pāriešana uz valsts valodu, IN sistēmas sakārtošana, dzimstības pacelšana, u.t.t.
>> lustīgais
&
Nav dzirdēts, ka Misāne būtu DĀR (vai Mozambikas) pilsone. Varētu būt kā uzņēmējai uzturēšanās atļauja (Mozambikā) vai/un "zaļā karte" DĀR, pastāvīgās iedzīvotājas statuss abās, bet tā nav gluži "valstspiederībā", mho.
 • 9
 • 3
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Tad Misāne ir DĀR valsts piederīgā vai LV valstspiederīgā? Tā jau likās, lasot ziņā, ka viņa devusies "MEKLĒT PATVĒRUMU" Latvijā, ka ar to "valstspiederību" kaut kas nav īsti skaidrs.
 • 7
 • 5
xio
x
Visa šī te šļura ir 100% Latvijas neizdarīgās, nekompetentās un slinkās prokuratūras vaina! Prokuroriņš Kalniņš tikai skatās, kur kāds pants, kāda atruna, kāda effing interpretācija, lai varētu neko nedarīt. Guļ pārrijies aizkrāsne, lai tikai nebūtu jāpiepūlās, un tagad Rinkēvičs, Bondars un pārējie ērmi rīkos krusta karu pret Dāniju. #VeiksmesStāstsIndeed
Zviedz Zirgs
Z
Jefiņš bezprāta. Nav šim nekas cits kā tukša runa. No ES atkarīgai pavalstij nekādi tiesiski pamatoti plāni nevar būt, jo likumus nosaka Hāga
dāņu prokurors - arī cūka
d
Dānijas pirmās instances tiesa atbrīvoja Misāni, bet Dānijas prokurors to ne par ko negribēja pieļaut, ka kaut kāda Austrumeiropas sieviete varētu tikt atbrīvota un panāca viņas izdošanu DĀ. Tā, ka ne jau tikai Latvijā prokurori ir varaskāri mazohisti, kam sevis apliecināšana iet caur citu ciešanām
ierēdnieciskā sodītkāre
i
Dānija 2 reizes piedāvāja izdot Misāni Latvijai. Latvijas prokuratūra atteicās, jo sods par sava bērna aizvešanu bez otra vecāka piekrišanu Latvijā esot tik sīks, ka Latvijas prokuratūrai neesot nekādas intereses izprasīt Misāni. Prokurors Kalniņš vai nu neizvērtēja visus citus apstākļus, tostarp to, kā atteikuma gadījumā rīkosies Dānija, kas notiks ar M., ja Dānija to izdos DA, vai arī izvērtēja un augstpātīgā manierē nolēma: aizbēga no vīra, lai tad arī saņem, ko pelnījusi. Bet formālo iemeslu neizprasīšanai atrast jau nav grūti.
Potjomkina sādža
P
Bija dzirdēts, ka piedāvāja vienreiz, bet komentāros kāds pareizi norādīja, ka piedāvājumu skaits līdz vakaram pieaugs līdz 10.
 • 8
 • 2
Pareizi
P
https://www.pietiek.com/raksti/ja_neviens_neizradisies_atbildigs,_nakama_kristines_misanes_lieta_bus_tikai_neilga_laika_jautajums
 • 4
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas