Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Nabadzības risks bērniem samazinās, senioriem tas ir nemainīgi augsts

Nabadzība ir XXI gadsimta Latvijas realitāte. Turklāt mūsdienās ar nabadzību saprot ne tikai nepietiekamus resursus pārtikas, mājokļa un apģērba nodrošināšanai, bet arī ierobežotu piekļuvi izglītībai, veselības aprūpei, kultūras pasākumiem un kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai. Šāds bija galvenais vēstījums Rīgas domes Labklājības departamenta rīkotajam semināram Ēnas cilvēki. Nabadzība XXI gadsimta Latvijā.

Top komentāri

Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Vēl divi koronavīrusa piegājieni un senioru nabadzības riska PROCENT-PUNKTI strauji saruks...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bērnu nabadzība nesamazinās
B
Nabadzības risks bērniem Latvijā nesamazinās. Riska slieksnis ir neadekvāts - bērna izmaksas Latvijā nav 30% no pieaugušā izmaksām, kā to paredz statistikā ieviestie nabadzības sliekšņu kritēriju, bet vismaz 70%. Un, ja vērtējam pēc šāda kritērija, tad lielākā daļa bērnu ir pakļauti nabadzības riska.
jānis
j
Nezinu kā tas ir citiem, bet man sajūtas tādas, ka šie pētnieki, analizētāji dzīvo kaut kur citur, tur, kur cilvēku nav vispār....varbūt uz mēness.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Reformas kļūdu labojums(21)

Latviešu vēsturisko zemju likuma pieņemšana varētu mazināt administratīvi teritoriālās reformas (ATR) vājās vietas, jo šajā reformā problemātiska ir kultūrvēsturiskās identitātes stiprināšana, – cet...

Ceturtdien atklāts 31 jauns Covid-19 gadījums(6)

Pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēts 31 saslimšanas ar Covid-19 gadījums, vairums jeb 17 no tiem ir saistīti ar uzņēmumu Kuldīgā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopoti...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas