Laika ziņas
Šodien
Migla
Pirmdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends
Valsts kancelejā atzina - nav saprotams, no kā IZM secinājusi, ka ārējo normatīvo aktu pārkāpums ir vērtējams kā būtisks procesuāls pārkāpums

Neesot iespējams pārliecināties, vai pārkāpumi LU rektora vēlēšanās ietekmēja iznākumu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Arturs Nagliņš
A
Interesanti, kas būtu noticis, ja tas mērglis-pielīdējs ar kretīna seju nebūtu iespiedzies: "Pretēji LU Satversmes sapulces 2019. gada 24. maija sēdē paziņotajam balsošanas rezultātam, ka nav ievēlēts neviens no kandidātiem, Satversmes sapulces priekšsēdētājs M. Kļaviņš vienpersoniski paziņoja, ka ir ievēlēts I.Muižnieks. M.Kļaviņam šādu paziņojumu nebija nekāda tiesiska pamata izdarīt, jo LU rektora amata kandidāts I.Muižnieks par viņa ievēlēšanu LU rektora amatā nebija saņēmis klātesošo LU Satversmes sapulces dalībnieku balsu vairākumu, turklāt “pret” viņa ievēlēšanu LU rektora amatā bija balsojuši vairāk dalībnieku nekā “par”. Domāju, Muižnieks nav tik stulbs, ka nesaprastu to, ka nav ievēlēts. Viņam vajadzēja mēslu Kļaviņu apturēt, bet tas nenotika. Muižnieks ne tikai viņu neapturēja, bet sarīkoja jaunas mahinācijas. Secinājums - neglābjams nelietis!
rūgtā patiesība
r
Jā, tādu cirku jāpameklē. Kļaviņš (biologs) vienkārši bezmaz pagrūda malā balsi skaitīšanas komisijas vadītāju, kurš tikko bija paziņojis, ka vairākumu balsu nav ieguvis neviens un rektors nav ievēlēts un paziņoja, ka ir ievēlēts viņa čoms Muižnieks. Trakāk kā kaut kādā kolchozā, kur slaucējas vēl arodbiedrības priekšnieci...
  • 1
  • 0
???
?
Ja par tevi pirmajā kārtā nobalso vairāk nē nekā par, tad normāls godavīrs neizdotu rīkojumu par sapulces sasaukšanu, kurā netiktu norādīts, ka būs rektora vēlēšanas. Kāds rektors, tāda arī augstskola, bēdīgi.
M
M
Redzi, PAR Muižnieku bija vairāk, nekā PAR konkurentiem. Manuprāt, atkārtots balsojums ar tikai vienu kandidātu ir vienīgais pareizais lēmums. Tieši tā daudzviet pasaulē vēl prezidentus. Pirmā kārta, otrā kārta utt, līdz absolūtajam vairākumam.
  • 2
  • 1
Udo Ulbergs
U
"Pietiek. com" ir publicēts juristu skrupulozi izvērsts slēdziens par pārkāpumu jūru vēlēšanās, bet neliešiem jau tas neko neizsaka. Viņi savai nelietīgajai matemātikai (2+2=5) piešķir politisko raksturu, kas šajā gadījumā ir pilnīgi lieki, jo par abiem rektora kandidātiem "pret" nobalsoja vairāk nekā "par", un matemātika pati par sevi visu parāda bez politiskajām vibrācijām. Taču īstenībā nav nekādas nozīmes, kurš būs rektors, jo nav zinātnes, nav īstu akadēmisko kadru, bet galvenais - turpina pastāvēt nacionāli reakcionārs un krimināli oligarhisks režīms ar noziegumu brīvību bez latviešu tautas elites, kuras vietā tagad vispretīgāk smird "6.oktobra paaudzes" pelēkie zvirbuļi un postcilvēki. Laikā, kad nacionāli konsolidētas tautas vietā kārpās zagļu un stulbeņu bandas, nekas nevar virzīties cilvēciski adekvāti.
:)
:
Tur nav atrasti pārkāpumi vēlēšanu procesā, bet pirms tam, un tos neviens no LU nav apstrīdējis. Tas būtu līdzīgi kā apšaubīt Saeimas vēlēšanu likumību, aizbildinoties ar to, ka vairāki cilvēki ejot uz vēlēšanām, pārgājuši ielu pie sarkanās gaismas.
  • 2
  • 0
Jūlijs Patsērs
J
Ja ir šaubas, tad procedūra ir jāatkārto.
Arturs Priedītis
A
Jebkurš eskalācijas process sasniedz kaut ko jaunu. Latvijā visatļautības eskalācijas process ir licis pievērst uzmanību tautas jaunai negatīvai pazīmei. Jaunās negatīvās pazīmes vārds ir “nelietība”. Visatļautības eskalācija ir sekmējusi latviešu tautas negatīvo pazīmju papildināšanos. Respektīvi, nepatīkamu nevērtības modernizāciju.
Arturs Priedītis
A
Ļoti iespējams, ka Valsts kancelejas nelieši nezina, ka ministrijas juristu skrupulozs LU pārkāpumu apkopojums ir publicēts "pietiek.com". Tāpēc šie latviešu mēsli tik droši melo, acīmredzot izpildot kādu norādījumu. Kādā gan smirdoņā latviešu Rīgas viepļu intelibeķķi liek dzīvot tautai, kad visu pārklāj amorāla dvinga!!!
M
M
Pietiek.com ir VienaTanteTeica.com.
  • 0
  • 0
Arturs Priedītis
A
Kādi nelieši! Juristu atzinums taču ir publicēts! Tajā viss ir redzams katram Galaktikas iedzīvotājam! Kā var melot tādā situācijā, kad juristi saskata pārkāpumu jūru un pats vēlēšanu rezultāts bija negatīvs abiem kandidātiem un par to var izlasīt katrs cilvēks! Te veidojas otra kolosāla varas inteliģences nelietība aizvadītajā laikā. Nupat latviešu izdzimteņi iebīdīja pret tautas gribu "nācijas tēvu" Rīgas pilī, bet tagad grib ciniski paņirgāties par visiem, melojot sakarā ar LU neliešu mahinācijām. Kādā mēslu bedrē tagad dzīvo latvieši!
visu cieņu!
v
Visu cieņu Valsts kancelejas juristiem! Redzams, ka viņi , atšķirībā no IZM un TM ierēdņiem ,nav marionetes. Tagad ir jāapstrīd likumi, kas pieļauj rektoru vajāšanu, Satversmes tiesā.
M
M
Āmen.
  • 0
  • 0

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas