Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

No 2020.gada saīsinās bezdarbnieka pabalsta izmaksas laiku un apmēru

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
>:-)
&
UZ NEPINU SLODZI , PAR KNAPI PUS MINIMĀLO. Strēlnieku dziesma J.Ozoliņš Vārdu autors: Fr. Rokpelnis ...Cērt, mana roka, varenāk, "Lai tie, kas cer mūs jūgā dzīt, Ar lodi pierē krīt! Lai druvas atkal ziedēt sāk, Cērt, mana roka, varenāk, Lai tie, kas cer mūs jūgā dzīt, Ar lodi pierē krīt!|"
Pravietisnejaukais
P
Jo vairāk sociālisma - jo vairāk imigrantu! Jo vairāk sociālā nodrošinājuma - jo mazāk bērnu!
zemnieks
z
Bomžiem jāiet strādāt. Ja nevar dabūt savu ideālo darbu, tad jāņem tādu kādu var dabūt. Arī citā pilsētā vai — vēl labāk — laukos.
Zigis
Z
Varbūt daži sliņķi tiks izaudzināti! Vakances ir ļoti daudz.
statistika
s
Vidējais bezdarbnieka pabalsta saņemšanas ilgums ir 4,4 mēneši, vidējā summa ap 330 eiro.
 • 6
 • 2
Latgalīts
L
Kāds var būt bezdarbs mūsdienu Latvijā? Visās nozarēs trūkst darba roku. Varbūt ir tikai mūziķu un advokātu pārprodukcija.
kā tad
k
trūkst. Sevišķi pie tādiem kā Petrāviču ģimene, kur algas maksā aploksnēs. Šausmas kaut kādas, proletariāts sagribējis normālas algas un darba stundu garumu kā 21.gs. Eiropā, nevis industrializācijas laikmeta manufaktūrās. Tie, kam trūkst tās darbarokas, grib, lai strādā 14 stundu darba dienas bez brīvdienām par minimālo.
 • 26
 • 4
Cool, cool, real cool
C
Nodokļu slogs kā skandināvijā un bet sociālās garantijas kā Serbija. Ļoti saturīga un īlgtspējīga stratēģija, kas noteikti nesīs augļus... mhahaha
vēsi
v
Ja tā būtu, kā tu saki, tad kāpēc visādi ārzemnieki (un ne tikai urlas un ķīnieši) grib līst Latvijā iekšā, uz palikšanu?
 • 4
 • 15
???
?
"Piešķiramo bezdarbnieka pabalstu aprēķina proporcionāli apdrošināšanas (darba) stāžam un atbilstoši ienākumiem, no kuriem tiek veiktas iemaksas bezdarba gadījumam....." Lūdzu, no šīs vietas precīzāk, ka'būs turpmāk? Vai arī turpmāk ņems vērā darba stāžu un iemaksas???? Citādi šī ziņa ir pretrunu pilna un galīgi neprofesionāli uzrakstīta!
Lasta
L
Apsveicams solis. Nevajag veicināt dzīvošanu uz valsts rēķina, ja ir daudz vakanču. Turklāt, nereti daudzi izvēlas ilgstoši saņemt pabalstu, vienlaikus neoficiāli strādājot.
Ir
I
Zināmi tādi ,,kadriņi", kuri jau pat 23 gadu garumā dzīvo uz pabalstiem,žēlīgi paraud,pačīkst,iedzer savu ļergu,kā mazturīgais saņem vēl paiku. Bet ,kad piedāvāsi normālu darbu ( caur pazīšanos),uzreiz silms un nevarot strādāt. Ne visi,bet laba daļa ir loderi.
 • 7
 • 11
Margarēta
M
Kādu ilgstoši. Bezdarbnieka pabalstu šobrīd var saņemt 9 mēnešus. Turklāt kaut cik piedienīgā līmenī tas ir tikai pirmos 3 mēnešus.
 • 22
 • 7
rūgtā patiesība
r
Un tad mēs atveram kādu klaču portālu un lasām, kā viena dēle pie nodokļu maksātāju miesas, kas gadu desmitiem "dod padomus" prezidentiem un ministriem ar viņas intelektam un reālajam darbam neatbilstoši lielu atalgojumu, plātās ar savu viesu namu, reliģiskajām atziņām, mašīnām, kas pirktas caur PVN karuseļiem un atklātā tekstā atzīstas, ka nekādus tādus padomus ministram nemaz nedodot, viņš pats esot ļoti kompetents (which is true). Un cik tādu dēļu nav pie valsts budžeta sasūcies, cik miljonus gadā viņi nenosūc no budžeta, kamēr valdībā galvenā rūpe: kā samazināt jau tā švako sociālo nodrošinājumu un kā nemaksāt par bērnu brīvpusdienām.
:(
:
Tā padomniece arī laikam no tā centralizēta KGB aģentu tīkla, kas faktiski pārvalda valsti. Par tiem rūpes ir turētas, kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas. Diez- kāpēc? Kura partija uz šo jautājumu atbildēs? Atcerieties šo pajautāt pirms kārtējām vēlēšanām!
 • 8
 • 2
Margarēta
M
Petrāviča vai nu pati nezina, vai nesakarīgi izsakās, bet jau tagad bezdarbnieka pabalsts nav 100% no algas. Ja stāžs ir mazāk par 10 gadiem, tad ir 50% no vidējās algas pēdējos 12 mēnešus, ja 30 un vairāk gadi - 65%. Nu, lūk, un šos pašus 50-65% maksā tikai 3 (ar nākamo gadu 2) mēnešus, pēc tam pakāpeniski samazina. Par sociālo spilvenu jau pašlaik to nosaukt ir ārkārtīgi grūti. Un, jā, tas nesamērīgi sitīs tos, kas jau tā ir mazāk sociāli aizsargāti (galvenokārt pirmspensijas vecuma sievietes Latvijas laukos un mazpilsētās, kur darbavietu gluži vienkārši nav vai nav viņām piemērotas).
Рихард Зорге
Р
Латыши это люди не второго сорта..это какой то 4-5 сорт..это белые негры...они еще и уродливые...латышки страшные...вообще не удачный этнос !
krievu cūka:
k
Brauc mājās! Get the fuck out of here!
 • 10
 • 1
Рихард Зорге
Р
Латыши это люди не второго сорта..это какой то 4-5 сорт..это белые негры...они еще и уродливые...латышки страшные...вообще не удачный этнос !
Рихард Зорге
Р
Латыши это люди не второго сорта..это какой то 4-5 сорт..это белые негры...они еще и уродливые...латышки страшные...вообще не удачный этнос !
Рихард Зорге
Р
Латыши это люди не второго сорта..это какой то 4-5 сорт..это белые негры...они еще и уродливые...латышки страшные...вообще не удачный этнос !
xio
x
Šādu attieksmi vajadzētu visās jomās. Arī algas Latvijas Bankā faktiski ir bezdarbnieka pabalsts par slinku darbības imitēšanu. Tikai ietaupīto nevajag izgāzt citiem slaistiem, ne jau Pakalniņas kino vai tamlīdzīgai dailei, bet samazināt nodokļus. Ministre - negaidīti sakarīgs cilvēks no #KPVLV

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Es beidzot esmu atpakaļ pie sevis

"Kam vēl ir tik forša darba vieta! Kad apnīk strādāt ar linu, paņemu vilnu, un tā es te sēžu, adu vai tamborēju – dārzā saulītē kājas sacēlusi, citreiz jūrā iemērkusi," teic tekstilmākslinie...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas