Laika ziņas
Šodien
Apmācies

No ārvalstīm atgriezušies tautieši nedrīkst pārvietoties ar sabiedrisko transportu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pipi
P
Uzskatu ka viņus nevajaga laist valstī, lainpaliek tur kur ir!
Latvju puika
L
Vai latvijeci man būtu tautieši ?
Nu kā tā var
N
Nē,tie ir tavi līdztautieši.
 • 1
 • 0
prokurors Vioriks
p
aprilapril
Bez T
B
Kaut kāds stulbums, visiem kas atbrauc no ārzemēm tāpat ir jāsēž karantīnā, vazāties apkārt nedrīkst. Turklāt, ir arī cilvēki kuriem ir jāsēž karantīnā kuri nav bijuši ārzemēs, bet, piemēram, bijuši saslimuša cilvēka tuvumā vai sabiedrībā. Pie mums bieži tas viss netiek ievērots un ignorēts (kā jau pie mums ... diemžēl). Nevar visus atbraukušos, bijušos ārzemēs tagad padarīt par vainīgiem vai atbildīgajiem par šo krīzes situāciju. Virsraksts un reakcija tāda, kā izrauta no viduslaikiem.
...
.
Kādēļ viduslaikiem? Tas ir aprīļa joks.Čuješ?
 • 0
 • 0
a ko ta nu?
a
Šis ierobežojums ir daudz par vēlu un neizkontrolējams. Ja mūsu eksperti un valdība būtu tik attapīga kā Taivānā vai Japānā, tad emigrantu tūkstoši vismaz pirms 3 nedēlām, kad bija jāsaprot stāvokļa nopietnība, netiktu palaisti pašplūsmā, bet gan viņiem tiktu uzlikti stingri un izkontrolējami pienākumi pašizolēties vai atrasties karantīnā. Notiekošais ir šo emigrantu neizglītotība un bezatbildība.
reptilis
r
Pēdējā bauma no Krievijas - Putins noķēris vīrusu! A bauma tāpēc,ka pēc infekcijas slimnīcas apmeklēšanas Putins nav rādījies. Un slimnīcas galvenais ārsts ar kuru bija kopā Putins ir slims vidēji smagā stāvoklī un Putins ir par viņu vecāks vismaz par 20 gadiem.
Nu tad
N
Lai veseļojās! pārējais mani neinteresē.
 • 0
 • 0
Tā ir bauma
T
Jo ir labi zināms, ka īstais Putins ir beigts vismaz pēdējos 20 gadus un viņu aizvieto kloni. Ja kāds no kloniem saķer vīrus un nomirst, tad to uzreiz nomaina ar jaunu, nodrošinot Putina[klonu] nepārtrauktu valdīšanu. Putins dzīvos mūžīgi!
 • 2
 • 1
...
.
Vēl tik pietrūka, ka viņiem jāpārvietojas tikai pa ielu un jānēsā dzeltena zvaigzne... Kaut kur tas jau dzirdēts.
Padomā ,pirms muldi
P
Kāpēc dzeltena,vai tu esi slims? Pietiktu ar to ceļotāju godaprātu.
 • 0
 • 0
?
?
Kā viņus var atpazīt? Būs īpaša zvaigzne uz pieres?
LV vidēji dienā mirst 82 cilvēki
L
Latvijā vidēji dienā mirst 82 cilvēki. Tātad, kopš pandēmijas izsludināšanas visdažādāko iemeslu dēļ pēc vidējiem statistiskajie rādītājiem ir nomiruši vairāk nekā 1500 cilvēki. No dažiem simtiem apzinātajiem C-19 inficētajiem pagaidām nav miris nevien, tomēr 3 ir smagā stāvoklī, turklāt, ne jau paša C-19, bet, galvenokārt, citu vainu dēļ. Līdzīgi kā to katru gadu dara gripa, arī nedaudz agresīvākais C-19 pats par sevi nenogalina, bet nedaudz paātrina dažkārt mokoši ieilgušo aiziešanu. Itālijā vidēji dienā mirst aptuveni 2000 cilvēki. Mēneša laikā - aptuveni 60 tūkstoši. Sestā daļa no tiem ir sasaistīti ar C-19 klātbūtni. Bet kāds ir lielais rezultāts? Ar apzināti radītās apokaliptiskās baiļu pandēmijas palīdzību tiek sagrauta ASV un Eiropas ekonomika, lai pa lēto varētu uzpirkt ASV un Eiropas lielo uzņēmumu akcijas
>LV vidēji...
&
Tad tika sāc tās akcijas pirkt: nemuldi te lieki, bet sāc darboties.
 • 9
 • 2
ta nu gan
t
Kāpēc virsraksts tagadnes formā? Vai mums joprojām pa kluso tiek pludināti repatrianti? Jo tie, kas jau ir ieradušies, atrodas (jāatrodas) mājās pašizolācijā. Kad viņiem pašizolācija beigsies, tad attiecīgi saslimušie slimnīca vai mājā karantīna, bet veselie drīkst braukt ar sabiedrisko.
Valija
V
Kada veida tas tiks kontrolets? Nevienam uz pieres nav rakstits. Kad vilks aitas, viss par velu.
ha, ha
h
No ārzemēm atgriezušies tautieši nedrīkstĒJA pārvietoties ar sabiedrisko transportu. Kurš to pieļāva, mēs zinām.
q
q
Kas ir "tautieši? Vai arī dažādu krāsu nepilsoņi? Bet galvenais - jāsāk tiesvedība pret pandēmiju izraisījuošo valsti (laikam ASV), lai pēc iespēja ātrāk Latvijas valsts saņemtu kompensāciju.
 • 3
 • 2
ho, ho
h
Kurš? Mēs to nezinām!
 • 3
 • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas