Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +22 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 15. augusts
Dzelde, Zenta, Zelda

Sabiedriskais transports

Aicina dibināt vienotu Latvijas autobusu vadītāju arodbiedrību

Viens no Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas (LPPA) dibinātājiem un SIA "Latvijas sabiedriskais autobuss" bijušais valdes priekšsēdētājs Edvīns Strickis aicina dibināt jaunu vienotu Latvijas autobusu vadītāju arodbiedrību, aģentūru LETA informēja "Latvijas sabiedriskais autobuss" mātessabiedrības SIA "B-bus" pārstāvji.

Jāņos Rīgas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas

Līgo svētkos un Jāņu dienā, 23.jūnijā un 24.jūnijā, sabiedrisko transportu Rīgā varēs izmantot bez maksas, kā arī tiks nodrošināti papildu reisi, aģentūru LETA informēja SIA Rīgas satiksme Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja pienākumu izpildītāja Inese Rozīte.

Valsts svētkos Rīgā sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas

Trešdien, 4.maijā, svinot Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienu, pašvaldības SIA Rīgas satiksme autobusos, trolejbusos un tramvajos varēs braukt bez maksas, aģentūru LETA informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību daļas vadītāja pienākumu izpildītāja Inese Rozīte.

Sabiedriskajā transportā no 1.marta atceļ ietilpības ierobežojumus

Beidzoties valstī noteiktajai ārkārtējai situācijai, no otrdienas, 1.marta, vairs nebūs spēkā sabiedriskā transporta ietilpības ierobežojumi un atcelti braukšanas maksas atvieglojumu ierobežojumi pašvaldību sabiedriskā transporta maršrutos pilngadīgām personām bez vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, aģentūru LETA informēja Satiksmes ministrijas (SM) pārstāvji.

Interese par komercreisiem neliela

Pašlaik ir īstais brīdis Latvijas iekšzemes pasažieru pārvadājumu tirgu atvērt konkurencei un ļaut strādāt komercpārvadātājiem, atsakoties no subsidētajiem pārvadājumiem. Šādu aicinājumu izplatījis starptautiskais pasažieru pārvadātājs Lux Express. Īpaša interese uzņēmumam ir par maršrutiem Rīga–Liepāja un Rīga–Ventspils.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide