Laika ziņas
Šodien
Migla

Nozari piedāvātais atbalsts neapmierina

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Neapmierina?
N
Kāpēc gan mums vispirms būtu jāapmierina restorānu īpašniekus?
Atis
A
Vai Viņķelei vieta šajā biznesā arī nodrošināta?
Greikšas ieskatā
G
Valdībai visupirms būtu jāatbalsta restorānus,striptīzbārus,spēļu zāles,nakts lokālus un padomju laika medību namiņus un saunas ar baseiniem un alkohola lietošanu?
Nesaprotu
N
Ar ko Latvijas restorāni ir izpelnījušies tādu privilēģiju-trīskārt mazaku PVN pārtikai,salīdzinājumā ar 21% likmi pārtikas veikalos un tirgos?
>:-)
&
«Viesu namā», «Kājiņas», durvis, protams, viesiem plaši atvērtas☻.
Cik laaabi
C
,,Kājiņas" atvērtas,rociņas saskautas.
  • 0
  • 1
Marits
M
Un tagad ar varu spiedis tautu lai naksno vietejas viesu majas un par 50 eiro skatoties skaisto ritausmu.
XXL
X
Kāpēc man vajadzētu maksāt ne par ko kaut kādam privātajam biznesam, ja neprotat tad metiet pie malas un ejiet ielas slaucīt.
Ekoloģiskaisbioloģiskais
E
Es nebūšu pārāk noskumis, ja kāda ēstuve, kurā visu laiku skan apdullinoša mūzika no pabojāta skaļruņa, ja šāda ēstuve aizvērsies uz visiem laikiem.
Neko darīt
N
Rīga pilna ar tādām trako mājām,kur nevar normali pasēdēt un parunāties. Mēs vienreiz palūdzām piklusināt mūziku,bijām jau pasūtijuši ēdienu,klusāk bija kādas 7 minūtes,tad atnesa pasūtīto,troksnis atkal atsākās.Nu ko,piecēlāmies,pateicām paldies un aizgājām,paskaidrojot,ka tādā troksnī nevēlamies atrasties.Protams atteicāmies no atnestā.
  • 0
  • 1
Irlielāmērāticams
I
ka "valsts atbalsts" ... tas ir "sociālisms". Sociālisms mums jau bija... . PS. Skaistajos stāstos par saulaino nākotni kapitālismā pirms trīsdesmit gadiem... es skaidri saklausīju ideju - kapitālisms ir riskants, katrs riskē un atbild par sevi. Ja nejūtas īsti drošs - apdrošina riskus. APDROŠINA.
hmm
h
Valstij būtu jāatbalsta tikai un vienīgi ražošanas uzņēmumi. Pārējie uzņēmumi lai sāk ražot, tad arī varēs tikt pie atbalsta. Ja ir izvēlējušies bla-bla-bla biznesu, tad lai tiek galā paši.
Kas par to ballīti maksās?
K
Es tā arī neesmu sapratis vai valsts uztur biznesu, vai bizness uztur valsti? Līdz šim es domāju, ka biznessam jāuztur valsts, savukārt valsts pienākums ir nodrošināt biznesam labvēlīgu vidi. Pie mums ar to otro pozīciju bija, kā bija, bet arī ar bizness nepalika parādā - atmaksāja ar ļoti vājiem nodokļu maksājumiem. Bet paziņot, ka mūsu nozarei valsts nedod tik, cik mums gribās - tas ir interesanti. Bet uz kā rēķina lai dod - uz citru nodokļu maksātāju rēķina? Uz nepietiekama veselības aprūpes finansējuma rēķina? Uz zemu skolotāju algu rēķina?
Krējums Saldais
K
"Nozari piedāvātais atbalsts neapmierina..." . . . Nu, kā lai apmierina? Citiem dod, mums nē! 300x3 jau kabatā, vēl varētu izspiest 500x5. Bet ja paveiksies, būs 700x7. Vēlreiz - ēdināšanas uzņēmumus un viesnīcas neviens ar valdības rīkojumu neslēdza. Pat tagad viss vaļā. Bet darbiniekus meta ārā paši īpašnieki. Īpaši smagi tagad tiem, kuri vispār saņēma tikai uz rokas. Visas pretenzijas - īpašniekam. Īpašnieki savas pretenzijas var iesniegt Kariņam un Viņķelei. Viņi te Latvijā visu putru ar Coronu ievārīja. Tagad tā piedeg. . .Un vispār - Viņķeles disko redzējāt? Čurikus arī? Kādi vēl jautājumi?
>:-)
&
Paga, kā tur ir, ar tiem pabalstiem? Tie ir, kā nesavtīga dāvana, no visas sirds, kādiem prinčiem un princesēm, un nekas, nekad, nevienam, nemaz, nebūs jāatdod??? Tiešām, ХАЛЯВА, klasiskā ?
>:-)
&
«Bez mērķa cilvēks blandās te, Par gudrām lietām spriedelē, Bet galā dumjš ir viss. Jo vēders – dievs visaugstākais, Un katris pats sev tuvākais, Tiklīdz kā izsalcis.»

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas