Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Pedagogus māc šaubas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
MS
M
Esmu pilnīgi pārliecināta par to,ka esošajām un topošajām pedagoğēm būtu jāveic vairāki psiholoğiskie testi,lai pārbaudītu vai pedagogiem nav nosliece uz emocionālu un fizisku audzēkņu pazemošanu!Pēdējos gados tiek pielietotas vardarbīgas audzināšanas metodes un ļoti reti tāda(-s) pseidopedagoğe tiek sodīti.Cilvēks,kurš no bērnības nav saņēmis patiesu mīlestību un ieinteresību viņa pilnvērtīgā attīstībā NEDRĪKST strādāt ar skolēniem,lai sabiedrībai nav jābrīnās:"No kurienes mums sadisti rodas?!?".
Zviegst Zirgs
Z
Valstī kuras valdība noliedz Latvijas vēsturi, pedagoģija ir politisks jautājums Nobeigtai valstij izglītoti tautieši nav vajadzīgi.
ZZ>PN
Z
Tāda valsts zin tikai savus birokrātus. Tādā valstī valda falšistiu kompānija.
  • 2
  • 1
Pravietisnejaukais>ZZ
P
Bet valstij, kura ar muti slavē Dievu valsts himnā, bet ar darbiem noliedz Viņa autoritāti... kas tādai ir vajadzīgs?
  • 7
  • 6
piebilde
p
Esmu kādas zinātņu jomas maģistrs ar stāžu un publikācijām zinātnē, ieskaitot krietnu maksas lekciju praksi. Mācīt 10 - 12, kur visa problēma ir sagatavošanās eksāmeniem, ar ko parastais ''učuks'' galā netiek, varētu momentā. BET. N a f i g man tērēt laiku klausoties pedagoģijas kursa nonsensu, ja ZINU - cilvēks vai nu spēj vai nespēj pakļaut klasi ar vārda spēku. Pārējais ir tehnika. Un trīs lielie šķēršļi - dullā skolu vadība, pirmspensijas kodes, nevaldāmie šmurguļi, pret ko nav līdzekļu. Šitā - tā kā vecāki, māciet nu bērnus mājās, skolās grib redzēt par pedagogiem tikai puskoka lecējus.
piebilde
p
Karamazov, es paguvu nobeigt skolu tieši pēdējos brīnišķos gados, kad skolā buņģu nebija, jo ar vecāku sapelnīto bērneļiem plātīties neļāva. Nevaldāmos tagad valdīt nedrīkst, redzu skolā neesi bijis vai pats vēl audzēknis, tāpēc jau īstie skolmeistari, kas mūža amatu iemācīs, bet prasa par to lineāla un auss ņemšanas tiesības, izzuduši.
  • 4
  • 1
Dostojevskis
D
Tu pareizi runā... skolotājs visupirms ir līderis. Vai nu tu esi, vai neesi. Ja esi - pārējais ir tehnika un arī sapratne , ko darīt ar "nevaldāmajiem šmurguļiem", nāks pati no sevis, ja cilvēks ielūkosies sevī un atcerēsies savu bērnību. Tu, taču pats arī nebiji "cibiņš", vai ne?
  • 4
  • 4
ekharts
e
Tā būs bezjēdzīgi notērēta nauda-arī jauno pedagogu valstī pietiek,tikai viņi cenšas strādat tādu darbu,kur maksā normālu atalgojumu,kad Rēzeknes filoloģe to sapratīs,tad negāzīs pāris miljonus bezjēdzīgiem projektiem.Nu,ka jau JKP pārstāve.
zigfrīds
z
Ideja nav slikta , bet ir jautājums , vai būs to gribētāju ar augstāko izglītību , kuri būtu gatavi pārkvalificēties uz pedagoga profesiju , kurai nav cienīgs atalgojums un anarhija ,kāda valda skolās . Skolēnu visatļautībai ari ir liela nozīme. Var gadīties , ka tik ievērojamam finansējumam nav pamata.
trushu skaistumkonkurss
t
arii skolniekus maac shaubas eksaamenos un tamliidziigi, bet ar tiem neviens taa neaukleejas!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas