Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Izglītības un zinātnes ministrija

Ministrijas ieceres apaug ar bārdu

Jau vairākus gadus nav skaidrības, vai un kad varētu stāties spēkā regulējums par valsts nozīmes interešu centriem. Tas pats sakāms par privāto izglītības iestāžu finansēšanu – bija paredzēts, ka pašvaldībām no nākamā gada 1. septembra būs pienākums piešķirt līdzekļus šo iestāžu uzturēšanas izdevumiem, ja tās ir sabiedriskā labuma organizācijas vai sociālie uzņēmumi.

IZM prasa piešķirt 3,6 miljonus eiro studējošo stipendijām un līdzfinansējumam pētniecības programmās

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) no valsts budžeta programmas Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem lūdz piešķirt kopumā 3 671 052 eiro, lai palielinātu stipendiju apmēru un to saņēmēju skaitu, kā arī nodrošinātu līdzfinansējumu dalībai Eiropas Savienības pētniecības un tehnoloģiju attīstības programmās, paredz valdības dienaskārtībā iekļautie rīkojuma projekti.

Mācības notiks klātienē, ievērojot striktus piesardzības pasākumus

No šā gada 1.augusta mācību procesu organizēs klātienē izglītības iestādē, bet būs jāievēro virkne piesardzības prasību, tostarp jāorganizē izglītojamo plūsma, mazinot to krustošanos, kā arī nepieļaujot drūzmēšanos, otrdien atbalstot grozījumus noteikumos Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, lēma valdība.

IZM rosina noteikt trīs mācību procesa īstenošanas modeļus

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) piedāvā noteikt trīs mācību procesa īstenošanas modeļus, paplašinot iespējas izmantot attālināto nodarbību elementus, intervijā TV3 raidījumā 900 sekundes skaidroja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide