Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Izglītības un zinātnes ministrija

Organiskās sintēzes institūts un LU Literatūras, folkloras un mākslas institūts saņem augstāko novērtējumu

Zinātnes institūtu starptautiskajā novērtējumā augstāko atzīmi saņēma Latvijas Organiskās sintēzes institūts un Latvijas Universitātes (LU) Literatūras, folkloras un māksla institūts, otrdien Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijas sēdē atklāja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Augstākās izglītības un zinātnes departamenta direktors Dmitrijs Stepanovs.

Zinātnisko institūciju progress

Jaunākajā Latvijas zinātnisko institūciju (ZI) starptautiskajā novērtējumā, ko pēc Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pasūtījuma veica uzņēmuma Tehnopolis piesaistītie ārvalstu eksperti, salīdzinot ar iepriekšējo periodu (līdz 2013. gadam), redzams ievērojams progress, atzīst IZM.

Turpmāk vispārējās izglītības apguvei nebūs noteikts mācību beigu datumus

Ceturtdien Ministru kabinetā atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rosinājumu nenoteikt mācību beigu datumus vispārējās izglītības apguvei, lai turpmāk nepieļautu atšķirīgu izpratni par vērtējuma izlikšanas, iegūšanas un uzlabošanas beigu datumiem mācību priekšmetos.

IZM rosina nenoteikt mācību beigu datumus vispārējās izglītības apguvei

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) valdībā rosina nenoteikt mācību beigu datumus vispārējās izglītības apguvei, lai turpmāk nepieļautu atšķirīgu izpratni par vērtējuma izlikšanas, iegūšanas un uzlabošanas beigu datumiem mācību priekšmetos, izriet no IZM noteikumu projekta par 2021./2022.mācību gada un mācību semestru sākumu, beigu laiku un brīvdienu laikiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide