Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rosina publiskot amatpersonu atalgojumu, nenorādot vārdu un uzvārdu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vienkāršāk
V
Nenorādot summas!
azalea
a
Publiskojot uzvārdus notiks pārgrupēšanās partijās un pārgrupējušos sakari starp partijām. Process nebūs stihisks, notiks tikai laika iegūšana Sorosam, lai pārtvertu ES struktūru un to izārdītu. Jaunā Sorosa struktūra būs tikai iepriekšējās struktūras variants ar jaunu stratēģiju, kas vērsta uz vācu uzņēmumu iedzīšanu bankrotā un jeņķu ienākšanu vietā. Tas ir nsudas jautājums ar ārzemnieku šauru specializāciju kādā jomā bez bankrotiem un plašo speciakizāciju visās jomās, kas vēl tiek piekopta stipri plaši mūsu pašu bāliņu vidū Latvijā. Īpaši jāatīmē sociālo zinātņu profesūras lielas daļas naids pret šauro soecializāciju pārstāvjiem, jas patiesībà ir mūsu izdzīvošanas iedpēja un nākotne.
Juris Piders
J
Pateicoties valsts galvenajai raganai Inetai Ziemelei tiek darīts viss, lai tikai valsts izzadzēju vārdi un uzvārdi nevienam nebūtu zināmi.
Pilsonis Janis
P
Amatapersonam vajag vienu kreslu nevis 15 par kuru vini konkreti atbild.Ja taa nav iespejams tad ir jabut progresivam nodoklim ja jau mes nevaram dot jaunam asinim ieplust parejos 14 kreslos.Tas pats lidzigs ir javeido privata sektora,ja kadreiz ir bijusi darisana ar valsts iepirkumiem un patiesa labuma guvejs nav ticis gala ar uznemto pienakumu tad tiek turpmak liegta darbiba ar valsts saistito.Tada pasa veida nevar sodien arvert SIA gadu velak to aizvert.Patiesa labuma guvejam ir jaatbild liedzot uznemej darbibu ja tas to neprot vai ir iesaistits negodprtigos darijumos tadejadi kroplojot konkurenci.SIA ir stingri noteikt ar ko tas nodarbojas neviss sodien tigo logus riit remonte pagasta domes jumtu.Nevar but ta ka viens holdings ir vairakos sektoros dominejot tirgu un konkurenci kur netiek uzraudzits bet par to jau mes zinam sadi turpina dominet valsts iepirkumos,pati valsts baro un tad nevar tiks skaidriba ne jurediski ne finansiali jo sadi uznemumi ir izaugusi stipri pa lielu.
Erna
E
Ka var nepubliskot amatpersonu vardu, uzvardu, ja si persona sanem algu no Latvijas valsts nodokliem? Izskatas, ka mafija, banditi veiksmigi stumj savus noziedzigos likumus. Aiz katra amata ir konkrets vards, uzvards, ja kas, sakot ar prezidentu, ministru...
>:-)
&
Mēs maksājam, ne mazus, nodokļus un nevarēsim zināt, kur tie tiek notriekti, pārbarojot jau tā pārrijušos treknos taukumūļus! Rīt, to gan, viņi prot, vaiga sviedros no taukiem sejas spīd un laistās. Reāls, labums no tiem, nekāds. Atbildība, smieklīgā, "politiskā ". Ierēc, par donoriem vēl, ņirdzīgi apsaukā.
Par
P
Uzskatu, ka vajag publiskot gan algu, gan uzvārdu. Alga tiek maksāta no mūsu nodokļiem, tāpēc mums ir jāzina, kam, kā un kur šie nodokļi tiek izlietoti. Iznāk tāds paradokss- uzņēmējs savam darbiniekam maksā algu, bet viņam nav zināms, kuram maksā, cik maksā un par ko maksā. Tāpat žurnālisti ir atklājuši nepamatotas prēmijas, piemaksas , algas, bet pēc jauniem noteikumiem visa mūsu nauda būs miglā tīta. Toties valsts iestādēs strādājošie ar laiku kļūst miljonāri.
ļuļa
ļ
vispār diskusija absolūti smieklīga. tajā pašā asv, kas esot mūsu labākie draugi un kam mēs skrienam pakaļ pilnīgi visās jomās un cenšamies atdarināt kā tik mākam, tiek publiskoti PILNĪGI VISU valsts sektorā strādājošo cilvēku algas. arī skolotāju, policistu utt. arguments - demokrātijā nodokļu maksātājiem ir tiesības zināt, kur aiziet viņu nauda.
Seska Smaka
S
Nū,tas tur saņem tik un tik!Ko tādu laikam tikai Stulbeņu zemes plānprātiņi var izzīst!?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Dezinformāciju nesargā vārda brīvība(25)

Informatīvā telpa ir ļoti piesātināta un pat pārsātināta ar dezinformāciju – intervijā Romānam Meļņikam atzīst iekšlietu ministra padomnieks juridiskajos jautājumos Jānis Veide.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas